Şimdi Ara

2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
36
Favori
120.598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eozen81

Bugün ben de bu tv yi gördüm. Renkler falan güzeldi. HDR desteği falan herşey var görünüyor. Şu an bir süredir kullanıp da olumlu ya da olumsuz yorum yapabilecek varmı?

Not: Lütfen bu cihazlara bu kadar para veriyorsunuz 400 500 TL verin adam gibi bir uydu alıcısı alın da kanal geçiş hızı derdinden kurtulun.

Ben sadece şunu merak ediyorum bu tv yi alıpta gerçekten test yapan varmı ?

Hareketli sahnelerde takılma kesilme vs yapıyormu ?

Bulutlanma ve kenarlardan ışık sızması var mı ?
  • Bu cihazlara bu kadar para verildiği için sırf kanal geçişinin hızlanması için tekrardan uyduya para vermek anlamsız geliyor. 4699 tl bir televizyon için az para değil sonuçta...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanal 2sn erken gelsin diye 400 vermek akıl karı degil para ağaçtan toplanmıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

Kanal 2sn erken gelsin diye 400 vermek akıl karı degil para ağaçtan toplanmıyor

O zaman 4500 TL de para verip TV almayacaksınız, para ağantan toplanmıyor dediğiniz tutar 400 TL, TV'ye verdiğiniz tutar 4500 TL, komik
  • Arkadaşlar her insanın yaklaşım şekli farklıdır, gelir düzeyi ile birlikte teknolojiye yaklaşım da farklılaşır. Bu anlamda 5000TL lik ürün alan 500TL uydu alıcısına para verebilir normaldir.
    Bana sorsanız ne televizyona 5000TL ne de uydu alıcısına 500TLvermem o ayrı konu

Meslek gereği teknoloji dünyasında geçirilen uzun yılların verdiği doygunluk neticesi bir umursamazlık olduğundan dolayı benim için televizyon göstersin yeter durumu söz konusu, bu nedenle salonumda 5 yaşında 46'' Dled panel, Yatak odamda ise 48'' Eled panel mevcut. Gösteriyorlar mı? gösteriyorlar, ne uyduya extra para verir ne de kanal hızlı değiştirsin diye başka uygulamalara geçerim. Dıgıturk ve Dsmart kullanıyorum, harici uydu alıcı olmalarına rağmen onların da kalitesi belli olduğundan onlar tv den daha beter kanal geçiş hızına sahipler.

Hem fikir beyan etmiş olayım hem de Şahsi tercihlerinizi karşı tarafa dayatma şekline getirmemeniz yönde bir ricada bulunmuş olayım

• eozen81 kullanıcısına yanıt
    aldıgım tv 2700 tl kardeşim 4000 bin degil. 807c
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emekkk

aldıgım tv 2700 tl kardeşim 4000 bin degil. 807c

İşte ben de onu söylüyorum 2700 TL'ye TV alan adamın o 2 saniye gözüne batmaz, ama sen gidip 4500 TL veriyosan ve hala 2 saniye sürüyorsa zapping, bana göre işkencedir.

Not: Bu başlık 4500 TL'lik cihazın başlığı, haliyle buraya yazınca senin de o parayı verip o cihazı aldıgını düşünüyor insan.
  • eozen81 kullanıcısına yanıt
    alanlar memnunsa sıkıntı yok ama genede yazık okadar para verip okadar bekletmesi uydunun
  • arkadaslar selam bu tv hepsiburada da 4299 diger tum teknomarketlerde 4699, fiyatlarla iligli bir ongorunuz var mdir? fiyat duser mi? bir de hepsiburada yi referans gostererek indirim talebinde bulunsak teknomarketlerden ne gibi bir yanıt alırız tahminen?

iyi bayramlar herkese
  • catakan C kullanıcısına yanıt
    İllaki düşecek 2017 Tv ler gelecek yakında

• quote:

