Şimdi Ara

2017 model Makyajlı Kasa Sandero/Sandero Stepway - Ana Konu (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
803
Cevap
21
Favori
103.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Degisim oldu sayfasina girip gorebilirsiniz. Aralik ayinda yeni kasa cikti, 2017 ocakta teslim edilmeye baslandi. Eskiyle yeniyi ayirt edicek en basit yontem farlar ve izgara. 5 bin liralik fiyat farki yildan. 1 ay sonra teslim aldigim yere gittigimde ilginc birsey gordum. Eski kasa stepway araclar showroomda ve yeni stepway yaziyordu. O esnada yemek molasinda olduklarindan kimse yoktu bu nedir deme sansim olmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeVizit kullanıcısına yanıt
    Fiyat listesindeki 2016/2017 modeller arasında ruhsatta yazan model yılı dışında bir fark yok. İkisi de makyajlı kasa.

Fakat Aralık'tan önce alınan 2016 modeller makyajsız kasa oluyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    E abi madem öyle şimdi millet 4-5 bin lira farkı sadece ruhsatta 2017 yazsın diye mi veriyor?

Ya ondan ya da bayinin elinde 2016 model stoğu yoksa veriyorlar.
    Bu 2016/2017 model olayı her markada böyle. Markalar, geçen senenin model yılı olan araçları stoklarından hızlıca çıkarmak için birkaç ay boyunca daha ucuza satarlar. Sonrasında (yılın ortasında doğru) stokların eritilmesiyle bu modeller satıştan kalkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametykcll -- 23 Mart 2017; 8:28:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2016 stokları ne durumda en son görüşen arkadaşlar bilgi verebilir mi, bayilerin elinde var mı hala 2016? Bu, fabia ve i20 arasında çok fena gidip geliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

2016 stokları ne durumda en son görüşen arkadaşlar bilgi verebilir mi, bayilerin elinde var mı hala 2016? Bu, fabia ve i20 arasında çok fena gidip geliyorum.

Hiç kaçırmayın hocam stepway o dediğiniz araçlardan donanım olarak farklı değil ve daha geniş bi araç ben park sensörlü olarak geçen ay 2016 makyajlı kasayı benzinli otomatik 49 a aldım. Eğer stoklarda varsa hala kesinlikle kaçırmayın ben kadıköy tepretoğulları dan aldım ben aldıktan sonra 2tane kalmıştı stokta bi sorun isterseniz.

• alpbjk16 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bir ara bagajı çaprazlamasına boyuna ve enine ölçme ihtimaliniz var mı acaba? Engelli abim adına alıyoruz zaten onun tekerlekli sandalyesi katlanınca bagaja sığabiliyorsa ciddi düşünüyoruz. 5 sene bizimle olacak bu araba her türlü şeyi incelemek şart öneriyor musunuz bu arabayı?

• Arkadaşlar, geçtiğimiz haftalarda bahsedilen kalkışta titreme, geri viteste titreme gibi konularda gelişme var mı? Çözüm sağlandı mı bunlara?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeVizit

Hocam bir ara bagajı çaprazlamasına boyuna ve enine ölçme ihtimaliniz var mı acaba? Engelli abim adına alıyoruz zaten onun tekerlekli sandalyesi katlanınca bagaja sığabiliyorsa ciddi düşünüyoruz. 5 sene bizimle olacak bu araba her türlü şeyi incelemek şart öneriyor musunuz bu arabayı?

Bagajı çok geniş değil beni çok şaşırtmıştı bagajının küçüklüğü ama ebat olarak ölçmedim hiç bu akşam ölçer yazarım size ama tahminim70 cm x 120 cm gibidir çünkü iki büyük boy valizi zor alıyor
  • turkerny T kullanıcısına yanıt
    Benim için tekerlekli sandalye katlanınca sığsın yeterli. Bunun 2016 sı acaba bayilerde hala bulunur mu hiçbir şey değişmeden bir 6-7 bin fazladan bayılmayalım. İkinci el de düşünüyorum da uğraşılmaz sanki ya 0 daha mantıklı gibi bakalım artık. Çok teşekkürler.
  • 2017 dacia sandero stepway 1.5dci easy r yakit testi gercek degerler araci fulledim 68 lt aldi sehir disi 100km 4.8 lt sehir ici 100 km 5.4 lt yakti aracin km 1500 de rodaj muhabbeti var diyen de var yok diyende ama fabrika verisi 3.8 karma cok şisirmisler yakit konusunda ....benim gibi gercek test yapan yazsin

