Şimdi Ara

[2017.07.07] Turkcell T50 için CyanoganMod 12.1 (5.1.1), TWRP 3.0.2-3 ve Hafıza birleştirme (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.311
Cevap
24
Favori
104.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: zafersygl

Forumber Merhaba Abi Bende Bu Yazılımı Telefona Yükleyeceğim. 4G-3G-2G Destekliyor mu ? Başka Launcerler Kullanabilir miyiz ? Bir Sıkıntı Çıkarsa TW İle Yardımcı Olur musun? İyi Günler

4G-3G-2G destekliyor. Başka Launcherlar ile kullanabilirsiniz. Sıkıntı çıkarsa yardımcı olurum ama sıkıntı çıkacak, şimdiden bilin cihazınız bir yerden sonra açılmayacak.

İlk sayfada da söylediğim gibi sadece deneme amaçlı yükleyin, günlük kullanıma uygun değil.
  • Saol :)
  • ABİ ALLAH AŞKINA PM E BAK YA TELEFON AÇILMIYOR ESKİDEN DÜZGÜNDÜ AÇILIYORDU ŞİMDİ AÇILMA KISMINDA KALIYOR

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre.tfn

ABİ ALLAH AŞKINA PM E BAK YA TELEFON AÇILMIYOR ESKİDEN DÜZGÜNDÜ AÇILIYORDU ŞİMDİ AÇILMA KISMINDA KALIYOR

İlk sayfayı okusaydın keşke, gerekli uyarıları yapmıştım.

PM'de birşey yok?

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    pm gitmiyor kaç kez göndermeye çalıştım ama gönderilenlere bakıyorum gözükmüyor 1 yıldır falan kullanıyorum bu romu telefonda ki fotoları alma şansımız yok mu hiç ? bi keresinde de böyle olmuştu teamwiver dan yapmıştın bidaha yapamazmısın ? cevabını bekliyorum
  • emre.tfn kullanıcısına yanıt
    ve sana daha rahat ulaşabileceğim bir yer var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre.tfn

pm gitmiyor kaç kez göndermeye çalıştım ama gönderilenlere bakıyorum gözükmüyor 1 yıldır falan kullanıyorum bu romu telefonda ki fotoları alma şansımız yok mu hiç ? bi keresinde de böyle olmuştu teamwiver dan yapmıştın bidaha yapamazmısın ? cevabını bekliyorum

TeamViewer'dan halledebiliriz tabi.

kidobeko@gmail.com eposta adresinden de ulaşabilirsiniz bana.
    mail attım bilgilerimi bakarmısın rica etsem ?
  • arkadaşlar cihaz bu sekilde kaldı açılmıyor turkcell logosunda kalıyor. cihaz bilgisayara takılıyken twrp de bağlaya basıyorum ama usb otg yi aktifleştiremiyorum .. bi konu başlığındaki videoya bakarak yüklemistim. nasıl kurtarabilirim telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: thierry_ali

arkadaşlar cihaz bu sekilde kaldı açılmıyor turkcell logosunda kalıyor. cihaz bilgisayara takılıyken twrp de bağlaya basıyorum ama usb otg yi aktifleştiremiyorum .. bi konu başlığındaki videoya bakarak yüklemistim. nasıl kurtarabilirim telefonu

Mail'inize cevap verdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

teşekkürler
    biladerim ben de romu indirdim kurdum lolipop şuan açılıyor sıkıntı yok ama watsapı indirdim mi telefon kapanıyor sonra takılı kalıyor açılmıyor neden acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: necipbaspinar

biladerim ben de romu indirdim kurdum lolipop şuan açılıyor sıkıntı yok ama watsapı indirdim mi telefon kapanıyor sonra takılı kalıyor açılmıyor neden acaba?
    İlk sayfada açıkça yazıyor ROM'da sorun olduğu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ben rom istemiyorum da hafıza birleştirme yapabilir miyim sadece nasıl yapılır yardımcı olman mümkün mü dahili hafıza yetmemeye başladı sanal sd kart boş duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: selonur1

hocam ben rom istemiyorum da hafıza birleştirme yapabilir miyim sadece nasıl yapılır yardımcı olman mümkün mü dahili hafıza yetmemeye başladı sanal sd kart boş duruyor
    Merhaba evet ben de arkadaşın istediği gibi turkcell rom da sadece hafıza birleştirme yapmak istiyorum. Ustalar yardım edebilir mi?
  • Hocam ben bu romu yuklemistim ama surekli dururdu hatalari vardi cihazim turbo t50 bide novayi yanlislikla guncellerim diye korkup stock roma dondum ben tekrar yuklemek istiyorum romu baska launcher yukleyip novayi kaldirsak veya devre disi biraksak olurmu ?
    Arkadasim romunu 1 seneye yakin kullandi gunluk kullanimla

• quote:

Orijinalden alıntı: LegendYusuf

Hocam ben bu romu yuklemistim ama surekli dururdu hatalari vardi cihazim turbo t50 bide novayi yanlislikla guncellerim diye korkup stock roma dondum ben tekrar yuklemek istiyorum romu baska launcher yukleyip novayi kaldirsak veya devre disi biraksak olurmu ?
    Arkadasim romunu 1 seneye yakin kullandi gunluk kullanimla
    Sorun olur hocam, kurmayın bu ROM'u.
    Hicbiyerde su telefona sıkıntısız guzel bi rom yok be hocam ne olacak bu halimiz

• Merhaba ben telefona ilk sayfada ki işlemleri yaptım gayet sıkıntısız oldu ama sonrasında telefon sürekli kapanıp kırmızı ışık yanıyordu geliştirici seçeneklerde ki cfq ı/o zamanlayıcısını kullanıda açtım yalnız yine aynı problemi yaşamaya devam ettim bende orjinal rom a geri döneyim dedim ama hata verdi şimdi de telefon açılmıyor türkcel yazısı çıkıyor ondan sonra teamwin sonra tekrar kapanıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fxea

Merhaba ben telefona ilk sayfada ki işlemleri yaptım gayet sıkıntısız oldu ama sonrasında telefon sürekli kapanıp kırmızı ışık yanıyordu geliştirici seçeneklerde ki cfq ı/o zamanlayıcısını kullanıda açtım yalnız yine aynı problemi yaşamaya devam ettim bende orjinal rom a geri döneyim dedim ama hata verdi şimdi de telefon açılmıyor türkcel yazısı çıkıyor ondan sonra teamwin sonra tekrar kapanıyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
    PM attım
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.