Şimdi Ara

2016 Sony 55XD8505 4K Nasıldır? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.265
Cevap
36
Favori
120.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanırım gidip test etmekte fayda var. Usb ye film benzeri bir şey atıp görüntü kalitesi için test edebilirsem, biraz fikir sahibi olmuş olurum. Ama oyun kısmına gelince, orada da teknik özelliklerle ve internet'de ki karşılaştırmalarla yetinmek gerekecek.

Teşekkürler tavsiye için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KESİNLİKLE 55XD9305 önermiyorum.Yeni aldım satmayı düşünüyorum.Tv de izleme açısı denilen olay sıfır..ps4 oynarken bile bazı yerlerin rengi açıdan dolayı farklı görünüyor..Ben de resmen hayal kırıklığk yarattı

• arnet A kullanıcısına yanıt
    Va paneller için bahsettikleri açı sıkıntısı sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: arnet

KESİNLİKLE 55XD9305 önermiyorum.Yeni aldım satmayı düşünüyorum.Tv de izleme açısı denilen olay sıfır..ps4 oynarken bile bazı yerlerin rengi açıdan dolayı farklı görünüyor..Ben de resmen hayal kırıklığk yarattı

Bn de 55xd9305i 2 ay kullanıp sattım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇöÇan

quote:

Orijinalden alıntı: domer2525

quote:

Orijinalden alıntı: Vals

Mediamarkt Gece Kuşu kampanyası ile süper fiyat geldi ve az önce aldım.

4.700 ----- den 3.900 e indi.

Mağazada defalarca inceledim bu fiyata şu anda en iyi 4K - 55" TV.

Hayırlı olsun. Ben de aynı kampanyadan aldım. Vatan da biraz önce ani bir kararla 20 adet satışa çıkardı 3800 tl den

55xd8505 tenmi bahsediyorsunuz ?

Bakıyoruz yok.

Üzgünüm ama perşembe akşamı vardı ve bildiğim kadarıyla ertesi sabah saat 6 da bitiyordu.(tabi ürün kalırsa) Umarım siz de yakalarsınız bu fırsatı. Ben Mediamarkt'tan almıştım ama ürün elime henüz ulaşmadı, bekliyorum.

• uu 4k. acaba 4k yayın veya film var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaten KONUMuz xd9305 değil
    Xd8505....
    X93ler va panel kullanıyor Bu yüzden izleme acısı ve ps4 te o sıkıntılar olur
    Ama xd85 ips panel ve ips panel ler izleme acısı olarak en iyi sonucu verir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardiyalog -- 22 Ekim 2016; 10:48:50 >
  • Bu benim 9. Sony tv im kullandığım en kötüsü diyebilirim..Satıcılar satarken öyle demiyorlar yok en iyisi bu harika model üstüne yok ps4 oynayacaksan efsane..sonra da beğenmedin iade etmek istiyorum deyince iade alamıyoruz ne yazık ki diyorlar

• arnet A kullanıcısına yanıt
    mağazadan aldıysan ben bunu beğenmedim diyerek iade edemiyorsun. ancak webden alırsan 14 gün içinde iade hakkın var.
  • Cihazım geldi ve hızlı bir şekilde kurulum da gerçekleşti. Bazı söylentilerin aksine servis çok iyi niyetli ve ilgiliydi. Görüntü kontrollerini yaptılar,ölü piksel çıkar mı dediğimde merak etmeyin bir tane bile çıkarsa değişiriz, hatta garanti süresi içinde olursa yine değişim olur hiç merak etmeyin dediler. Bundan önceki ik televizyonum da Sony idi. Bir ara Samsung'a meyl ettiysemde kararım yine Sony oldu. İlk izlenimlerim olumlu. Hele 4k muhteşem. Hd kanallarda da sıkıntı yok. Renk scalası geniş ve bana Samsung'dan daha doğal gibi geliyor ama tabiki zevk meselesi. Kısaca ilk izlenimlerim bu şekilde. Alacak arkadaşlara belki faydası olur diye paylaşmak istedim.
    Herkese iyi akşamlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domer2525 -- 22 Ekim 2016; 21:34:58 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kardiyalog

