Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (143. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yiğt

Merhaba arkadaşlar. Şu an tatilde olanlar tatilden dönenler var. Biz eşimle rezervasyonumuzu yaptırdık ama annem ve kardeşimi ağustosta uhd bir otele gönderelim diyoruz. Kişibaşı 250 tl civarı nereleri önerirsiniz?

Bu tarihte sezonun tam ortasında; kişibaşı 250 tl olan uhd bulamazsınız... bulsanız bile sadece sözde uhd dir ve kesinlikle sonucu pişmanlık... kalitesi orta seviye olan uhd lerde bile fiyatlar min 350-400 tl seviyesinden başlıyor bu tarihlere kaldıysanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

Hotels.com’da Shell’den Anında İndirim!

Shell Mobil Uygulamasından 1 Mayıs – 1 Ağustos 2017 tarihleri arasında Hotels.com kampanyasına katılan müşteriler, Hotels.com rezervasyonlarında %10 indirim kazanıyor. Yapmanız gereken Shell Mobil Uygulamasının Tekliflerim bölümünden Hotels.com teklifine girmek ve kampanya kodunu almak!

Önce bindirmişler şimdi indirim diyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatımda ilk defa 5 yıldız ve uhd otelde kaldim voyage belek çok memnun kaldim yeniden aynı ayarda bi otelde tatil yapmak istiyorum hangileri olabilir fiyat olarak en uygun şekilde?

• TIRPAN kullanıcısına yanıt
    Valla Voyage Belek'ten sonra seni sadece Voyage Belek mutlu eder
    Bizde balayımızı Voyage Belek'te yapmıştık ordan biliyorum
  • Gecen sene voyage belekteydık bu sene henuz otel ayarlayamadık 😂😂

• Arkadaşlar selam. Şöyle çoluğun çocuğun az olduğu, 4-5 genco arkadaşın bir arada takılmadığı, yemekleri ve alkolleri fena olmayan otel tavsiyeleriniz nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eski acik

Wow Bodrum'da 4 gecem otel gerçekten verdiğiniz parayı hak ediyor henüz rezervasyon yapmayan arkadaşlara onerebilirim

Otelpuan sitesinde otelin çok eski olduğu, dar olduğu vs. yazıyor sizin görüşünüz nedir?
  • 3 aylik bebekle kafa dinlemeye yer bakiyoruz, bebekten dolay butce kisitli, agustos ayinda antalya cok sicak olabilecegi icin bodrum tarafinda, otelpuan sitesinde

https://www.etstur.com/Bodrum-Seaside-Beach-Club

oteli gordum. Bodrum bolgesinde ilk siralarda yer aliyor, yorumlar guzel 6 gun icin ikibin tl civari tutuyor ne dersiniz gidilirmi baska oneride alabirim

• quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

3 aylik bebekle kafa dinlemeye yer bakiyoruz, bebekten dolay butce kisitli, agustos ayinda antalya cok sicak olabilecegi icin bodrum tarafinda, otelpuan sitesinde

oteli gordum. Bodrum bolgesinde ilk siralarda yer aliyor, yorumlar guzel 6 gun icin ikibin tl civari tutuyor ne dersiniz gidilirmi baska oneride alabirim

Fiyat şu tarih için oldukça uygun... bu kadar uygun olunca insanda şüphe oluşuyor... ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı... uhtemelen kalite oldukça düşüktür, idare ederim bütçe bu kadar yapacak birşey yok derseniz ve beklenti içinde gitmezseniz olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

quote:

Orijinalden alıntı: LaNcEt

3 aylik bebekle kafa dinlemeye yer bakiyoruz, bebekten dolay butce kisitli, agustos ayinda antalya cok sicak olabilecegi icin bodrum tarafinda, otelpuan sitesinde

Fiyat şu tarih için oldukça uygun... bu kadar uygun olunca insanda şüphe oluşuyor... ne kadar ekmek o kadar köfte hesabı... uhtemelen kalite oldukça düşüktür, idare ederim bütçe bu kadar yapacak birşey yok derseniz ve beklenti içinde gitmezseniz olabilir.

