Şimdi Ara

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.385
Cevap
11
Favori
28.525
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU

(En Son Oy Tarihi: 17.11.2016)
Giriş
  • Sen olmasan açan olmayacak be lynoxu reyiz

Skt 0kill vererek şampiyon olmazsa banlıyorum kendimi o kadar ağır favoriler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vay be şimdiki samsung'a bak bir de 2014 teki Samsung White'a bak

O kadar iyi ve uyumlu takım bir daha zor gelir

DanDy, imp, Mata, PawN, Looper

2016 World Championship [FİNAL BU GECE!] [ANA KONU
  • #GODGIVEN
    #PENTALIFT
    #DEFTNT

• SKT ve ROX ağır abiler. EDG ve RNG final görebilecek güçte takımlar. Bu takımları yarı finalde görmeyi bekliyorum. Zaten bu sene de Çin takımları bir şey yapamazlarsa oynamasınlar. Samsung ve TSM çeyrek finalde elenecek gibi geliyor.

SKT vs RNG
    SKT vs EDG
    SKT vs ROX

Her biri kendi içerisinde anlamlı finaller olur. SKT vs RNG S3 Worlds finalinin rövanşı sayılabilir. Üstelik final aynı yerde oynanacak. Faker vs Uzi olacağını da unutmamak gerek. SKT vs EDG eşleşmesi ise 2015 MSI finalinin rövanşı sayılabilir. SKT vs ROX ise geçen sene ki Worlds finalinin rövanşı olur.

Takımların maç günlerinde ki anlık performansları çok belirleyici olacak. Bakalım. Umarım seyir zevki bol, güzel bir turnuva olur.

Edit: Umarım C9 ve Fnatic bir şekilde Worlds'e katılmayı başarabilirler. Bu takımlar olmadan Worlds'te bir şeyler eksik olacak.
    Edit 2: Aynı şey DP için de geçerli. Bu oyunları ile grupta 0 çekme ihtimalleri çok yüksek olsa bile orada bizden bir şeyler olması güzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tritlum -- 3 Eylül 2016; 19:50:39 >

• Flash Wolves GO GO GO
  • İş yoğunluğu sebebi ile bu sezon çoğu turnuva maçlarını kaçırdım. Geçen sezon NA LCS özellikle takip edip, CLG oyununu izlemekten keyif alıyordum. Fakat bu sezon finalinde TSM karşı gösterdikleri oyun ile nasıl diğer rakiplerine karşı oyun oynayacaklar gerçekten merak ediyorum.

Umarım meta dışı, farklı karakter tercihleri ile güzel oyun izleriz. İyi olan kazansın.
  • kardeş siz buna wcs demişsinizde bu bildiğin skt vs edg/royal yıllardır değişmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsukru -- 3 Eylül 2016; 20:45:41 >
  • J Team eski adıyla Taipei gidemedi çok üzüldüm üstelik normal sezonda çok iyi performans sergiliyorlardı ama play offlarda dağıldılar.Önce 3-0 FWye yenil ardından Gauntlette M17 denen zayıf rakibe karşı 3-2.

Bebe play offlara kadar 7 KDA ile oynuyordu ama çok kötü performans sergiledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 3 Eylül 2016; 20:47:40 >
  • TSM den yarı final bekliyorum bu sene. Yine de kolay değil işleri.
  • Reklam.
  • Beyler skt elenmemiş miydi?

Çok sevindim ama biri soylesin lütfen yarı finalde elenmedi mi skt?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-979E49DDD -- 3 Eylül 2016; 20:57:28 >
  • Puan sayesinde gidebiliyor.

• Konuyu ben açıcaktım ama internetim hala bağlanmadı

• Her iki splitin (yaz ve bahar mevsimi) puanları toplanıyor Rox summer spliti kazanıp direk gittiği için SKT en fazla puana sahip olan takım olduğu için 2. olarak gidiyor.Samsung da bugün Gauntleti kazandı 3. olarak gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 3 Eylül 2016; 21:18:56 >
  • SKT geleneği bozmuş iyi de olmuş.Gerçi pek bir beklentim yok bu sene ne yazık ki .Tek isteğim G2 ile karşılaşırsalar Perkz denen veledi ağlatmaları
  • dp şampiyon rez
  • TSM TSM TSM

• Hadi bakalım go DP.
  • Sonlardan rez

• C9 ve Fnaticsiz worlds olmaz. OG poeyi de izlemek istiyorum ama bakalim nasip. Skt veya rox alacak diye tahmin ediyorum. Valla izlemesi epey zevkli olacak yine. Pawn Faker Poe huhi bjerg jensen oh mis.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.