Şimdi Ara

[2017.07.07] Turkcell T50 için CyanoganMod 12.1 (5.1.1), TWRP 3.0.2-3 ve Hafıza birleştirme (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
24
Favori
104.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende araştırayım bir gelişme olursa dört gözle mesajınızı bekliyorum hocam.
  • Birşeyler yaptım ama şu an stock romda olduğum için deneyemedim. Bu zip dosyasını twrp'den flaşlayıp deneyebilirsin hocam. Telefona kalıcı olarak zarar verecek bir durumu da yok gönül rahatlığıyla deneyebilirsin :)
    https://yadi.sk/d/6Xvg_rLv3MhJ86

edit: adb üzerinden dosya atmayı biliyorsunuzdur sanırım. O konuda da yardımcı olabilirim isterseniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rawkid2 -- 7 Eylül 2017; 22:38:31 >
  • Maalesef bilmiyorum. YardımcI olabilirseniz çok iyi olur twrp moduna da giremiyorum. Dediğim gibi ses tuşları calismiyor elimde tek power tuşu var. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

Sayın forumber hocam şu romu bi elsen geçirsen? Nova duruyor ayarlara girilemiyor. Destek ol lütfen. İyi çalışmalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordzeus83 -- 8 Eylül 2017; 23:4:50 >
  • Yoğunluktan dolayı sorunu anca test edebildim. Yarın hata ayıklama yapıp OTA güncellemesi ile sorunu çözerim (umarım).
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_koc25

Yok maalesef telefonu açamıyorum. Cm açılış ekranında sürekli duruyor. Arada bir küçük titriyor ondan sonra tekrar aynı. Ekran gelmiyor. Bilgisayardan rom atamıyorum bir şey yapamıyorum. Sabahtan beri bu şekilde telefon. Telefonun ses tuşları çalışmadığı için recover vs de giremiyorum. Geliştirici arkadaştan yardım bekliyorum.

Eğer cihazda USB Hata Ayıklama'yı açıp telefon üzerinden bilgisayarınıza izin vermediyseniz ses tuşlarını tamir ettirmekten başka çareniz yok malesef.

Gelecek güncellemede bu tür durumlarda cihazı kurtarabilmek için şarj modundayken ADB için bi arka kapı bırakmayı düşünüyorum. Ama şu anlık size yaramaz malesef.
  • yeni projeniz hakkında bilgi ilerleme var mı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9mocha

yeni projeniz hakkında bilgi ilerleme var mı

Yoğunluktan dolayı çok çok az bakabildim fakat olmayacak gibi.
  • Nova Launcher güncellemenmesi sorunu hakkında;

Sorun ROM'un çekirdeğinden kaynaklanıyor ve hiçbir şekilde çözümü yok gibi. Elimden "Nova Launcher'ı güncellemeyin" demekten başka birşey gelmiyor ne yazık ki.

Mümkünse ilk sayfada anlattığım şekilde stock ROM'a dönün en kısa sürede.
  • Sonunda telefon açıldı zar zor rom atabilmeyi becerdim. Ayarlara girebilmek için bile çok uğraştım durmadan ekrana nova durdu yazıyordu. Stock rom attım. Herkese yardımları için çok teşekkür ederim. Rom kuracaklara bence ilk sayfada uyarı niteliğinde nova son sürümü güncellemeyin yazılabilir. Herkes bilmez çünkü. Aynı sorun dediğim gibi greenify de de var. O uygulama indirme bitip yükleme ekranına gelince aynı şekilde telefon donup kalıyor. Bunlar en azından ilk sayfada yazılırsa çok iyi olur. Herkese tekrardan teşekkür ederim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat_koc25

Sonunda telefon açıldı zar zor rom atabilmeyi becerdim. Ayarlara girebilmek için bile çok uğraştım durmadan ekrana nova durdu yazıyordu. Stock rom attım. Herkese yardımları için çok teşekkür ederim. Rom kuracaklara bence ilk sayfada uyarı niteliğinde nova son sürümü güncellemeyin yazılabilir. Herkes bilmez çünkü. Aynı sorun dediğim gibi greenify de de var. O uygulama indirme bitip yükleme ekranına gelince aynı şekilde telefon donup kalıyor. Bunlar en azından ilk sayfada yazılırsa çok iyi olur. Herkese tekrardan teşekkür ederim .

