Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Jiva temmuz ayına 1900 çıkarken şu an 2300 kusur cıkıyor.. zam gelmış.. keşke alsaydım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ocak ortası veya Şubat başında Uludağda otel fiyatları ne kadar olur ortalama? hangi otel iyidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lykia World Golf Resort'e gidecek olanlara kesinlikle tavsiye etmem.Geçen sene Alanya Sentido Gold İsland'a gitmiştik çok memnun kaldık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exxplorer

ocak ortası veya Şubat başında Uludağda otel fiyatları ne kadar olur ortalama? hangi otel iyidir?

Somestrede giderseniz cok pahali olur. Ayrica hafta ici ucuzdur.

• ETS tura gittim bugün. Erken rezervasyonlar 15 kasım itibari ile başlıyor.

• Alanya avsallar da bulunan alaiye resort hotel de erken rezervasyon başladı.Otelin internet sitesi üzerinden fiyatları ilan etmişler.25-31 Temmuz arasında 2 yetişkin 10 ve 12 yaşında 2 çocuk 3600 lira fiyat verdi.Fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz otel de daha önce konaklama yapan var mı?

• arda2007 A kullanıcısına yanıt
    Gidenler daha iyi bilir ama otelpuan dan 82 alan bi otele o parayi vermem ben. Ayrıca kendi siteleri yerine acentalarin erken rezervasyon kampanyaları daha uygun fiyat verecektir. Beklemenizi tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alikkkk

Gidenler daha iyi bilir ama otelpuan dan 82 alan bi otele o parayi vermem ben. Ayrıca kendi siteleri yerine acentalarin erken rezervasyon kampanyaları daha uygun fiyat verecektir. Beklemenizi tavsiye ederim.

O tarihlerde 2 yetişkin 2 çocuk 10 ve 12 yaşlarında tavsiye edeceğiniz otel var mı? Kemer tercihidir.Mutlaka 5 yıldızlı olmasına gerek yok denize sıfır olsun yeter.2500 lira bütçe var 6 gece için.

• dolar euro ucuyor gecen seneden pahalı tatil yapacagımız kesin hayırlısı olsun bakalım

yurtdışı tatil istiyorduk bu sene kurlardaki oynaklıktan dolayı vazgeçtim
  • arda2007 A kullanıcısına yanıt
    O bölgedeki otelleri bilmiyorum hiç.

• Şu an sense deluxe deyim.Asla tavsiye etmem.Sinir krizi geçirirsiniz.

• aseven97 A kullanıcısına yanıt
    Son 2 senedir crystal otellerine giden biri olarak fiyatlar geçen yıla göre dönem bazlı 500 ile 1000 tl arası farklılık gösteriyor.
  • Sömestr tatilinde kafa dinlemek için Antalya otellerinden birine gideceğiz geçen yıl Concorde dan çok memnun kaldık ama bu sene farklı bir otel olsun istiyorum kış konseptine uygun akşam eğlenceleri olan yemeği iyi bir otel tavsiyesi bekliyorum arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: eyuphanfirat

Sömestr tatilinde kafa dinlemek için Antalya otellerinden birine gideceğiz geçen yıl Concorde dan çok memnun kaldık ama bu sene farklı bir otel olsun istiyorum kış konseptine uygun akşam eğlenceleri olan yemeği iyi bir otel tavsiyesi bekliyorum arkadaslar

takip teyim
  • eyuphanfirat E kullanıcısına yanıt
    Butcenizi paylsabilirseniz daha rahat yardimci olunabilir sanirim.

• extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    5 günlük kış tatili için 1800 lira düşünüyoruz

• Booking mi hotels.com u mu hangisini takip edelim

• eyuphanfirat E kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara sueno golf alımır sanırım.

• SMS geldi ETS den. Erken rezervasyon başladı yazıyor. Fakat sitesinde fiyatlar yok hala.

• sorrento kullanıcısına yanıt
    Sitede fiyatlar görünmüyordu belirmeye başlamis ama indirim yansimamis gibi. Mesela Bellis Deluxe 7-11 Agustos 4 gece yüzde 10 indirimle 3.672 tl görünmekte

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.