Şimdi Ara

2017 Q1 | Türkiye'nin en F/P sistemi! #Düşük Bütçe Dostu# GÜNCELLENDİ (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
263
Cevap
18
Favori
14.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu sistemin monitörü olarak 39'' Full HD smart led tv yi kullansam BF1 GTA5 Witcher3 gibi oyunlarda FPS/ayar noktasında sorun yaşar mıyım. Neleri upgrade yapmak lazım. yardımcı olabilir misiniz. Şu anda tv ye kaptop bağlı başka monitör alamam. Tşk.
  • Arkadaslar kusura bakmayin ucagim iptal oldu bu sistem elimde mevcut en gec 18 subat butun testleri yapacagim sizler icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soling06 -- 16 Şubat 2017; 11:26:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu güncellendi. Linkler tazelendi. Fiyatlar düzenlendi.
  • Ben bu sistemi topladım ama inanılmaz bir darboğaz var, oyunlarda 40-60 arası gpu kullanımı ama oynanışa etki etmiyor gta highde 50-60 arası alıyorum. Anlamadım
  • Lana-Del-Rey kullanıcısına yanıt
    siparişleri verdik rami değiştirmişsiniz hocam ya :D gskill rami sıkıntı olmaz değilmi :D ekran kartınıda 1050 ti aldım. birde anakart geldi içerisinde vida gelmedi kasadanmı çıkıcak vidalar ?
  • soling06 S kullanıcısına yanıt
    bekliyoruz dostum
  • Jokeriss kullanıcısına yanıt
    Ramde sıkıntı olmaz. Vidalar kasayla gelir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    şuan tek sıkıntım var monitörüm vga girişli :) onada bi dönüştürücü almam gerekiyor öneriniz varmıdır hdmiden mi dvi danmı display porttan mı dönüştüreyim bi fark olurmu acaba? birde şu 5 liralık dönüştürücülerle olmaz değilmi aktif dönüştürücü muhabbetinden almam gerekiyor ?
    ekran kartını 1050 ye cevırmekle ıyı etmıssın ve bence asusun bu modelı görunum acısından alınabılecek en ıyı f/p urunu fıyatı 25 tl gıbı dusurmek ısteyenler bu modelı almak ısteyebılırler yıne vatandanhttp://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1050-2gb-oc-gddr5-128bit-nvidia-dx12-ekran-karti-25815.html
  • arkadaşlar dün geldi bütün ekipman ve şuan driverları falan güncelleyip dota2 ye girdim full ayarlarda max 140fps gördüm gtx 1050 ti ile..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokeriss

arkadaşlar dün geldi bütün ekipman ve şuan driverları falan güncelleyip dota2 ye girdim full ayarlarda max 140fps gördüm gtx 1050 ti ile..

Oyuna yeni bi patch gelsinde gorurum ben o 140 i hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jokeriss kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Benim de ekran kartı bi gelse de sistemin gücünü görsem artık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    zaten günde 1 gb güncelleme atıyorlar kota kalmadı :) sıkıntı olacağını sanmıyorum ama :)
    teşekkürler siz hangi ekran kartını seçtiniz ? valla şuan herşey tıkırında tabi üst seviye oyunları deneyemedim henüz indirdikten sonra bakıcam :)
  • MSI GeForce GTX 1050 ti çift fanlı modeli : http://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-gtx1050-ti-4gb-oc-gddr5-128bit-nvidia-dx12-ekran-karti-25713.html

Vatanda bu aralar iyi indirimler oluyor gibi. Geceleri de Asus Strix Rx 470 webe özel 850 TL oluyor son 18 adet diyordu dün. Diğer sitelere göre bu iki kart en ucuz Vatan'da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokeriss

teşekkürler siz hangi ekran kartını seçtiniz ? valla şuan herşey tıkırında tabi üst seviye oyunları deneyemedim henüz indirdikten sonra bakıcam :)

Ben MSI RX 480 GamnigX aldım. Tabii sistem konudaki ile çok farklı sadece işlemciyi aynı aldım.
  • 630 TL civarına GTX 1050 Ti alınabiliyor , yaptığınız sistem üstünde biraz daha çalışmanızı öneririm genel olarak.

http://www.nanokatalog.com/Ekran-Karti-MSI-GTX-1050-TI-4G-OC-4096MBPCI-EDVIHDMIDP,PR-102098.html

Not : Merak eden olursa , GTX 1050 Ti ile 1050 ayrı dünya lar her açıdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 22 Şubat 2017; 16:01:59 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maxwell1

630 TL civarına GTX 1050 Ti alınabiliyor , yaptığınız sistem üstünde biraz daha çalışmanızı öneririm genel olarak.

http://www.nanokatalog.com/Ekran-Karti-MSI-GTX-1050-TI-4G-OC-4096MBPCI-EDVIHDMIDP,PR-102098.html

Aynı siteden RX 480 GamingX aldım 2 hafta olacak kart hala gelmedi. Herkes burayı tercih etmek istemeyebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

630 TL civarına GTX 1050 Ti alınabiliyor , yaptığınız sistem üstünde biraz daha çalışmanızı öneririm genel olarak.

Aynı siteden RX 480 GamingX aldım 2 hafta olacak kart hala gelmedi. Herkes burayı tercih etmek istemeyebilir.

Tesadüf , yakın zamanda arkadaşıma RX 480 aldık , sipariş salı günü verildi cuma günü teslim edildi , belki sizin siparişiniz ile ilgili bir sıkıntı olmuştur firma ile irtiba geçin yardımcı olurlar.

Not : Dikkat ettiyseniz bazı ürünlerde ön spariş yazıyor , bu ürünlerde teslimat süresi biraz daha artabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maxwell1 -- 22 Şubat 2017; 16:12:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lana-Del-Rey

quote:

Tesadüf , yakın zamanda arkadaşıma RX 480 aldık , sipariş salı günü verildi cuma günü teslim edildi , belki sizin siparişiniz ile ilgili bir sıkıntı olmuştur firma ile irtiba geçin yardımcı olurlar.

Not : Dikkat ettiyseniz bazı ürünlerde ön spariş yazıyor , bu ürünlerde teslimat süresi biraz daha artabiliyor.

Neyin ne olduğunun farkındayım, ön sipariş olduğunu bilerek aldım.

2 hafta önce cuma günü geçtim siparişi (Şubat 11). Geçen hafta cuma (Şubat 18) konuştuğumda "ürün elimizde yarın kargolarız" dediler.

Bu pazartesi yazıyorum bizim kargo ne oldu diye "sizin ürün daha gelmedi çarşamba günü gelecek" dediler. (20 Şubat)

Eyvallah ettim, az önce yine yazdım ürünün geldiğini ve bu gün kargolanacağını söylediler. Bakalım hayırlısı.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.