Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (141. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.964
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Ağustos'un 5i ile takas 10u arası 2kişilik hesaplı otel arıyorum yer önemli değil bütçe en fazla 2000 tl

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: UTKUUMUTCAN

2 Yetişkin bir çocuk 4 gece 5 gün 2800 tl ye aldım, 29 haziran 3 temmuz arası kaldım rezervasyonu da aldığım tarihten 1 hafta önce yapmıştım. konser olan döneme baktıysanız o yüzden fiyat böyle yüksek çıkmıştır ve kalacağınız gün sayısı da önemli tabi ama 12.000 tl çok yüksek o fiyat olsaydı gidemezdim ben :) konser tarihlerinin olmadığı aralıklara bakarsanız normal fiyatları görebilirsiniz sanırım.

Hocam genel olarak memnun kaldınız mı otelden?
  • Arkadaslar antalya side de riolavitasa grlmis bulunmaktayim hayatimda bukadar les bir otel gormedim uzak durun bedava dahi olsa gelmeyin

• sp@wn kullanıcısına yanıt
    Ben otelden çok memnun kaldım tavsiye ederim tereddütsüz gidilebilecek bir otel
  • Arkadaşlar 28 haziran 2 temmuz arası datça adaburnu golmar otel herşey dahil ve 4 temmuz 8 temmuz arası otıum seven seas otelde kaldım. Bu otellerle ilgisi olan merak eden varsa sorulara yardımcı olabilirim
  • Merhaba arkadaşlar
    biz 4 kişiyiz bu havaalanından otele transfer olayı için internette uygun transferler var, kullanan oldumu tavsiye edermi eylül sonunda tatile çıkacağız ne zaman transfer için rezervasyon yaptırayım?
  • ownerplus kullanıcısına yanıt
    O oteli nereden buldunuz hocam, bilgi için teşekkürler.
  • nasit80 kullanıcısına yanıt
    Burdakilerin büyük kısmını rixos,vogue aşağsı kesmes hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2100 tl ye aldığım jiva olmuş 6000 merak ettim amma artmış satabilsem satar kar ederdim yani.

• t3ksas kullanıcısına yanıt
    Gecen sene temmuz 14 -20 arası alva donna da kaldık.gerçekten düşünmeden tekrar giderim.yemekler çok süperdi.antrikot yemekten yoruldum okadr diyim sona.kalacaksan deluxe tarafında kal ayrıca.Gecen sene hotels.com dan 6gunu 2420 tl ye almıştım ki rezervasyonum 3hafta önceydi.şuan 5binleri bulmuş.alva donna seni memnun edecektir.

• Fiyatlara bak fiyatlara. Bu fiyatlara Balkanlarda 1 ay Bakan'lık teklif ediyorlar.
  • parker48 kullanıcısına yanıt
    Tatilbudur.com dan bulduk maalesef hocam

• 26 Ağustos - 2 Eylül arası Kemer bölgesinde 2 kişilik tatil için otel önerisi alabilir miyim? Bütçe 3500 civarı
  • 26 temmuz 2 ağustos 7 gece 8 gün sunis elita beach tercihimizi yaptik. Tur acentasını müşteri hizmetlerini direk aradım. Normalde 6 gece alacaktim. Bi supriz oldu bu otelimizde 7 gece kal 6 gece ode kampanyamız var dedi görüştüğüm kişi. Hemen aldik. Sigortayla 3500 e geldi bayâgi ısrar etmeme rağmen indirim alamadık hatta sigortayı bile ücretsiz vermediler.

Bu fiyatlarlarda otel düşünenler için . Tripadvisor yorumları çok iyi otelin. Müşteri kitlesi genel memnuniyeti yemekler, çalışanların alakası ve otel büyük luk ve mimarisi , eksi yani denizi.

Hâlâ otel bakanlar için 7 gece kal 6 gece ode kampanyasi ile f/p oteli olabileceği kanisindayim...

Otele gidip geldikten sonrada yorumlarla katkida bulunabilirim.

Herkese iyi tatiller

• Barut Hemera'nın Ets'de dün %20 olan indirim oranını bugün %8'e çekmişler...Barut Lara'yı erken rezervasyonda almadığım için Hemera'yı düşünüyordum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: m.kemALL

Gecen sene temmuz 14 -20 arası alva donna da kaldık.gerçekten düşünmeden tekrar giderim.yemekler çok süperdi.antrikot yemekten yoruldum okadr diyim sona.kalacaksan deluxe tarafında kal ayrıca.Gecen sene hotels.com dan 6gunu 2420 tl ye almıştım ki rezervasyonum 3hafta önceydi.şuan 5binleri bulmuş.alva donna seni memnun edecektir.

deluxe tarafının ne gibi özelliği var hocam.kara tarafı standard oda fiyatı ile 400 tl civarı fark var.değermi sizce? ve bu odanın oldugu blok başka bir yerde?
  • Deluxe blok ayrı deluxe havuzuda ayrı deluxe te şatafat daha fazla.rest.ayrı yemeklerde sıra yok odalar geniş banyoda duş alanı ve kuvet ayrı ayrı gayet hoştu.iyi hissediyosun yani. Diğer bloğun olduğu yerde havuz ve rest.çok kalabalık oluyordu.yemek sonrası barına gittiğinde nerede yer var diye aramıyosun.

• 23-37 temmuz arası Sorgun Tourquoise otele gidiyorum. Bilenler varsa yorum yapabilirmi?
  • Arkadaşlar iki erkek olarak bu hafta sonu 2 günlük alanya yada antalyaya gitmeyi düşünüyoruz güzel dolu dolu bir hafta sonu geçirebilmek için tavsiye edebileceğiniz bir otel varmı şimdiden teşekkür ederim

• İnnvista oteli tavsiye eden varmı acaba öncelik çocuk

• 
Sayfa: önceki 139140141142143
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.