Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam söylediğiniz fiyatlar da çıkmıyor çok daha pahalı görünmekte benim baktığımda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi tylol hot içer miyiz kullanıcısına yanıt
    Bekar 2 arkadaş Water planeta gidiyor.Baya ekonomik bir otel düşünebilirsiniz.Kişi başı 5 gece 1000 tl civarına aldılar.Fiyatına göre fena olmayan bir otel.
  • Ersan Resort için ETS'nin özel bi kampanyası var Mh ile. 3 gece için 1565 TL. Benim gibi tatil için geç kalmışlara belki bi yardımı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root16 -- 7 Temmuz 2017; 9:37:56 >
  • rfssfr kullanıcısına yanıt
    2013 Limak Atlantis Ramazan dönemi 2500 TL
    2014 Maritim Pine Beach Atlantisin Hemen yanında Ramazan Dönemi 2000 TL
    2015 Nashira Belek 2200 TL Rezil Bir oteldi Temmuz sonu gibi, işletmesi Hilton a Rixos a geçerse anca giderim aslında tesis iyi işletme yeme içme bölümleri yerlerde sürünüyordu, kahvaltıda dedim ki çilek reçeli istiyorum taneli koca otelde çilek reçeli yok, kırmızı et diye bir kavram otelde yok zaten.
    2016 Çıtayı yükselttim Ağustos ortası Alibey Resort 10/8 Otel, yeme içme kalitesi 10/10 Aquapark çok iyiydi 3000 TL
    Bu otellerin hepsi 5 gecedir.

Buradan pay biçin fiyatlara, erken rezervasyon (Mart-Nisan) gecelik 250-300 ün altındaki otellerde yeme içme beklentiniz çok olmasın bilginiz olsun
  • Şuanda Side Sentido Perissadayım. Pazar günü otelden çıkış yapacağım. 3 günlüğüne Fethiye ye geçmek istiyorum. Var mı otel tavsiye edecek arkadaş acaba??

• California apart otel var. Sadece kahvalti var. Aile isletmesi kucuk kibar bir yerdir. Ben de agustosta tatil oncesi ya da sonrasi 3 gun fethiye yapacagim antalyadan sonra.

• https://www.etstur.com/Bodrum-Onura-Holiday-Village

Arkadaşlar otelde 3 kişlik oda için 1800 fiyat çıkıyor 4 günlük. Acaba oteli arasam fiyatta indirim yaptırabilir miyim?
  • Öncelikle ETS'nin müşteri hizmetlerini arayın. İndirim yapabiliyorlar. Bi şansınızı deneyin.

• Arkadaşlar eylül ayında 1000 TL altı otel tavsiyesi olan varmı

• root16 kullanıcısına yanıt
    Hocam Aquasis deluxe otele de bakabilrsiniz gecen sene göl evlerinde kaldık genel olarak memnun kaldık diyebilirim ? Geçen sene açıldı, beklentileriniz çok yüksek değilse sıkıntı yaşamazsınız ben aşçıyım o yüzden öğle ve akşam yemeklerini pek beğenmedim. Ama pizza döner hamburger vs. Aç kalmazsınız yani;-) Özellikle aquaparkı ve devasa havuzları çok güzel..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eydmir kullanıcısına yanıt
    Hocam göl kenarı otellere baktım da zaman uymadı. Daha sonra normal bi otelden rezervasyon yaptım

• Otel arayan arkadaşlar için Sunis Elita beach f/p olarak ıyi gözüküyor. Tripadvisor yorumları ıyi 6 gece 7 gün için ağustos başı 2 kişi 1 çocuk 3300 fiyat aldik. Ne dersiniz yorumlariniz nedir merak ediyorum pazartesi alacak gibiyim. Yorumlarınızı eksik etmeyin... alta yemek menüsünü ekliyorum.. sadece denizi taslik diyorlar.. genel şikayet bu... biz zaten çocuk la havuzda takılıyoruz pek problem gözükmüyor

• Arkadaslar ekim ayinin basi icin bu oteller arasinda kaldim. Gidip kalan varsa buralarda öneri sunabilir mi?

Susesi luxury

Alva donna belek

Gural premier belek

Rubi platinum

• gookhandemir87 G kullanıcısına yanıt
    Cok az bi farkla 8 gece kalabilirsiniz. 8 gece kal 7 gece ode fiyati cikiyor kendi sitesinde. Benim de radarimdaydi otel arastirmistim. Ama tercihimi baska yerden kullandim. Iyi tatiller..

(Kendi sitesinden rezervasyonda
    2 yetiskin +cocuk
    6 gece 7 gun 3300
    7 gece 8 gun 3800
    8 gece 9 gun 3800)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tramp.life -- 8 Temmuz 2017; 22:39:26 >
  • t3ksas kullanıcısına yanıt
    Beş gün önce döndüm rubi platinum dan otel konum ve mimari olarak çok güzel , odaları temiz ve ferah ,yüzme imkanları yeterli,yemekler güzeldi,hizmet memnun edici personeller güler yüzlü ve ilgili,hiçbir yerde sıra bekleme olayı yok,güzel bir aile oteli araştır ve değerlendir derim.Ben memnun kaldım başka öğrenmek istediğiniz bir şey olursa sorun yazarım.
  • Arkadaşlar magic life jakaranda hakkında bilgi verebilecek varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: t3ksas

Arkadaslar ekim ayinin basi icin bu oteller arasinda kaldim. Gidip kalan varsa buralarda öneri sunabilir mi?

Susesi luxury

Alva donna belek

Gural premier belek

Rubi platinum

Eylül dönemi bayram sonrası için kampanya kovalayan biri olarak aylardır incelemediğim otel kalmadı...

bugün susesine baktım tripadivasorda ki yorumlar çok kötü...

• quote:

Orijinalden alıntı: İremfb86

quote:

Arkadaslar ekim ayinin basi icin bu oteller arasinda kaldim. Gidip kalan varsa buralarda öneri sunabilir mi?

Susesi luxury

Alva donna belek

Gural premier belek

Rubi platinum

Eylül dönemi bayram sonrası için kampanya kovalayan biri olarak aylardır incelemediğim otel kalmadı...

Gural premier daha cok cocuk oteli gibi duruyor sanirim oyle bir izlenim verdi bana

• quote:

quote:

quote:

Susesi luxury

Alva donna belek

Gural premier belek

Rubi platinum

Gural premier daha cok cocuk oteli gibi duruyor sanirim oyle bir izlenim verdi bana

Yine de yazdıklarınız içinde en Kurumsalı Güral gibi eğer eğlenceli bi otel arıyorsanız sanırsam ücret olarak aynı civarda çıkacaktır Rixos Sungate'de bakabilirsiniz...

Bu sene oteller ile ilgili genel olarak çok şikayet var şikayetlerin konusu yemek temizlik yabancı çalışan şeklinde...

• quote:

quote:

quote:

quote:

Susesi luxury

Alva donna belek

Gural premier belek

Rubi platinum

Yine de yazdıklarınız içinde en Kurumsalı Güral gibi eğer eğlenceli bi otel arıyorsanız sanırsam ücret olarak aynı civarda çıkacaktır Rixos Sungate'de bakabilirsiniz...

Bu sene oteller ile ilgili genel olarak çok şikayet var şikayetlerin konusu yemek temizlik yabancı çalışan şeklinde...

geçen sene rixos sungatte kaldım yemekler rixos adına yakışacak cinsten değildi. hem Ekim başında kemer tarafı daha soğık olur diye hiç bakmadım o tarafa

• 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.