Şimdi Ara

2017 f/p Tatil Fırsatları (Ana Konu) (142. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.965
Cevap
133
Favori
252.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Susesi, Rixos Tekirova, Titanic Deluxe, Delphin Otelleri, Limak Atlantis, Paloma renaissance otellerinde kaldım. Susesi luxury en beğendiğim oteldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ssmm

İnnvista oteli tavsiye eden varmı acaba öncelik çocuk

evet,, zaten gidince bir çok çocuk göreceksiniz, yerli yabancı.. çocuk aquaparkı, oyun alanları falan iyi... havuz çeşitleri de var.. denize de sabah erken gidin.. hatta kalkarsanız 8'de gidin.. hem temiz, hem dalgasız, havuzdan güzel..
  • Bodrum Cocos the club otele son 15-20 gün içinde giden var mı? Trip yorumlarına göre aldık 3-4 ay önce ama son 1 ay içinde gelen yorumlar pek iç açıcı değil. Giden varsa yorum yaparsa değişiklik için bugün son günüm, ona göre bir başka yer bakacağım.
  • Wow Bodrum'da 4 gecem otel gerçekten verdiğiniz parayı hak ediyor henüz rezervasyon yapmayan arkadaşlara onerebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: eski acik

Wow Bodrum'da 4 gecem otel gerçekten verdiğiniz parayı hak ediyor henüz rezervasyon yapmayan arkadaşlara onerebilirim

Alkol kalitesi nasıldı hocam ?
  • Geçen yıl ben konaklamıştım 5 gece, iyi değildi. Orta denebilir. Kokteyller kötü. Bir barda olan diğer barda olmayabiliyor. Saat 23'e kadar diyen barda 21'de bitti denebiliyor istediğiniz içki. Ama animasyon ve diğer özellikler açısından bakarsak keyifli bir oteldi.
  • Arkadaşlar 2 erkek yemek ve azda olsa alkol ihtiyacımızı karşılayacak toplamda 1000- 1200 TL otel pansiyon tavsiyeniz nedir :) 26 temmuz 31 temmuz tarihlerinde. Bodrum düşünüyoruz ama çok farketmez eğlence hareket lazım :))

Kisi başı 500 600 TL civarı .

• quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Bodrum Cocos the club otele son 15-20 gün içinde giden var mı? Trip yorumlarına göre aldık 3-4 ay önce ama son 1 ay içinde gelen yorumlar pek iç açıcı değil. Giden varsa yorum yaparsa değişiklik için bugün son günüm, ona göre bir başka yer bakacağım.

Ben 24 Temmuzda gidiyorum... sizin tarih ne zamana...? ne gibi olumsuz yorumlar mevcut yazabilirmisiniz..?
  • quote:

Orijinalden alıntı: srcnx

Arkadaşlar 2 erkek yemek ve azda olsa alkol ihtiyacımızı karşılayacak toplamda 1000- 1200 TL otel pansiyon tavsiyeniz nedir :) 26 temmuz 31 temmuz tarihlerinde. Bodrum düşünüyoruz ama çok farketmez eğlence hareket lazım :))

Bodrum adamı yer kardeşim, Marmarise bakın derim ben. Oda kahvaltı olarak bir çok pansiyon mevcut Marmariste, alkolü de dışardan alırsınız.
  • quote:

Arkadaşlar 2 erkek yemek ve azda olsa alkol ihtiyacımızı karşılayacak toplamda 1000- 1200 TL otel pansiyon tavsiyeniz nedir :) 26 temmuz 31 temmuz tarihlerinde. Bodrum düşünüyoruz ama çok farketmez eğlence hareket lazım :))

Dostum , şu anda Bodrum Bitez Gardn Life'tayim .

1300 lira... Her şey dahil , 2 çocukla... 5 gece .

Bende çocuk olmasa asla buraya gelmezdim . Hatta çocukla da...

Her gece halay , Angara havalar ...

Git Marmaris'e... Bir sürü otel var ama... Hiç bulamazsan Seren Sarı'ya git . İyi pazarlık et .

Aquapark ın önünde şezlong iyidir . İçersen , şezlong bedava .

En azından göz zevkin bozulmaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

Dostum , şu anda Bodrum Bitez Gardn Life'tayim .

1300 lira... Her şey dahil , 2 çocukla... 5 gece .

Bende çocuk olmasa asla buraya gelmezdim . Hatta çocukla da...

Her gece halay , Angara havalar ...

Git Marmaris'e... Bir sürü otel var ama... Hiç bulamazsan Seren Sarı'ya git . İyi pazarlık et .