Orijinalden alıntı: catakan

arkadaslar selam bu tv hepsiburada da 4299 diger tum teknomarketlerde 4699, fiyatlarla iligli bir ongorunuz var mdir? fiyat duser mi? bir de hepsiburada yi referans gostererek indirim talebinde bulunsak teknomarketlerden ne gibi bir yanıt alırız tahminen?

iyi bayramlar herkese

Sony magazalarında pazarlıkla 4.000 e alanlar vardı dıye okumustum. Lakın Sony baslıgında pek
    guzel seyler yazmadıgından emın olamıyor ınsan bu kadar parayı havaya mı verıyoruz dıye
  • nasıl bir tv tavsiye eder msnz ?

• Sony KD-55XD8505B bende bu tv yi kullanan var mı diye merak ediyorum. Sony mağazasında görüntüsünü çok beğendim ama iş sadece görüntüyle bitmiyor. Ayrıntılı inceleme lazım

• haydi hayırlı olsun ben de aldım 55xd8505 imi. bugün getirecekler . servis de yer yokmuş bugüne yarın gelip kuracaklar. şöyle bi olay yaşadım. media markt a gitmiştim araştırma sürecinde. bu mu yoksa 60ks8000 mi diye ordaki arkadaş da sony dedi. sonra ben eşimi aldım götürdüm bak alacağımız tv bu demek için. başka bi görevli vardı bu sefer tv bölümünde. dedi ki neden sony. onun yerine hem daha iyi hem daha uygun tv ler düşünmez misiniz? yani bunun nesi var ki dedim. yani dedi sony sonuçta ekranını çin den bilinmedik bi firmadan alıyor. her yerde küçülmeye gidiyorlar mağazalarını kapatıyorlar. şuraya bakın kaç tane samsung var kaç tane sony var. bu arada önceki geldiğimde tv açıktı bu eleman varken bilmem tesadüf bilmem kasıtlı tv açık bile değildi. işletim sistemi çok kötü klavye bile bağlanmıyor. sayıyor bu. eşimi de özene bezene getirdim ki beğensin diye bu sefer onun da yüzü düştü. böyleyse almayalım filan diyor. yav dedim yazılım yavaş olabilir de arkasında koca google var. bi güncelleme bişey gelir herhalde dedim. ne dese beğenirsiniz. ne google ı andorid google ın değil ki x bi firmanın bunu diyince uzaklaştık ordan. ama canımız sıkıldı tabi. Allah bilir kaç kişiyi vazgeçirdi bu şekilde.

• wasabi340 W kullanıcısına yanıt
    nerden kaç paraya aldınız 55xd8505 modeli?

• boolat kullanıcısına yanıt
    4000 tl ye aldım taksitli. nurpa elektronik var sony yetkili satıcı
  • Mağazaya özel olarak 55XD8505 modeli Kurtköy viaport mediamarkt mağazasında 3999 tl dir. İlgilenenlere duyurulur.
  • antalya o güzel kampanya yok

• quote:

Orijinalden alıntı: boolat

antalya o güzel kampanya yok

Doğrudur. Sanırım hiçbir yerde şuan o fiyat yok.Bazı sony centerlr hariç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihat53

quote:

Orijinalden alıntı: boolat

antalya o güzel kampanya yok

Doğrudur. Sanırım hiçbir yerde şuan o fiyat yok.Bazı sony centerlr hariç.

merhaba, ben de bu ürünle ilgileniyorum. bir önceki hafta sonu 4000 tl lik kampnyayı görünce (samsung ks8500 ile bu ürün arasında kalmıştım ama) almaya karar verip İstanbul'da birkaç media markt, teknosa ve sony centera baktım ama kimse bu fiyata yanaşmadı. 4500 tl den aşağı söyleyen olmadı. 4000 tl fiyat gören bir ürüne de 500 tl fazla vermek insanın içini acıtıyor. Eminönü'ndeki Nurpa hariç bu fiyata bulabileceğimiz(4000 tl) bildiğiniz bir yer var mı acaba Avrupa yakasında?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.