Şimdi Ara

2016 SONY ANDROİD TV (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.304
Cevap
74
Favori
340.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    teşekkür ederim ancak yeni gelen 55xd8505 modelini kastetmiştim. onun paneli de va mı?
  • http://www.hepsisony.com/sony-kd-55xd8505-4k-bravia-android-tv

2016 tv değilmi bu satışa sunulmuş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • XD8 Yurtdışı Sitelerinde Va Olarak Geçiyor Ancak Tr deki Satılacak Modeller Tahminimce IPS olacak.Ürün Eğitiminde Gördüğüm Panel Va'ya Benzemiyordu Ancak Kesin Bilgiyi Cİhaz Ulaştıktan Sonra Söyleyebilirim.
  • Evet Ürünler Geldi Ve Satışta Şu An.Ürünü Birazdan Teşhire Açacağız,Gözlemlerimi Vakit Buldukça Paylaşacağım.
  • Bu Arada Geçen Gece Samsung 55JU7500 Ve Sony 55X8505C Modelini TÜm Bir Gece Boyunca ( İşe hiç Uyumadan Gelmeme Sebep Olarak : ) Bir Gece Boyunca Test Ettim, Daha Fazla Resim Ve Görüşlerimi Paylaşacağım.Şimdilik Sadece 1 Resim Paylaşıyorum.

Not : Bu arada Resimlerde Hile,Hurda Oynama Yok.Sony Center'da Çalışıyorum,Ama Hiçbir Zaman Hakka Girmem,Neyse Odur Bence,Elimden Geldiğimce Objektif Olmaya Çalışıyırım Hayatta,İnsanlara Karşıda Her Zaman Hakka Girmemeye Özen Gösteririm. Zaten 55JU7500 Modelini Kendime Almıştım.İkinci Televizyon Olarak Ve O Gece İş Yerinden Bir Tane 55X8505C Getirdim Ve Detaylıca Test Ettim Karar Vermek İçin. Sonuç Olarak Ertesi Gün 55Ju7500'ü İade Ettim. Kısaca Yorumum , Kesinlikle Kötü Bir Panel Değil, Hatta Gayet Başarılı Bir Panel ( Detaylar Daha Sonra Paylaşacağım ) Özellikle Direct Led Olması Sebebiyle Gece Performansı Ve Siyah Seviyesi,Bu Seviyede Bir Panel İçin Harikaydı.Ama Resimdede Görebileceğiniz Gibi,-Renk- W905A Modeline Alışmış Biri Olarak Ne Yaptıysam Renkleri Ayarlayamadım- Beğenemedim.Özellikle Kırmızı Renk.Yine Detaylı Bilgileri Paylaşacağım, İki Model Arasında Seçim Yapmaya Çalışan Arkadaşlar Var İse Objektif Şekilde yardımcı Olmaya Çalışırım

Soldaki Samsung JU7500 / Sağdaki Sony 55X8505C

2016 SONY ANDROİD TV

İyi Hafta Sonları Herkese,Dikkatli Olun Mümkün Olmadıkça Kalabalık Yerlere Gitmeyin Bu Hafta Sonu ( Bunu Avm'de Çalışan Biri Olarak Söylüyorum! )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonskennedy -- 19 Mart 2016; 11:16:06 >

• Ve Xd8 Sonunda Geldi Sıcak Sıcak :) Gün İçinde Fırsat Bulunca Görüşlerimi Yazacağım

2016 SONY ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonskennedy -- 19 Mart 2016; 11:53:50 >
  • leonskennedy kullanıcısına yanıt
    hocam giriş seviyesi modellerle ilgili de detaylı inceleme yorumlarınızı bekliyoruz özellikle de input lag konusunda.

• 10 kere yazdık bak ne oldu albani genel uzakşaltırıldı bu kacıncı ceza alışı ama kimin umurunda adamı tanımadan usta hoca şahlandırın adamı bu adam teknoliji uzmanı degil sizin bilmediğiniz duymadınız şeyleri yazıyor diye bu adamıa teknoloji uzmanı yaptınız biraz google araştırsanız zaten herşeyin farkına varırsınız

55x8505c kullanıyorum ps4 online oyundayım senelerdir genellikle ve hiç sıkıntı çekmedim yeterki internet baglantınız iyi olsun ve ps4 unuzu nat type 2 yapın youtube arasınız bulurunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamer007_ -- 19 Mart 2016; 14:03:19 >
  • *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderin -- 20 Mart 2016; 19:46:26 >
  • *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asderin -- 20 Mart 2016; 19:46:53 >
    Ozellikle kanal gecisleri hakkinda bilgi verirseniz cok iyi olur birde video cekme imkaniniz varmi rica etsem video cekebilirmisiniz canli canli gorel dogru duzgun bi inceleme videosu yok zaten :)

• 55X8505C ile 55XD8505C farkını nasıl buluyorsun? Sence hangisi?

