Şimdi Ara

[2017.07.07] Turkcell T50 için CyanoganMod 12.1 (5.1.1), TWRP 3.0.2-3 ve Hafıza birleştirme (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
24
Favori
104.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kurulunca yeniden başlatan uygulamaları apk kursak aynı hatayı alır mıyız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eemiiirxx

Yeni projeniz t50 ile mi ilgili?

Kurulunca yeniden başlatan uygulamaları apk kursak aynı hatayı alır mıyız?

Evet T50 ile ilgili ama çok da ümitli olmayın derim.

Evet, aynı hatayı alırsınız.
  • Peki bundan başka problemi var mı romun? Cihazı böyle kullanmayı düşünüyorum

• quote:

Peki bundan başka problemi var mı romun? Cihazı böyle kullanmayı düşünüyorum

ROM'un bütün problemleri ilk sayfada yazılı.

Cihazı bu ROM ile kullanmamanızı öneriyorum.
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Önerebileceğiniz herhangi bir rom var mı peki? Cihazı stock romda kullanmak istemiyorum ve androıd sürümü çok düşük
  • quote:

Önerebileceğiniz herhangi bir rom var mı peki? Cihazı stock romda kullanmak istemiyorum ve androıd sürümü çok düşük

Cihazın kendi ROM'undan başka adam akıllı çalışan ROM yok malesef.
  • Ben orjinal roma geri dönmek istiyorum, telefondan usb hata ayıklaması acık ancak çalıştıra tıkladıgımda twrp bulunmadı diyor yardımcı olurmusun ?
    Aslında gayet iyi , şu t50 turboyu dahil ettiğin zamana kadardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Administrator48

Turbo T50 ile ilgili değiştirdiğim pek bişey yoktu. Ayrıca o zamanlar da ROM yine kendi kendine kapanıyordu.

Kernel'i tamamen sıfırdan halletsem sorunlar çözülecek gibi, bu ROM için birincil amacım o fakat eskisi kadar zaman ve motivasyon bulamıyorum ne yazık ki.

• demirmuharrem D kullanıcısına yanıt
    Adb ve fastboot sürücülerini kur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: Administrator48

Turbo T50 ile ilgili değiştirdiğim pek bişey yoktu. Ayrıca o zamanlar da ROM yine kendi kendine kapanıyordu.

Kernel'i tamamen sıfırdan halletsem sorunlar çözülecek gibi, bu ROM için birincil amacım o fakat eskisi kadar zaman ve motivasyon bulamıyorum ne yazık ki.

Sıfırdan başlamak istiyorsan lineage os bekliyoruz .pm e bakar mısınız?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaklaşık 2 yıl önce bu romu kurmuştum 1 yıl falan kullandım sonra farklı bir telefona geçtim.Bir daha telefona bakayım dedim (Telefonum kırıldığından dolayı) ve açılmıyor nedense lolipop logosu geliyor açılıyor kapanıyor açılıyor kapanıyor şarjı bitene kadar aynı şekilde oluyor 2 3 kere denedim fakat hep aynı dediğim gibi.Orjinal roma döndürmek için bilgisayara bağladım fakat sürekli aygıt okuması başarısız oldu gibi şeyler diyor yardımcı olabilir misin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SasukeninRinnenganı

Yaklaşık 2 yıl önce bu romu kurmuştum 1 yıl falan kullandım sonra farklı bir telefona geçtim.Bir daha telefona bakayım dedim (Telefonum kırıldığından dolayı) ve açılmıyor nedense lolipop logosu geliyor açılıyor kapanıyor açılıyor kapanıyor şarjı bitene kadar aynı şekilde oluyor 2 3 kere denedim fakat hep aynı dediğim gibi.Orjinal roma döndürmek için bilgisayara bağladım fakat sürekli aygıt okuması başarısız oldu gibi şeyler diyor yardımcı olabilir misin ?

Telefonu recovery (TWRP) modunda bilgisayara bağlayıp orjinal ROM'u yükleyin.
  • quote:

quote:

Yaklaşık 2 yıl önce bu romu kurmuştum 1 yıl falan kullandım sonra farklı bir telefona geçtim.Bir daha telefona bakayım dedim (Telefonum kırıldığından dolayı) ve açılmıyor nedense lolipop logosu geliyor açılıyor kapanıyor açılıyor kapanıyor şarjı bitene kadar aynı şekilde oluyor 2 3 kere denedim fakat hep aynı dediğim gibi.Orjinal roma döndürmek için bilgisayara bağladım fakat sürekli aygıt okuması başarısız oldu gibi şeyler diyor yardımcı olabilir misin ?

Cahilliğim yüzünden kusura bakma.TWRP Modunda nasıl açacağım yardımcı olabilir misin açtıktan sonra gerisini hallederim de tuş kombinasyonunu bulamadım.

• quote:

quote:

quote:

Cahilliğim yüzünden kusura bakma.TWRP Modunda nasıl açacağım yardımcı olabilir misin açtıktan sonra gerisini hallederim de tuş kombinasyonunu bulamadım.

Ses arttırma tuşu + güç tuşu.

Önemli olan o modda bilgisayara bağlayarak calistir dosyasını çalıştırmanız. Manuel olarak yüklemeye çalışmayın sakın.

• CIHAZ XMAX™ EKRANINDA TAKILI KALDI USB GORMUYOR ARTIK YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM
    HOCAM CIHAZ T50 cıhaza manuel olarak hıc bır sekılde mudahalede bulunamıyorum FTW moda alınmıyor bunu netur bır programla sıstemını tekrara gerı yuklerım bana o konuda yardımcı olabılırsenız sevınırım -forumber-
  • quote:

Orijinalden alıntı: gknuyn

HOCAM CIHAZ T50 cıhaza manuel olarak hıc bır sekılde mudahalede bulunamıyorum FTW moda alınmıyor bunu netur bır programla sıstemını tekrara gerı yuklerım bana o konuda yardımcı olabılırsenız sevınırım -forumber-

PM attım
  • Forumber Merhaba Abi Bende Bu Yazılımı Telefona Yükleyeceğim. 4G-3G-2G Destekliyor mu ? Başka Launcerler Kullanabilir miyiz ? Bir Sıkıntı Çıkarsa TW İle Yardımcı Olur musun? İyi Günler
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.