Dün malesef ne mediamarkt ta nede vatanda oldu
    Pusuda bekliyoruz

arkadaşlar sürekli bakıyorum ama yok , bir türlü denk gelemiyorum

eğer yakalarsanız pm olarak haber verirmisiniz.bende bakıyorum tabi isterseniz haber verebilirim
  • Tabiki pm iyi olur

• Cuma günü başka bir forumda bir arkadaş hafta sonuna özel kurtköy viaport mediamarktta 3999 tl fiyat olacağını yazmıştı. Bir araştırın isterseniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domer2525 -- 23 Ekim 2016; 10:46:03 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,

sony mağazalarında çalışanlar vatan ve mediamarkt da satılan bu ürün için ısrarla teşhir ürünü olduklarını belirtiyorlar. Teşhir ürünler bildiğim kadarı ile satılırken "teşhir ürünüdür" ifadesini içermek zorunda.
    bu konuda bilgisi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sith -- 23 Ekim 2016; 18:48:33 >
  • Sith S kullanıcısına yanıt
    Tekno marketler bayilerin çok çok altında fiyatla satış yaptıkları için artık insanlar bayilere gitmez oldu. Ve artık bayilerın bi esprisi kalmadı.

O yüzden bayiler kendi akıllarınca insanları tekno marketlerden uzaklaştırma ya çalışıyorlar .

Ben geçen bayii nin birini aradım xd8505 için 4800 dedi kısa süreliğine bu fiyat abi dedi . Bende vatanda 3800 dedim . İmkansız abi o fiyat olmaz yanlış görmüşsunuz dedi . Bende iyi gunler dedim kapattım

Bide unutmadan web üzerinden aldınız mediamarkt yada vatandan 14 gün içinde gerekçe belirtmeden iade edebilirsiniz . Vatanin yada mediamarkt in mağazasından aldınız diyelim servis geldiğinde kutuya bakarsınız veya tv ye bakarsiniz kafanıza yatmayan durum olursa servis formunu imzalamadan iade iade edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kardiyalog -- 23 Ekim 2016; 11:51:40 >

• Alan arkadaşlar Allah rızası için bir de detaylı inceleme yapsa foto atsa ne güzel olur alan köşesine çekiliyor arkadaş...
  • k700 K kullanıcısına yanıt
    buda gösteriyorki herkes memnun
    Eminolki sıkıntı yaşayan olsa idi hemen yazarlardı

Ama yinede alan arkadaşlar kendilerince iyi ve kötü yanlarını yazsalar gayet iyi olacak
  • Arkadaslar ben aldim menüsünü sevmedim kanal arama düzenleme Ör sihirbaz kumanda olmaması sıkıntılı.... panelde ise beyazlar maviye yakın olumsuz özellik gri renkler mavi gibi duruyo kırmızı kıpkırmızı mavi masmavi siyah renk olayı başarılı olmuş. Bir gün oldu . Şu an böyle sormak isteyen varsa anlatırım ayrıca kanal geçişi eski samsung tv më göre 1.5 sn daha yavas

• Ben de geçen hafta MediaMarkt'ın gece kuşu kampanyasından bu Tv yi aldım, bir süredir tekno marketlerde takipteydim.
    Fiyatı 3.900 e düşünce kaçmaz dedim - zira 55" Grundig Tv 3.400 Tl ye satılınca bu Tv nin fiyatı çok avantajlı olmuş oldu. - Samsung ve Lg bence Sony ile kıyaslanmamalı.
    Neyse alanlara iyi günlerde kullanmalarını dilerim almayı düşünenler de yıl sonu yaklaştıkça yapılacak indirimleri takip etsinler derim.
    Belki yardımı olur -http://www.flatpanelshd.com/review.php?subaction=showfull&id=1462946905
    Bu linkte ingilizce bir inceleme ve kalibrasyon ayarları var - ben henüz kurulum yaptırmadım ama bu kalibrasyon ayarlarını kullanacağım.
    Hiçbir Tv - raf ve reyondaki (fabrikasyon) ayarlar ile evlerde kullanılmamalı. Oda ışık, izleme mesafesi ve kendi göz zevkimize göre ayarlanmalı diye düşünüyorum.

• Menu çok yavaş sinir oldum

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.