Şimdi Ara

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU (151. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
122
Favori
494.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Honda Civic 103 , Volvo V40 ise 34 adet satmış.

Satış rakamları o araçların sınıflarında en iyilerinden biri olduğu gerçeğini değiştirmez.

Otomobil satış rakamlarına bakılarak alınacak bir araç olmamalı. Kendi zevkinize ve maddi

durumunuza göre en uygun seçenek hangisi ise seçeceğiniz araç o olmalı. Başkalarının ne aldığına

bakarak otomobil satın alınmaz. Alınıyorsa o aracı kullanırken aldığınız hisler sizin olmaktan çıkar.

Megane bu ülkede her zaman her dönemde değerini korur içiniz rahat olsun..
  • emfuzi E kullanıcısına yanıt
    Paylasiminiz için tesekkurler. Bu tabloya neresinden bakıldığı ile de alakalı biraz. Ben yollarda çok sık karşılaşılan bir araç olmayacağından dolayi mutluyum mesela.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir hafta önce sabah işe giderken yolda bip diye bir uyarı sesi. Yol bilgisayarına falan bakıyorum uyarı için birşey yok. Sonra bir daha uyarı. Baktım ki hız levhalarini %10 aşınca uyarı sesi geliyor. Önceden böyle bir ses yoktu. Bir sabah ansızın geliverdi. Ses rahatsızlık verine kıstım ayarladım. Böyle bir durum yaşayan varmı arkadaşlar. Yoksa benim araç sonradan mı akilkandı. 😀

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • saxbri S kullanıcısına yanıt
    Benim başıma da geldi, Navigasyon ekranında (veya navigasyon ayarlarında) sesli uyarıyı kapatın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saxbri

Bir hafta önce sabah işe giderken yolda bip diye bir uyarı sesi. Yol bilgisayarına falan bakıyorum uyarı için birşey yok. Sonra bir daha uyarı. Baktım ki hız levhalarini %10 aşınca uyarı sesi geliyor. Önceden böyle bir ses yoktu. Bir sabah ansızın geliverdi. Ses rahatsızlık verine kıstım ayarladım. Böyle bir durum yaşayan varmı arkadaşlar. Yoksa benim araç sonradan mı akilkandı. 😀

Bu hız levhalarini okuyabilme sürüş paketine mi bağlanmıştı?

• serkanki26 S kullanıcısına yanıt
    Evet sürüş paketinin özelliği. Ama önceden böyle bir uyarı sesi yoktu.

• oly1786 kullanıcısına yanıt
    UYarı ses seviyesini düşürdüm. Ama navigasyon dan ayarlamamistim. Oradan da bakayım. Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar telefonu atacam bağlamaya çalıştım ( müzik dinlemek için ) beceremedim herhalde.

Telefon iPhone , ne yapmam gerek ?

• Merhaba,

Kopekbaligi anten montajini tamamladim. Cekim gucu gayet iyi. E bay den 2 dolara aldik. Aracin rengine boyattirdim ve montaj yaptik.

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

• Merhaba, Aracım megane 4 icon full paket. Aracım ile bir yılı doldurdum. Bir yıllık süre dolana kadar aşağıda fotosunu attığım aracımın kadranında hız uyarı işareti vardı. Fakat bir yıllık süre sonunda bu ikaz işareti kendiliğinden yok oldu, acaba ben yanlış bir şey mi yaptım diye aracı kurcalarken araçta sistem yazılım sürümünün de değiştiğini farkettim. İlk başta 2.2.17.803 olan yazılım sürümünün kendiliğinden 2.2.15.703 olarak değiştiğini fark ettim. Bu  arada dikkat çeken bir diğer konu da araç ekranında sürekli "Digital Pack Aboneliğiniz Sona Erdi" şeklinde uyarı aldım. Aboneliği güncelle seçeneğini 5-6 defa seçsem de güncelleme yapmadı, aynı şekilde R LINK STORE' dan da güncelleme yapamadım. Konu ile ilgili yetkili servise başvurdum, yardımcı olmaya çalıştılar; yazılım sürümünü güncellediler tekrar 2.2.17.803 oldu, ancak kadrandaki hız uyarı şekli hala ortada yok, sanırım uzaktan bir şekilde aracıma müdahale oldu ve bunlar kapatıldı, ikinci bir ihtimal bu özellik benim aracımda DIGITAL PACK ile birlikte vardı, abonelik bitince o da yok oldu. Son olarak R LINK STORE' da DIGITAL PACK fiyatı 89 Euro

