Şimdi Ara

2017 LG UJ651V - UJ630V KULLANICILARI (39. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
949
Cevap
24
Favori
105.043
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

LG 49UJ630v televzyonum için dsmart modül talep ettim ve geçiş sağlandı.

Servis kurulumu sonrası kanalları kontrol ederken Fox tv ve TV8 kanallarının "sinyal yok" uyarısı ile göstermediğini fark ettim.
    Diğer kanalları ise sıkıntısız izleyebiliyorum.

Dsmart uydu alıcısı ile izleyebiliyordum bu kanalları, dsmart servisi dahili uydu alıcısından kaynaklanan problem olabilir diyerek lg servisi ile görüşmem gerektiğini söyledi fakat çok da aklıma yatmadı.

Benzer sorunu yaşayan var mı, çözüm receivera geri dönmek mi?
  • 43uj630v modeli tv de görüntüyü 1 dk falan sabitleyince ghost screen oluyor ve ekranda yaklaşık 30 sn kalıyor eski izler. Bu normal midir yoksa servisi arasam mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55 inçliğinde öyle bir şey olmuyor. Gerçi ben dün aldım.

Neyse, 8 yıllık sony hd tv de daha doygundu renkler. Led tvler çok mavi mavi yanıyor. Ayarları karıştırdım, sinema ve hdr iyi gibi, bu kadar parlak izleyemem filmleri. Dükkânlarda demo diye parlağa ayarlıyorlar sanıyordum, ama en düşüğünde bile gerçekdışı bir renk skalası var. Parlaklığı düşürünce sanki ekran önüne filtre koymuşum gibiboluyor. Çok memnun kalmadım, eski sony 40 inç olmasaydı daha devam ederdim. Bu kadar para verince alışacağım tabii:)

• quote:

Orijinalden alıntı: cLk

Benim eski tv va paneldi. Va dan ips ye geçtim. Renkler soluk ve doğru değil. Belki lg nin uj serisinde problem vardır rgbw dizilimi yüzünden. Telefonum ip7 plus, renkleri çok doğru veriyor telefon. Eski tv varken hiç renk takıntım yoktu. Bu tv de renkleri ne kadar ayarlarsam ayarlayayım olmuyor. Tv nin görüntüsünü Telefonla karşılaştırıyorum tv kötü görünüyor.

Alıntıları Göster
    Renk düzeltme için bir ayar bulabildiniz mi? Ben de renkleri beğenmedim, ama dükkânlarda ve arkadaşların evlerinde görsüğüm kadarıyla bu fiyata olan markalar hep aynı tonlarda veriyor.

Makineyle kalibrasyon yapar fotografçılar, öyle birini mi bulsam.

• Merhabalar,bende 55uj630 var, vertical banding denen olay var, acaba servis çağırsam bir sonuç alabilir miyim, ya da bir çözüm yolu var mı bu olayın?

• Bugün 49uj630v kurulumu yapıldı kullanmaya başladım, şimdilik bir sorun yok ama parlaklık çok iyi değil.
  • Selamlar arkadaşlar

Elimde 49uj651v var trt4k izleyemiyorum

İzleyen varmıdır acaba
  • merhaba yaklaşık 2 hafta önce 43uj630v modelini aldım TRT4K kanalında yayın bazen var bazen sinyal bulunamadı diyor aynı sorunu yaşayan var mı?
  • Beyler samsung mu7400 mü alsam lg uj651v 55” mi

• 43uj630v ile aranıza katıldım geldikten sonra yorum yazarım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

https://www.hepsiburada.com/lg-49uj630v-49-123-ekran-uydu-alicili-4k-ultra-hd-smart-led-tv-p-HBV000005EL1V

Fiyat uygun geldi alıp almama arasında kararsız kaldım.
    Beklentin nedir , hangi amaçla kullanacaksın ? Ben bu fiyata aldım birkaç hafta önce, memnun sayılırım.
  • Bu tv (uj630v) de ilk maçımı izledim, rusya s.arabistan maçını karambollerde filan top donuklaşıyor veya uzun şutlarda filan , tvden dolayı mı bu ?
  • Konuyu okumadan 55uj651 siparis etmistim. Simdi iadesini istedim. 55Mu7000 cristal panel bu modeldede banding sorunu oluyormu?

• 43uj651v seyirci kısmını görüyorsunuz. Renkler yanmış, ayrıntı yok. Görüntü rahatsız edici.

• 6 aylık bir süreç sonunda tüketici hakem heyeti ücret iadesine karar verdi. postayla tebliğ edildi. bundan sonra hangi yolu izlemem lazım acaba?
  • Arkadaşlar merhaba .3000 tlye lg 55uj630v tv alınır mı sizce ?
  • Arkadaşlar uj630v aldım ekran biraz karanlık gibi nasıl bir ayar yapmalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: JosSeven

Arkadaşlar uj630v aldım ekran biraz karanlık gibi nasıl bir ayar yapmalıyım
    Parlaklığı 70 rengi 55 60 arası ayarlayın

• Arkadaslar 49uj630 aldım. Tv izlerken ara ara ufak takılmalar yasıyorum d-smart hd uydu alıcısı kullanıyorum. Nasıl halledebilirim

• 
Sayfa: önceki 3738394041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.