Şimdi Ara

[2017.07.07] Turkcell T50 için CyanoganMod 12.1 (5.1.1), TWRP 3.0.2-3 ve Hafıza birleştirme (66. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.312
Cevap
24
Favori
104.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Forumber kardeş bizdede t50 var sürekli herşeye durduruldu uyarısı veriyor twrp modunda wipe cache ve factory reset yaptım yine aynı hatta turkcell logosunu geçtikten sonra ekran siyah kalıyor görüntü gelmiyor. En hızlı ve rahat çözümü ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hemde hafıza birleştirmek istiyorum. Kansız turkcell bi telefon yapıyor sözde 16 gb yapabileceğin yükleme 1 gb sözde kullanıcı hafızası diye ayırdığı 4 gb hiç bir şekilde kullanılamıyor. Kendilerine zorla sövdürüyorlar

• Ayarlar -> Uygulamalar yolunu tapip ettiğimde "Ayarlar durduruldu" hatasını almaktayım.

Lütfen yardımcı olur musunuz?
  • Ayarlar -> Uygulamalar yolunu tapip ettiğimde "Ayarlar durduruldu" hatasını almaktayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet145300

Ayarlar -> Uygulamalar yolunu tapip ettiğimde "Ayarlar durduruldu" hatasını almaktayım.

ROM sorunlu malesef.

En kısa zamanda ilk sayfadaki anlatım ile Turkcell ROM'una dönünüz.
  • Forumber abi bana ulaşır mısın lütfen bak uyumuyorum sabaha kadar telefonum arızalandı yapamıyorum da :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: YardımLazımAcilİşe

Forumber abi bana ulaşır mısın lütfen bak uyumuyorum sabaha kadar telefonum arızalandı yapamıyorum da :/
    PM attım.

• Bir cok uygulama icin durdu hatasi aliyorum cozumu var mi

• bir müddet telefon paraları yüzünden bu telefona mahkumum. ama 5 sürümü lazım yüklenmiyor çoğu uygulama. yardım edebilir misiniz bu hususda rom önerisi vs var mı düzgün. internete girerken bile can çekişiyorum.

• hocam cihaza 5.1 kurduktan sonra wi-fi çalışmamaya ve çok ısınmaya başladı yapabileceğim bir durum var mı yoksa orijinale mi dönmeliyim nasıl dönebilirim cevep verirseniz sevirim

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.