• 55XD8505 benim de çok ilgimi çekiyor. Merak ettiğim konu işlemcisi ne kadar başarılı? Dahili medya oynatıcısı için yeterince güçlü mü? Örneğin 4k 10 bit h.265 videoları oynatabiliyor mu?
    Merakla incelemelerini bekliyorum. XD9 serisi ile aralarındaki fiyat farkına değecek kadar bir fark var mı merak ediyorum doğrusu.
  • YesimCirakli Y kullanıcısına yanıt
    Samsung eski F8000 serisi televizyonum NAS diskim üzerinden DLNA ile 30 GB ye kadar mkv leri problemsiz oynatıyor. Sony de bu durum nasıl acaba? Samsungun 3 senelik modeli ve 30 gb lik dosyayı bile çok rahat stream ediyor. Sony nin şu anki 55x8505c modeli bu konuda sıkıntılı diye duydum. Acaba 2016 modellerde düzeldi mi? Sanırım işlemci gücü yetmiyor.

• Arkadaşlar Bugün CUmartesi Olduğu İçin YOğunluktan Çok Fazla Vaktim Olmayacak.Kısaca İlk İzlenimlerimi Yazıyorum,
    Cihaz IPS Panel Arkadaşlar,İzleme Açısından Çok Bariz Şekilde Belli Ediyor Kendini. Ancak Panel Kontrast'ı Beklediğimden Çok Daha Yüksek, X9005C Gibi Değil Kesinlikle.Bende Şahsen IPS'e Çok Mesafeli Yaklaşıyordum Ancak , Genel'e Baktığımızda Bu Panelde Sonuç İyi! Özellikle Renkler Çok Güzel Duruyor , Resimlerde Alttaki X8505C İle Kıyaslayabilirsiniz.İzleme AÇısı Harika,Özellikle Bu Konuda Kötü Olan X8505C ile Kıyasladığınız Sonuç Çok Daha Farklı.Ben Genel Olarak Panel'i Beğendim Arkadaşlar,Kontrast , Renk, Herşey Çok İyi İlk İzlenim Olarak.Sİyahlar da Ips Bir Panel İçin Gayet İyi Görünüyor.Gece Detaylı Test Etmek Gerekiyor,Panel Homojenite Durumuna Bakmak Lazım.Uydu Performansı İçin Şu An Bir Şey Söyleyeymem Ne Yazıkki Avm'mizde Kablo Yayını Yok! Eve Götürmeye Düşünüyorum Cihazı Gece Performansını Detaylıca Test Etmek İçin Ancak O Zaman Uydu Performansı Hakkında Bilgi Verebilirim.Örnek Resimler ,

2016 SONY ANDROİD TV

2016 SONY ANDROİD TV

2016 SONY ANDROİD TV

2016 SONY ANDROİD TV

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonskennedy -- 19 Mart 2016; 16:21:39 >

• Devam ,

Bu mesaja eklenen görseller:

2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV2016 SONY ANDROİD TV

İlginiz icin tşk edrz xd85 in x85c den daha iyi olucagına emindim umarım xd93 geldiginde xd85 ile karşılaştırırsınız iki katı fiyata degermi hayırlı calışmalar

Teşekkürler kısa inceleme için,detaylısını bekliyoruz:)
  • X93 Çok Farklı , Kısa Süre Gözlemlememe Rağmen Belliydi Eğitimde. Yİne Geldiğinde Daha Detaylı Paylaşımlar Yapmaya Çalışacağım,
  • 55'' te geçen seneye göre fark var ancak bir soru sormank istiyorum
    Sony KD-55XD9305 ile 85 KD-55XD8505 arasında gözle görünür bir fark varmı, 5000 tl fark vermeye değer mi
    sizin yorumlarınız nelerdir_
    teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.