Şimdi Ara

2017 YILI GÜNCEL BEİN SPORTS LİG PAKETLERİ (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
177
Cevap
5
Favori
22.926
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEN YAKLAŞIK 5 yıllık didgürk üyesiyim. şu anda lig tv şampiyonlar hd+film+ mobil lig tv paketi var. 100 tl aylık ödüyorum. şimdi iptal edip 4 k lı bi paket almak istiyorum. ne öneririsiniz. izmirdeyim şehir olarak.
  • Aramış babamı dolandırmis digiturk 10 senelik aboneyiz birde . İlla arayıp üyelik iptali mi istiyoruz diyelim ek paketler vermeniz için . Asgari ücreti 1300 TL olduğu . Avrupanın en dandik ligine 60 TL para . Napalm Fenerbaheceli dogduk birkere
  • hetfield kullanıcısına yanıt
    merhabalar hocam. yeni üyelikte kredi kartlı kampanya da yıllık fiyatlar şöyledir.
    Giriş Paketi : 197,91 TL üzerine;
    Şampiyonlar Paketi: 495 TL
    HD Paketi: 63 TL
    Film Paketi: 162 TL
    mobil lig tv ve 4K kutunun da aylık fiyatı 30 TL
  • Almayın aldırmayın bu soyguna dur deyin arkadaşlar.Ben de kapattirdim kaf rahat.
  • mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    merhaba,

digiturk sayfasında mesajınızı gördüm.
    aşağıdaki linkteki ürünü 430 tl ye satıyorum paket sıfır ambalajında 30 tl aktivasyon ve ekstra kargo ücreti olacak
    http://www.teknosa.com/urunler/110240750/digiturk-12-aylik-giris-hd-film-dizi-veya-2016-2017-sezonu-sampiyonlar-paketi
  • Digi de arapların artık. İsim değişse güzel olur türk telekomdan görüyoruz ne kadar pahalı ve kalitesiz oldugunu hizmetın aynı seyde diginin basına gelicek bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben 5 büyük takımın maçlarını ve film kanallarını izlemek istiyorum. Acaba ne kadarlık paketler var ?

• kazığa devam
  • Merhabalar hocam yıllık toplam fiyatı 870 lira aylık ortalama 70 TL tekabül ediyor dilerseniz tek seferde dilerseniz 9 taksit ile ödeme yapabilirsiniz

• Almayın arkadaşlar izlemeye değer bir lig yok şuan fiyatlar da kazık. İstediklerini vermeyin bunlara.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Maçlar sadece digiturkte o yuzden mecburen alıyorum, Keşke rekabet olsa başka firmalarda maçları satsa rekabet olurdu.
  • susunx S kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonla aradığımız da 720 tl lik bir paket söylemişlerdi. Ben sizin daha uygun bir fiyat verebileceginiz ümidiyle sormuştum ama pek umdugumu bulamadım.

• Hocam sana bütün paketleri sundular mı ben birdaha teklif alayım

• Evet abi hepsini sundular.

• Hocam, Samsung 48JU6070 Tizen TV'mde bütün LİGTV Maçlarını istiyorum. Tv dahili uydu alıcılı menude digiturk te var ona uydu alıcısı takmama gerek var mıAyrıca belgesel film kanallarının fiyatı nedir:
  • PoyrazKarayel59 P kullanıcısına yanıt
    Dekoder mecburi hocam Türksat üzerinden belgeseli ücretsiz veriyorum

• Digiturk var. Her ay arayıp Lig Tv verelim diyorlar, almıyorum.

Belgesel artı Spor Extra yetiyor bana. İngiltere, İspanya, İtalya, Almanya, Fransa ligleri var.

Boşuna dandik Türkiye Ligine para vermeyin. Spor Extra alın, futbol keyfini tadın.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    NBA LİGİ DE DAHİL HOCAM :)
  • arkadaşlar 3 ocak itibari ile LİG TV fiyatlarına 10 TL zam eklenecektir bilginize.
  • İyiki IP TV var bu fiyatlar ne :)))
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.