• 2017 dacia sandero stepway 1.5dci easy r yakit testi gercek degerler araci fulledim 68 lt aldi sehir disi 100km 4.8 lt sehir ici 100 km 5.4 lt yakti aracin km 1500 de rodaj muhabbeti var diyen de var yok diyende ama fabrika verisi 3.8 karma cok şisirmisler yakit konusunda ....benim gibi gercek test yapan yazsin

• arkadaşlar sizden bir ricam olacak

geçen gün lastiklerin üzerindeki tarihleri kontrol ettiğimde 2012 yılı ibaresini gördüm. ve bu 2017 çıkışlı 2 araçta da aynı şekilde.

keşke alırken kontrol etseydim dedim. siz de bu durum nasıl acaba kontrol edebilir misiniz?

araç hedef oto zeytinburnundan alınma.

• diğer bir sorum da start stop sistemiyle ilgili.

turbolu araçlarda aracı durdurmadan önce kısa bir süre beklemenin faydalı olacağı bilgisi var. yağlamanın devam etmesi açısından.

fakat o bekleyiş esnasında start stop devreye giriyor. bu durumda turbo yağlanmaya devam ediyor mu. aracı durdurmadan önce sistemi devre dışı bırakarak rölantide çalışmasına müsaade etmek mi gereklidir? bilgisi olan arkadaşlar yorumda bulunabilirse sevinirim. Teşekkürler

• Bende merak ettiğim birşey sorayım. Yeni kasada aktif gergili emniyet kemeri bulunuyor mu ? Var mı bilgisi olan?
    Merhaba Simdi Olctum bagaji,

Genislik 108 cm x 66 cm caprazlama 120 cm

Yukseklik 45 cm tabii pandizotu kaldirirsaniz 30-35 cm daha yukseklik kazanirsiniz.

Umarim isinize yarar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkerny -- 8 Nisan 2017; 16:34:14 >
  • turkerny T kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim hocam sizi de uğraştırdım ama bayağı gerekliydi umarım sığar da ben de aranıza katılırım :)

• Mr__Dinc M kullanıcısına yanıt
    2016 kasım çıkışlı sandero stepway 1,5 dci easy-r Arabam ile Mart Ayında 2000km civarındayken Amasya'dan Bolu'ya Bolu'dan Amasya'ya giderken 110-120 km/saat hızla dönerken ise 100-110km/saat hızla 4,9 lt yaktı. Şehir içindeki yolum kısa ve çok dolambaçlı çocukları felan bırakıyorum okula 7lt/100kmleri gördüğü oldu şu an 3500km de aracım 06.04.2017 den bu günede şehiriçi 6,4lt/100km de. 2011 Megane 3 vardı manuel 1,5dci 128.000 kmde kışın soğuklarda bile 5,5 lt olmuyordu.
  • 2016 Aralik çıkışlı sandero stepway 1,5 dci easy-r (yeni kasa), 50 litre dedikleri depo 70 litreye yakin yakit aldi. Su an 6500 km'de. Sehir içi ortalamasi 5.7 litre 100 km'de. Cok sisrmisler brosurlerde. Bu degerlerede yeni dustu. Daha yuksekti.
  • Yani suanda bayi rodaj 6000 km diyor kimi de 10 000 den sonra duser diyolar bakacaz gorecez. Ama ben 3.8 i yakalayacagimiza inanmiyorum 4.5 e duserse cok iyi olur

Arkadaslar şöyle bir sıkıntim var 2017 sandero stepeay 1.5 dci easy r aracimla ilgili bunu da yeni farkettim::::

Aracla 100 km yol kat ettim motor kaputunu actimda sarj dinamosundan vunk vunk vunk diye bir ses geliyor hani ufo sesi olur ya inun gibi biraz ronaltide calisiyor ses azaliyor bazende kesiliyor. Servise gittim servis bu araclarda akilli sarj sistemi oldugundan aku sarji kesiyor sarj dinamisu gorevini yapmadigindan bosa donuyor ses yapiyor dedi bu normal dedi. Fsrlari sisleri butun elektrikli aksamlari aciyoruz ses kesiliyor.ama pekte normale benzemiyor gibi geldi bana. Ve bilye dagitmamis kayis gevsek falan degil dedi bana sizlerden ricam sizde bi kulak verip yoruma donuslerinizi yaparsaniz sevinirim

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.