Şimdi Ara

2018 ALTCOIN YATIRIM DENEMEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar 2000 TL ile alt koin yatırımına girdim. Şuan düşüş dönemlerindeyiz bazı coinler aldığım tuturdan aşağıya düştü fakat ben uzun vadeli düşünüyorum. Resimde görüldüğü gibi yatırımımı dağıttım. Sizce 2018 sonunda nasıl bir durum olur tavsiyeleriniz var mıdır?

• poet bende alıcam büyük bir ihtimal şöyle btc gibi patlama yapacak bir coin lazım bana
  • yatırım tavsıyesı degıldır. ama btc duserken dusukten ykalarsan poe ada appc alabılırsın. cok uzun donem degıl kısa vadede yukselıs yapacak coınlerden
  • 2000 TL'yi neden 15 coine böldünüz ? 2000 TL ile ben olsam max 3-4 coin alırdım , bence mantıklı değil bu kadar bölmek.
  • Aslında haklısın 2000i bu kadar cok coine bolunce her birine cok bir sey kalmiyor. Fakat soyle dusundum. Simdi bitcoin olarak tutsam yil sonuna dogru max. 100.000 oldugunu bile dusunsem parami max. 2 ye katlayabiliyorum. Yada diger 10 dolar 15 dolar coinlerden alsam para max olabilecegi 4-5 diye dusundum şahsimce. 1 dolarin altindaki coinlere daha cok odaklandim cunku bazilari 1 dolar bile olmus olsa yil sonuna dogru 15-20 kat artabilme gucu var. Fakat tabi bunu hangi alt coin yapar hangisi 20 kat artar hangisi batar yok olur bilemedigimden de bolmek zorunda kaldim. Tabi teknolojisi guzel olan ve biraz alayim elimde bulunsun dedigim icin de LTC, ripple gibi coinlerde aldim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilalyılmaz -- 19 Ocak 2018; 1:28:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kunglao

poet bende alıcam büyük bir ihtimal şöyle btc gibi patlama yapacak bir coin lazım bana

Bende poet gibi suan dusuk coinleri arastiriyorum. Ripple gozumuzun onunde kacti. 0.2 dolarken alacaktim fakat hesap onaylandi para yatti derken 1 dolari gecti. Onun icin kaliteli fakat henuz degerlenmemis bir coine yatirim yapmak daha mantikli geliyor bana. Simdi poe 1 dolar bile olsa 5e katlamis oluruz. Fakat bu kripto piyasisi normal degil. Her an ne olacagi hic belli degil. Onun icin dikkatli olmal gerekiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

yatırım tavsıyesı degıldır. ama btc duserken dusukten ykalarsan poe ada appc alabılırsın. cok uzun donem degıl kısa vadede yukselıs yapacak coınlerden

Tavsiye icin tesekkurler. Appc yi almayi dusunucem. Bunyemi 1.000 tl daha artirmak istiyorum. Bildigin 1 dolarin altinda degerlenmesi muhtemel coin var mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilalyılmaz

quote:

Orijinalden alıntı: ReaperVR

yatırım tavsıyesı degıldır. ama btc duserken dusukten ykalarsan poe ada appc alabılırsın. cok uzun donem degıl kısa vadede yukselıs yapacak coınlerden

Tavsiye icin tesekkurler. Appc yi almayi dusunucem. Bunyemi 1.000 tl daha artirmak istiyorum. Bildigin 1 dolarin altinda degerlenmesi muhtemel coin var mi?

monetha, unify.
  • Var mi baska onerisi fikri olan arkadaslar

• quote:

Var mi baska onerisi fikri olan arkadaslar

Hocam burayı takip ediyorum orda güzel %10 tutan tahminleri mevcut. Paylaştığı anda değil 2-3 güne tutuyor genelde.

https://t.me/altcoins_signal

Grup ingilizcedir ve bana ait değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dh5959

quote:

Var mi baska onerisi fikri olan arkadaslar

Hocam burayı takip ediyorum orda güzel %10 tutan tahminleri mevcut. Paylaştığı anda değil 2-3 güne tutuyor genelde.

https://t.me/altcoins_signal

Grup ingilizcedir ve bana ait değildir.

Teşekkürler takibe aldım.

• Strat için güzel olacak diyorlar araştırmak lazım
  • merhaba,

birkaç tavsiye vermek istiyorum, amacım akıl vermek değil eminim içimizde çok çok daha eski yatırımcılar ve piyasayı daha iyi okuyabilen tecrübeli deneyimli arkadaşlar vardır. aşağıda yazacaklarım tamamen naçizane düşüncelerimdir.

1) öncelikle BTC nizin tamamıyla yatırım yapmanızın yanlış olduğunu düşünüyorum, %30 unun BTC olarak kalmasından yanayım. olası anlık haberini aldığınız bir coin e giriş paranızın hazırda bulunması ya da USDT-BTC hareketleri için söylüyorum.

2) bir altcoine yatırım yapacağınız zaman yatıracağınız miktarın ilk olarak %25-30 u ile alım yapın ve izleyin (belki 1 gün). bu size aldığınız coin in olası aşağı hareketlerinde daha düşükten alma fırsatı doğuracaktır, aksi takdirde tek bir fiyattan o coin de kalacaksınız, böyle yaparak maliyetinizi düşürme fırsatınız olur. izlediğiniz zaman zarfında çıkarsa da hepsiyle almadım diye üzülmeyin kar etmenin kötüsü olmaz.

3) bu kadar çok altcoin e bölmek de doğru değil en azından eşit olarak bölmeyin. Aralarından güvendiğiniz sıkı takip ettiğiniz altcoinlere daha fazla yatırım yapın, emin olmadığınız coinlerle güvendiğiniz coinlerin yatırım miktarları eşit olmamalı bence.

son olarak herşeyden haberdar olmaya çalışın ama her okuduğunuza duyduğunuza inanmayın. Özellikle telegram gruplarındaki sinyallerden uzak durun. Balinalara yem olursunuz.

• Cok haklısınız. Suan bitcoin düşüşünden dolayı baya bir eksideyim. 7000 dolardan bir miktar daha bitcoin alacagim yarın. Biraz bitcoin ve ethereum bulundurmak daima faydalı olacaktır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.