Şimdi Ara

LG 2017 OLED TV [B7-C7-E7-W7] (358. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.807
Cevap
86
Favori
404.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rambocuk

Lg c8 karanlık oda keyfi yarın servis geliyor bakalım

%5 gray testi mi bu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Evet ama ışık sızması dediğim de aynı böyle karanlık ekranda yarısı böyle oluyor , servis gelecek umarım mahkemeyle uğraştırmadan değiştirirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 22 Kasım 2018; 15:12:49 >
  • quote:

Evet ama ışık sızması dediğim de aynı böyle karanlık ekranda yarısı böyle oluyor , servis gelecek umarım mahkemeyle uğraştırmadan değiştirirler
    Bende gece bir deniyeyim, eğer düzgünse resim atarım, en azından servise gösterirsiniz?
    Normal kullanımda bile göze geliyor rahatsız ediyor toz bulutu gibi, tv nin oyun performansı çok hoşuma gitti siyah çerçeve ekleme olayı moiton pro çok fark yaratıyor sıf oyun için değişim istiyebilirim ama oyun dışında hiç bir şeyi parasını hak etmiyor, ışığın az olduğu her görüntüde inanılmaz detay kaybı yaşanıyor bir tarafımda iade diyor kararsızım

• Arkadaşlar 65B7 tv uzerinden 05.80.04 guncelleme alan varmi

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Gördüğüm en kötü C8 panel sizin tv de. Kesinlikle problemli bir ürün servis kesin değişim yapacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Gördüğüm en kötü C8 panel sizin tv de. Kesinlikle problemli bir ürün servis kesin değişim yapacaktır.
    Servis geldi bir cihaz ile düzelme ihtimali varmış yarın deniyelim düzelmez ise değiştiririz yada şimdi götürelim dedi, bende dedimki ufak tefek bir şey diye sonra değişemeyiz derse lg mahkemede uğraşmayalım, yok dedi siz bu tv yi kusursuz diye bu kadar para verip aldınız içinize sinmezse işlemden sonra götürürüz lg özellikle c8 müşterilerine son derece hassas davranıyor diyip gazı verdi bende okey dedim bakalım getir götür derdi bekleme derdi olmadan çözülecekmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 22 Kasım 2018; 20:1:42 >
  • quote:

Servis geldi bir cihaz ile düzelme ihtimali varmış yarın deniyelim düzelmez ise değiştiririz yada şimdi götürelim dedi, bende dedimki ufak tefek bir şey diye sonra değişemeyiz derse lg mahkemede uğraşmayalım, yok dedi siz bu tv yi kusursuz diye bu kadar para verip aldınız içinize sinmezse işlemden sonra götürürüz lg özellikle c8 müşterilerine son derece hassas davranıyor diyip gazı verdi bende okey dedim bakalım getir götür derdi bekleme derdi olmadan çözülecekmi

Alıntıları Göster
    Hocam inşallah bu problemleri değişen c8'de yaşamazsınız. Zira bu bahsettiğiniz bulutlanma benim c7'de hiç yok.Dediğim gibi %5 gray testi ve black crush testleri yapıp burda paylaşırım.

cihaz işe yarar umarım ya
  • merhabalar foruma sık yazmam genelde okurum, 350 sayfanın yüzde doksanına bakmışımdır, şuanda 55c7 yi 7200 TL'ye alabiliyorum ama 65mu9000 modelide 7700 TL vatanda, izleme mesafem oled alırsam 2.50 olcak, 65" olanı alırsam 3 metrenin üzerinde olacak şekilde ayarlamayı planlıyorum gönlüm oledden yana aklım samsungdan yana yarın alma ihtimalim yüksek ne tavsiye edersiniz.
  • Devamlı tv izlemek için alacaksan oled almanı yok ne amaçlı kullanacağınızı yazmamışsınız. Oled tv gücünü 4k filmlerde ve oyunlarda gösteriyor tv deki 1080i yayınlarda değil.

• kullanim amacini yazmayi unutmusum, tv az izliyorum yuzde 80 netflix veya indirilen filmler. 46" incten yuksek tvim olmadi. birkere aldgimiz icin 65" e daha yakinim genede karar veremedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Netflix ise kesinlikle oled almalısınız.

• quote:

cihaz işe yarar umarım ya
    Bendeki %5 testi şöyle.

• rambocuk kullanıcısına yanıt
    Değişim olmaz sa iade edin bence normal değil bu cihaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tesekkurler, bakalim artik.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Şimdide komple siyah ekran oluyor %5 de beyni gidil herhalde

• YavuzÇ. Y kullanıcısına yanıt
    Youtube uygulamasına girince net şekilde bir sorun olduğu görünüyor bakalım o bahsettiği cihaz düzeltirse sorun olmaz içine sinmezse yine değiştiririz dedi servis

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Bendeki %5 testi şöyle.

Alıntıları Göster
    Bende dün denedim.Sanki gri bende birazdaha koyu okadar.Bende foto çekip paylaşıyim bugün.

• quote:

Orijinalden alıntı: berbuğ

Bende dün denedim.Sanki gri bende birazdaha koyu okadar.Bende foto çekip paylaşıyim bugün.

Alıntıları Göster
    Resimde biraz aydınlık çıkıyor.Yoksa canlı gözle biraz daha karanlık duruyor.
  • 
Sayfa: önceki 356357358359360
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.