Şimdi Ara

2017 Q1 | Türkiye'nin en F/P sistemi! #Düşük Bütçe Dostu# GÜNCELLENDİ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
18
Favori
14.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepinize teşekkür ederim hallettim ,son olarakta bu güncelleme işini yapacak birisini bulursam tertemiz format atacağım herşeyin hayırlısı zaman herşeyi çözecek :)
  • soling06 S kullanıcısına yanıt
    aynı dert hocam :)
  • g3258 mi bu işlemci mi?
  • merhaba bu sisteme bir de monitör tavsiyesi yapar mısınız hocam?
  • Msi gtx 1050 2G OC VGA ekran kartını %11 n11 indirimiyle 510 tl ye alabilirsiniz.

http://urun.n11.com/ekran-karti/msi-geforce-gtx-1050-2g-oc-vga-P154190537

Satıcı MSİ yetkili satıcısıymış.

2017 Q1 | Türkiye'nin en F/P sistemi! #Düşük Bütçe Dostu# GÜNCELLENDİ

• Arkadaşlar kaç gündür giremiyordum herşeyi hallettim anarkart güncelleme işine gerek kalmadı inventus sanırım benim yerime halletmiş direk taktım g4560 işlemciyi takır takır güncelledim formatımıda attım isterseniz ss alıp atabilirim inanmayanlar için.Bu arada bana katkısı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim sistemimi kararlılıkla ilk defa da olsa toplayıp kurmayı başardım mutluyum şimdi 2 tane sıkıntım var ilki ailemin evindeyim format sonrası güncel driverleri kuramadım çünkü internet yok diğer sıkıntım ise mönitör için ayrı bi kablo almak gerekiyor eğer monitör hdmi özellikli değilse ki bende acerin k222hqlbd olan mönitörü aldım üzerinde verdikleri kablo ekran kartımı karşılamıyor ekran kartım gtx 1050 onuda halledersem işlemim bitmiş olcak çünkü tam olarak bilmiyorum hangi kablodan alacağımı.Sorusu olan varsa sorabilir
  • Jokeriss kullanıcısına yanıt
    hocam sen aldın mı anakartı ?
    yok hocam henüz almadım ay sonuna doğru toplayacagım sistemi inventus.com dan alıcam mesaj attım güncelleyip yollayabiliyorlarmış anakartı
  • Jokeriss kullanıcısına yanıt
    Müthiş bir haber bu konu ya eklenmeli bence, alan arkadaşlar için dediğim gibi ben sıkıntı yaşamadım flasha attım direk sonra güncelledim biostan işlem bitti
  • aynen o konu hakkında inventustan alınabilir direk anakart konu başlığına not geçilebilir bu durum yardımcı olmak açısından
    Kardeş gta 5 yükleyip performansını söyleyebilirmisin.
  • Thema kullanıcısına yanıt
    ayın 15 inde bu testi yapabilirim kendi evime 15 inde geçeceğim.Sizin için detaylı testler yaparım videoya atarım youtube'ye.
  • Dolar 4 Türk lirasına yaklaşırken 2000 TL altında FULL HD oyun oynamak için gerçekten baya mantıklı bir sistem olmuş elinize sağlık.
    Teşekkürler bekliyorum, tabi bende o zaman kadar almazsam bu sistemi :)
  • hocam sen sistemi kurdun sanırım bi sorum olucak anakart bilgilerine baktıgımda şöyle bir ibare var USB portları hakkında.
    ""4 x USB 3.1 Gen1 (SuperSpeed USB) ports (2 ports on the back panel, 2 ports available through the internal USB connector)""
    Anakarttaki USB 3.1 slotuna kasadaki 3.0 USB kablolarını takmak içinmi kullanıcaz yoksa bi uyumsuzluk söz konusumu ? Takarsak 3.0 daki verimi alabiliyormuyuz ? eğer uyumsuzluk varsa boşuna USB 3.0 olan bi kasa almayayım diyorum.. Bilen arkadaşlarda aydınlatabilirse bu konu hakkında beni sevinirim.
  • Arkadaşlar bu güzel ve ekonomik konuyu takip ederek kendime böyle bir sistem oluşturdum.Tabi ben böyle bilgisayar sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi değilim varsa eksiğim yanlışım bilgilendirirseniz sevinirim.Yıllardır laptopta sürünüyorum elimde sadece bir monitör var Benq RL2240HE bunu hdmi ile laptopa bağlıyorum küçük ekran sevmediğimden.Kasayı biraz yüksek tuttum ilerde sistem güncellersem diye tabi yanlış mı yaptım doğru mu bilmiyorum o güzel yorumlarınızı bekliyorum.
    2017 Q1 | Türkiye'nin en F/P sistemi! #Düşük Bütçe Dostu# GÜNCELLENDİ

• Arkadaşlar bütçeyi 2000 TL'ye çıkarsak işlemcide ne gibi daha iyi bir alternatif elde edebiliriz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ARKADAŞLAR MERHABA ÖNEMLİ GÜNCELLEME.

İşlemciyi aldım yanına da MSI RX 480 GamingX patlattım bi tane.

1 hafta sonra sağlam testler gelecek bilginize.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.