2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_kocak -- 9 Haziran 2017; 0:10:35 >

• ercan_kocak kullanıcısına yanıt
    Yazılım nasıl kendi kendine değişebilir ? Windowsu bile güncellerken izin veriyoruz da güncelliyor, eğer dediğin gibi adamlar ( Renault FR veya TR ) oturduğu yerden araçlara müdahale edebiliyorlar ise vay halimize...
  • ercan_kocak kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Benim aracım STANDART icon Hb EDC. şerit takip ve tabela okuMA :) sistemi yok. Nisan sonunda abonelikler sona erdi. Önce bir sürü uyarı verdi az kaldı diye. Sonra abonelik süreleri bitti. Ben de nisan başında internetten harita güncellemesi yaptım. 30 dk kadar sürmüştü. (Daha önce bunu yazmıştım) 12 dosya indirildi. Sistem sürümü 2.2.15.703. aracımda ek opsiyonlar olmadığı için bu Digital Pack aboneliğini dikkate almamıştım. Ama siz de hız uyarı bilgisi de artık yok. Mesajınızı okuyunca sisteme tekrar baktım ve yeni bir abonelik iptal bilgisini gördüm. "Map Update service: Europe aboneliğiniz sona ermiştir." Resimlerini paylaşıyorum. 2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU2016 Renault Megane 4 -IV- ANA KONU

• quote:

Orijinalden alıntı: ohayyam

Yazılım nasıl kendi kendine değişebilir ? Windowsu bile güncellerken izin veriyoruz da güncelliyor, eğer dediğin gibi adamlar ( Renault FR veya TR ) oturduğu yerden araçlara müdahale edebiliyorlar ise vay halimize...

Emin olabilirsiniz, az çok teknolojiyi bilirim, kullanmayı severim, benim hiç bir şeklide müdahalem olmadan oldu. Ben de çok şaşırdım.

Müdahale edebileceklerine inanıyorum, çünkü araç üzerinden maillerimi alabiliyorsam bu araç bir şekilde internete veya Renault fransa merkeze direk bağlanıyor ve bilgi veya veri alışverişini rahatça yapabiliyordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercan_kocak -- 9 Haziran 2017; 17:18:24 >
  • free men F kullanıcısına yanıt
    Evet, bende o uyarı da gelmişti, ücretli olarak kullanıma sunduklarını tek tek sonlandırıyorlar galiba.
  • Bu arada kadrandaki hız uyarı işaretini tekrar aldım ekrana, bu zamana kadar navigasyon ayarlarından veya sistem ayarlarından bulmaya çalıştık hep,

Aracında sürüş yardımı olan arkadaşlar şu işlem sırasını bir denesinler;

- menü

- araç

- sürüş yardımı

- hız uyarı ikazı

- hız uyarı ikazı ON

• Megane 4 HB Joy 1.6 16v Görüş paketli araç kullanıcısı var mı araçtan memnun mu?
  • quote:

Bir hafta önce sabah işe giderken yolda bip diye bir uyarı sesi. Yol bilgisayarına falan bakıyorum uyarı için birşey yok. Sonra bir daha uyarı. Baktım ki hız levhalarini %10 aşınca uyarı sesi geliyor. Önceden böyle bir ses yoktu. Bir sabah ansızın geliverdi. Ses rahatsızlık verine kıstım ayarladım. Böyle bir durum yaşayan varmı arkadaşlar. Yoksa benim araç sonradan mı akilkandı. 😀

Bu bip sesi benim araçta da başladı. Aracı alalı 2 ay oldu. Bu zamana kadar bip sesi yoktu. NE bir güncelleme yapıldı, ne bir ayar değişikliği.
  • quote:

Evet sürüş paketinin özelliği. Ama önceden böyle bir uyarı sesi yoktu.

Bende sürüş paketi yok.

Bu ses, hani parmağınızı ağzınızın içerisine götürür gazoz kapağı açarmış gibi bir ses çıkartırsınız ya, o ses mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Megane 4 HB Joy 1.6 16v Görüş paketli araç kullanıcısı var mı araçtan memnun mu?

Bende almayı düşünüyorum, tek çekincem yakıtı. tüp taktırmazsak yakıtta üzermi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kill_them_all

quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Megane 4 HB Joy 1.6 16v Görüş paketli araç kullanıcısı var mı araçtan memnun mu?

Bende almayı düşünüyorum, tek çekincem yakıtı. tüp taktırmazsak yakıtta üzermi?

Ben aracı satın aldım bugün yada yarın teslim alacağım.
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.