Şimdi Ara

2017 YILINDA MACBOOKPRO 13 LATE 2013 ALINIR MI?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, öncelikle ilk kez Macbook almayı düşünüyorum. İnternette araştırma yapmama rağmen çok bir sonuca varamadım. Bütçem zorlayunca 3000TL ye çıktı. İlk olarak Macbook Air 13 inch almayı düşündüm fakat yorumlar, özellikle de ekranı hakkında olanlardan dolayı vazgeçtim. 2. el olarak Macbook Air 13 Early 2015 8GB modelini (sıfıra yakın) 2800TL'ye bulmuştum. Fakat ekran konusuna önem verdiği için Air modellerinin fiyatlarına ve 3000 TL bütçeme en uygun bilgisayar olarak 2013 Late Macbbok Pro Retina 13inch modelinde karar kıldım. Oyun oynama gibi bir durumum yok. Office kullanma, internette sorunsuz gezinme, spotify dan müzik dinleme, film izleme gibi şeyler için kullanmak istiyorum. Bu işleri yaparken bilgisayarın ses çıkarmaması ve multi-tasking olayını hafif uygulamalarda takılmadan yapmasını bekliyorum.
    Sizce 2013 Late Macbbok Pro Retina 13inch bunlar için iyi bir tercih mi olur benim için? Fiyat olarak 3000TL'ye temiz az kullanılmış buldum. Fiyat konusunda da yorum yapabilirseniz çok sevinirim. Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim :)

• Alınır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.