İlgiliniz için teşekkür ederim

Dün sorunu çözemeyeceğimi anlayınca gerekli uyarıları yazmıştım ilk sayfaya

• Bakmadan cevap yazdığım için özür dilerim. Yazmamışsınızdır diye düşünmüştüm. :)
  • Hocam stock romu nasıl yapcaz hata alıp duruyorum. ilkinde 1 saat bekledim bir şey olmadı. Şimdi twrp algılanamdı tekrar deneniyor dedi 20 kere falan şimdi tekrar deneyeceğim ama telin açılması 5 dakka sürüyo
  • Hocam telefon sürekli TWRP ye giriyor romu en baştan yükledim yine aynı şey. Lütfen yardım eder misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: AmcaSam

Hocam stock romu nasıl yapcaz hata alıp duruyorum. ilkinde 1 saat bekledim bir şey olmadı. Şimdi twrp algılanamdı tekrar deneniyor dedi 20 kere falan şimdi tekrar deneyeceğim ama telin açılması 5 dakka sürüyo

PM atıldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berat142

Hocam telefon sürekli TWRP ye giriyor romu en baştan yükledim yine aynı şey. Lütfen yardım eder misiniz?

PM atıldı
  • Android 6 yada 7 yuklenmiyormu bu t50 ye tsk

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Nova launcheri nasıl sileriz veya devre dışı bırakırız? Onun yerine başka launcher kursak olur mu? Tüm bunları recovery mod üzerinden yapabilir miyiz? Açılmayan cihazlar bir şekilde novayı devre dışı bırakamaz mı?
  • Hocam yaşlı bir amcanın telefonunda sıkıntı yaşaması nedeniyle yardım etmek için uğraşıyorum sabahtan beri bu t50 ile, videoda belirtilen adımlarda. Telefonda bu ekranı görmüyorsanız kabloyu çıkartıp takın dediğiniz adımda kalıyoruz. Ne yaptıysam telefonda o ekran gelmedi. CMD de telefon bekleniyor adımında kalıyor. Yapabileceğim bir şey var mı ?

Edit: Bu arada yeni farkettim usb hata ayıklama modunu açamıyorum. Ben aç diyorum seçiliyor açık görünüyor, ama o menüden çıkıp geri geldiğimde sanki az önce seçmemişim gibi usb hata ayıklama seçilmemiş görünüyor.

Edit2: Yukarıdaki hata ayıklama sorununu telefona bir kez daha format atarak çözdüm

Şu an telefon CyanoganMod ile sorunsuz açıldı ve çalışıyor. Nova güncelleştirme sorunu için ne yapabilirim. Adam telefonu götürdüğünde güncellenip, kapanmasın telefon. Uygulamalar ayarlarında baktım nova için güncelleştirmeleri kapat seçeneği bulamadım. Yapabileceğim bir şey var mı ?

Edit3: Google Play güncellemelerinin tamamını kapattım şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilker_1907 -- 22 Eylül 2017; 17:22:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: AmcaSam

Hocam stock romu nasıl yapcaz hata alıp duruyorum. ilkinde 1 saat bekledim bir şey olmadı. Şimdi twrp algılanamdı tekrar deneniyor dedi 20 kere falan şimdi tekrar deneyeceğim ama telin açılması 5 dakka sürüyo

PM atıldı

Hocam selam,
    Aynı hatayı bende alıyorum "TWRP algilanamadi! Tekrar kontrol ediliyor..." nasıl geçebilirim.
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.