Şimdi Ara

2016 VESTEL LCD & OLED TV (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
2
Favori
9.903
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

49UB7750 hakkında bilginiz var mı ? Ailemin evine bakıyoruz, fiyatı uygun gibi 1799 , sizce de uygun mu ? Tavsiye eder misiniz vs. bilgileri paylaşabilirseniz çok sevinirim.
  • Selam arkadaşlar.

43ub8600 düşünüyorum. Vatan bilgisayara özel bir seri sanırım.
    Bu televizyondaki panel nedir ?
  • kskengin K kullanıcısına yanıt
    2 tip panel kullanılıyor bu üretimde. tam bilgi için seri numarası gerekir.
  • Ürünü vatandan almayı düşünüyorum da. oyüzden elimde seri numarası mevcut değil.
    Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Kaç FB7500? Öne alayım duruma göre.

48FB7500 ve 49FB7500 hk. bilginiz varmı arada ne fark var.
  • muratoto kullanıcısına yanıt
    Arada fark yok her ikisi de MB97 anakarta sahip ve diğer tekniközelliklerinde birbirinden ayrılan durumları yok. (Çok çok çok özel benim bilmediğim durum var ise bilemem)

Ancak her iki modeinde N modelleri ile bitenler (48FB7500N) MB110 anakarta sahipler.
  • 49FA5000 modelimi aldık yarın kuruluma gelcekler. İyi midir?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba

40UA8900 Yada 43ua8900 almayı düşünüyorum.4K Ultra HD
    Panel ve Anakart"ın teknik bilgileri var mıdır?
    Vatan - Teknosa - Media Markt hafta sonu indirimi bekliyorum
    1399 - 1799 Tl fiyatları var
  • Arkadasim vestel 40 fb 7100 ne tur panel ve mi ips mi. Birde aralarinda ne fark var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 55ub9650 panel tipi VA ips ,kaç hz , 3D aktif pasif, hdr, kanal geçiş hızı vs bilgilerini nereden bulabilirim acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ik1971 -- 4 Mart 2017; 20:04:09 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ik1971 İ kullanıcısına yanıt
    Vestel capcanli destekten sorgulayabilirsiniz

• quote:

Vestel capcanli destekten sorgulayabilirsiniz

Biliyorlar mı ? Genelde ne sorsan var diyorlar, sonra da " aaa tüh yokmuş, ama bu daha iyi idare edin diyorlar " Teşekkürler ...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • En iyi, donanımlı, az problemli, Vestel Tv hangisi acaba ?
    Hocam seri no verirseniz ben yardimci olayim fabrikadayim zaten şu an

• Ado hocam , en donanımlı, en az sorunlu Vestel model nosu hangisi acaba ? 8300, 9300, 8900, 9400, 9650 ? En büyük rakamlı olan en donanımlı gibi ama fiyatlara göre öyle değil gibi, anlayamadım bir türlü

Günaydın Hocam.

Öncelikle sorunsuz tv zaten yok, en az sorunlu ise inanın hedef göstermek doğru olmaz. Dünyanın en kaliteli markasını dahi alsanız 6 ay sonra sorun çıkartabiliyor zira Televizyonlar artık sadece TELEVİZYON değil maalesef.

Sistemin içerisine YAZILIM denen unsur girince HATA kaçınılmaz oluyor.

Günümüz şikayetlerinin %70 i hep yazılımsal, bu nedenle eskiden olduğu gibi sorunsuz yaklaşabilmek ve/veya alıp 10-20 yıl sorunsuz kullanabilmek mümkün olmuyor.

Donanımda en üst rakam en donanımlısı mantığı da çok doğru değil sizin dediğiniz gibi, Burada ihtiyaca binaen ürün tercihi doğru olanıdır. Mesela hiç kullanmayacak bir tüketici için sırf en üst donanım diye smart tv almanın hiç anlamı yok zira ben yüzlerce tüketici evine ziyaret gerçekleştirdiğimde evlerinde smart tv olmasına karşın internet olmadığını görüyorum. Sizlerin kullanacağınız ürünleri, işinize yarayacak özelliklerde ve aslında mutlaka mümkünü var ise İZLEYEREK almanız en önemli etkendir.

İstediğiniz gibi nokta atışı bir cevap vermedim biliyorum lakin öyle bir cevap yok maalesef

• Ado kullanıcısına yanıt
    Hızlı cevabınız için teşekkürler, aslında beklentilerim ile bütçem uyumlu değil farkındayım ama yine de F/P ürünü almaya çalışıyorum. Mümkün olduğunca yerli olsun istiyorum, VA panelli , 100 hz, 3D li ve HDR li 55 inch vestel yada arçelik yok galiba 3000-4000 tl ye

VESTEL zaten 3D yi terk etti artık hocam, ARÇELİK gurubu devam ediyor mu bilmiyorum. HDR de yok :)

Panel LG ise IPS diğerleri VA zaten hocam. ayırt edebilmek için eğer VESTEL gurubuna bağlı bir ürün ise satn alamdan evvel seri noyu ulaştırma imkanınız olursa paneli söyleyebilirim size.
  • ok, teşekkürler.

• quote:

VESTEL zaten 3D yi terk etti artık hocam, ARÇELİK gurubu devam ediyor mu bilmiyorum. HDR de yok :)

Panel LG ise IPS diğerleri VA zaten hocam. ayırt edebilmek için eğer VESTEL gurubuna bağlı bir ürün ise satn alamdan evvel seri noyu ulaştırma imkanınız olursa paneli söyleyebilirim size.

Hocam Arçelik Grundig'i aldıktan sonra çok değişti "A55L 9683 5S ULTIMA UHD+ TV" modelinde 3D HDR dahil birçok özellik var ve 4000 TL'nin altında bir rakama bulunabiliyor. Benim almamamın nedeni 65"inin fiyatının yüksek olması. Ado hocam ben bir yerde kapalı kutu son ürün VESTEL 65UA9650 buldum 4000 TL'ye, almamı önerir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.