Aquapark ın önünde şezlong iyidir . İçersen , şezlong bedava .

En azından göz zevkin bozulmaz .

Seren Sarı'da 2010 da kişi başı 25 liraya kaldık. O otelin konumu harika bir yerde. Tam merkezin ortası diyebiliriz, arkasındaki plaj da güzeldi orda denize girdik sürekli.
    Migrosa 5 dakikaydı alkollerimizi ordan alıyoduk hep. Hatta sahilde olan Burger kingte oturup içmişliğimiz bile var.
    Barlar sokağı da 1 sigara içmelik mesafedeydi.
    Marmarisin tekne turları da çok güzeldir bence o paraya değiyor. O masmavi koylarda denize girmek çok etkileyici
    Marmaris çok eğlenceli bi yerdir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lucifer -- 13 Temmuz 2017; 2:49:13 >

• Cok sağolun hocam bütçemiz çok fazla yok zaten. Bize kahvaltı ve yemeği içerde olan konaklama şart. Aksam zaten dışarda alkolu temin ederiz . Ayrıca yemeğe para vermek istemiyoruz . Marmarise bakıyorum hemen. Gümbet düşünmüştük fiyatlar ucmus. 2 kişi 1500 TL herşey dahil ama pek iç açıcı yerler değil maalesef. En son limiti bu kadar artirabildik :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nasit80

Merhaba arkadaşlar
    biz 4 kişiyiz bu havaalanından otele transfer olayı için internette uygun transferler var, kullanan oldumu tavsiye edermi eylül sonunda tatile çıkacağız ne zaman transfer için rezervasyon yaptırayım?

arkadaşlar bilgisi olan var mı? özel transferi gideceğim güne yakın mı ayarliyim? yoksa şimdiden yapsam da olur mu?
  • Temmuzun son hafta kışın erken rez.dan aldığım 4 günlük bodrum tatilinden sonra; hazır o kadar yol gitmişken birkaç gün daha biraz farklı yerde tatil yapayım diye düşündüm.

Bölge olarak yakın olduğundan marmaris den fethiyeye kadar olan kısım olabilir... 3 gün lük uzatma düşünüyorum, kişi başı herşey d;ahil 250-350 TL aralığında bir tesis olabilir. yada yarım pansiyon hesaplı ama farklı artıları (dogası vs) bir yer olabilir.

Bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum...

Baktığım yerlerden; marmariste marinanın hemen yanında sayılabilecek mevkide (yalancı boğaz) TUI Sensimar Marmaris Imperial Hotel doğasıyla fena değil gibi geldi, fakat gıda konusunda çok olumlu not alamamış gibi geldi yorumlardan... temmuz sonu kişibaşı 316 tl ye gelmekte...

evet; bodrum dan fethiyeye kadarki bölge için tavsiyeleri alalım... Kemer tarafıda olabilir fakat yol biraz uzar gibi geliyor bodrumdan sonra.

• bende marmariste kız arkadaşım ile 1 haftalık bişeyle bakıyorum ortalama 1500. olmazsa side tarafları da olabilir bakalım ne denk gelirse.

her otelin iyi yorumu var kötü yorumu var insan emin olamıyor ki..
  • Cornelia Deluxe Resort hakkında bilgisi olan var mı? Puanlamalarda ilk 10/12 içinde görünüyor ama emin olamadım. Fethiye sonrası 3 gün dinlenme amaçlı düşünüyorum. En önemli kıstasım yeme-içme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 13 Temmuz 2017; 13:24:4 >
  • Litore resortten 2 gün önce geldim. kesinlikle tavsiye ederim. çok memnun kaldık.
  • nasit80 kullanıcısına yanıt
    hangi havalimanı?ben haziran sonunda antalyaya gitmiştim 1 hafta önce yaptırdım transfer rezervasyonunu
  • Merhaba arkadaşlar. Şu an tatilde olanlar tatilden dönenler var. Biz eşimle rezervasyonumuzu yaptırdık ama annem ve kardeşimi ağustosta uhd bir otele gönderelim diyoruz. Kişibaşı 250 tl civarı nereleri önerirsiniz?

• Hotels.com’da Shell’den Anında İndirim!

Shell Mobil Uygulamasından 1 Mayıs – 1 Ağustos 2017 tarihleri arasında Hotels.com kampanyasına katılan müşteriler, Hotels.com rezervasyonlarında %10 indirim kazanıyor. Yapmanız gereken Shell Mobil Uygulamasının Tekliflerim bölümünden Hotels.com teklifine girmek ve kampanya kodunu almak!

• 
Sayfa: önceki 140141142143144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.