Şimdi Ara

2017 YILI GÜNCEL BEİN SPORTS LİG PAKETLERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
178
Cevap
5
Favori
22.925
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Üyeliğine bakarız ne verebileceğimize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok pahallı
  • Kesinlikle Önce Ahlak K kullanıcısına yanıt
    senin aklındaki fiyat nedir hocam :)
  • (sizin firmanızla alakalı değil) tamam faturalı da olsun Bence dijitürk şöyle bir kampanya yapmalı dijiturk lig tv tüm maçlar ve modül dahil peşin yıllık 300 liradan fazla olmamalı bence bu daha ödenebilir ve daha adil
    hocam haklısın bu tarz kampanyaları sezon başlamadan 2 ay önce buna yakın yapmıştı aslında yıllık 450 tl ama maliyet ve ihale bedeli işin içine girince altından kalkamadılar sezon ilerdekçe fiyat yine yükseldi modül konusuna gelince de çok önce kaldırıldı hocam modül :)
  • susunx S kullanıcısına yanıt
    bu fiyatlara peşin ödeme sistemi olsa iyiydi, size hayırlı satışlar
    peşin tek seferde ödenebilir hocam :) teşekkür ederim.
  • Merhaba;
    Üyelik numarasından teklif verebiliyor musunuz ?
  • ersin1313 kullanıcısına yanıt
    merhabalar
    yeni üyelikte yardımcı olabilirim
  • kampanyanız bu yıla mı aıt yoksa seneye mı gecerlı . yukarda bı arkadas bahsetmıs tam anlayamadım. bırde ınternet kampanyanız + maç gıbı var mı
  • barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    Kampanya tam 1 yıl olarak kapsıyor önümüzdeki sezon maçlarıydı da geçerli hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: susunx

Kampanya tam 1 yıl olarak kapsıyor önümüzdeki sezon maçlarıydı da geçerli hocam

Ben digitürk üyesiyim 2 ayım kaldı 5 takımlı 4k paket fiyatı ne kadar böyle bir bütün paket varmı?
  • Nerde ikamet ediyorsunuz hocam

• Hocam bana şampiyonlar paketi+giris+belgesel bu paket 1 yıl ne kadar olur. Net fiyat verir misiniz?
  • mumenu kullanıcısına yanıt
    Şampiyonlar+giriş belgesel de hediye verebilirim hocam yıllık toplam 638 TL aylık ortalama 53 TL tekabül ediyor kredi kartlı kampanya da

• quote:

Şampiyonlar+giriş belgesel de hediye verebilirim hocam yıllık toplam 638 TL aylık ortalama 53 TL tekabül ediyor kredi kartlı kampanya da

HD ve eutalsat mi bu fiyat

Türksat HD istersen 45 TL de ona eklenir eutesat istersen hepsi toplam 755 TL yapar yıllık fiyatta

• quote:

Türksat HD istersen 45 TL de ona eklenir eutesat istersen hepsi toplam 755 TL yapar yıllık fiyatta

Yıl olmus 2017 4k çıkmış hala HD ye ek fiyat mi isteniyor.

Şuan için durum öyle ama yeni yılda ücretsiz olacak hocam sana tavsiyem HD ekleme zaten yeni yılda verilecek sana

• susunx S kullanıcısına yanıt
    Hocam bana da yardımcı olabilir misiniz? Şu an eutelsat üzerinden sadece Lig tv(süper lig paketi)+ HD yayın seyrediyorum aylık faturam 90 tl geliyor. Taahhüdüm 2017 şubatta bitiyor.

Bu kampanyadan nasıl yararlanabilirim. Yada bana uygun bir kampanyanız var mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.