Aynen hocam beklenti çok yüksek tutmamak lazım , Bodrum'da Onura tatil köyüne gitmiştim tam bir fiyaskoydu ama kimiside çok beğeniyordu değişik durumlar :) burası için turistlerin yorumları tripadvisor da hep iyi yönde
    lüks oteller harici fiyat bu tarihde 2-4 arası değişiyor ço kararsız kaldım 😕

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Bende kışın erken rez.dan sizin dediğiniz tesisin hemen 200-300 metre yakınında (ortakent) Cocos the club almıştım, ve kısmet olursa ayın 24 ünde gideceğim. Giden yakınlarım ve tripadv yorumlarından, özellikle cocuklu ailelerin çok çok memnun kaldığı yönünde... ayrıca fiyatları kıştan buyana kaydadeğer bir artış olmadı, halen uygun sayılabilir (tabi sizin sordugunuz tesisin az üzerinde)
    isterseniz birde bu tesisi inceleyin.. ben bu sene 3.ye gidecek tanıdıklarımın tavsiyesi üzerine aldım... ayrıca bir gidenin bir daha gittiği tsislerden.. tanıdık ets acentasıda bunu söyledi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zvzv

Bende kışın erken rez.dan sizin dediğiniz tesisin hemen 200-300 metre yakınında (ortakent) Cocos the club almıştım, ve kısmet olursa ayın 24 ünde gideceğim. Giden yakınlarım ve tripadv yorumlarından, özellikle cocuklu ailelerin çok çok memnun kaldığı yönünde... ayrıca fiyatları kıştan buyana kaydadeğer bir artış olmadı, halen uygun sayılabilir (tabi sizin sordugunuz tesisin az üzerinde)
    isterseniz birde bu tesisi inceleyin.. ben bu sene 3.ye gidecek tanıdıklarımın tavsiyesi üzerine aldım... ayrıca bir gidenin bir daha gittiği tsislerden.. tanıdık ets acentasıda bunu söyledi.

Evet bu otelide incelemiştim bütçeyi biraz zorlayıp burasıda olabilir yorumunuz için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Şuanda yenikapıda feribot sırasındayım, sabah 10-11'e doğru cocos'a giriş yapacağım kısmet olursa. Son dönemlerde çok olumsuz yorum gördüm ama otele mail attım tripadvisor'a cevap yazmıyorsunuz iptal etmeyi düşünüyorum diye ve beklemediğim derecede her olumsuz yoruma bana maille cevap vermişlerdi. Beni tatmin etti cevap ve değiştirmedim son 3-4 gün kala.

Bakalım sabaha görürüz nasılmış...

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Şuanda yenikapıda feribot sırasındayım, sabah 10-11'e doğru cocos'a giriş yapacağım kısmet olursa. Son dönemlerde çok olumsuz yorum gördüm ama otele mail attım tripadvisor'a cevap yazmıyorsunuz iptal etmeyi düşünüyorum diye ve beklemediğim derecede her olumsuz yoruma bana maille cevap vermişlerdi. Beni tatmin etti cevap ve değiştirmedim son 3-4 gün kala.

Bakalım sabaha görürüz nasılmış...

Benden bir hafta önce giriş yapacaksınız; gidince izlenimlerinizi yazarsanız bizde bu seneki durum hakkında 1. elden bilgilenmiş oluruz, makbule geçer...
    iyi tatiller.
  • krippel K kullanıcısına yanıt
    Benimde antalya, ordan sideye gececegiz 4 kisiyiz, turlarin transferleri pahali kisibasi 100₺ civari

Vip minibüsler 160-200₺ civari. Sorun yasamadiysan bende 1 hafta once ayarlarin.

• TIRPAN kullanıcısına yanıt
    Voyage belek ayarinda otel ariyorum derken neyi kastettiginiz onemli beklentiniz ne uzerine mesela cocuklarim var aqua onemli derseniz nirvana lagon , fiyati pahali olmasin tatil koyu gibi olsun derseniz sherwood kemer ,ucuz olsun eglenelim ayrinti onemli degil derseniz alan xafira delux yada. Sartlari zorlarim unutulmayan bir tatil istiyorum derseniz maxx royal derim ben hala unutamadim mesela, ha cocuk yok eglence tavan diyorsaniz adam eve diye uzar bu liste ,benim gittigim otellerdeki gozlemlerim bunlar umarim yardimci olabilmişimdir.

• İPTAL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanturk06 -- 15 Temmuz 2017; 14:57:27 >
  • fettah kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim tecrübelerinizi paylaştığınız için aynen böyle yorumlara ihtiyaç var işte hizmet kalite yeme içme alacarteler falan her konuda memnun bıraktı beni voyage aqua falan kullanmadım nisanda gittiğim için ama dışarıda isitmali havuza girdim hepsi iyiydi 4 gün için 2100 tl verdim bu rakami biraz aşağı çekebilsem günlük olarak süper olur öyle bi otel var mi bilmiyorum

• nasit80 kullanıcısına yanıt
    Hocam kisi basi 100 cok,benim rezervasyon yaptigim sirket ene turizm vito araclarla yapıyorlar,benim lara y di 50 tl ye gittim,sideye baktim sitelerinden 4kisiye kadar 110 tl fiyati normal değerlendirebilirsiniz bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ihntk

İki çocuk ücretsiz herşey dahil otel tavsiyesi olan varmı. Bütçe 3000_3500..

Didim aquasis e bakin

• 
Sayfa: önceki 141142143144145
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.