Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (69. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
45
Favori
165.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Acaba digitürk kumandasınım hdmi cec gibi bir özelliği olabilir mi? Tv nin basit işlevlerini kontrol etmek gibi... Sorun ondan olabilir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Kardeş durum digiturk kumandası ile tv kumandasinin frekanslarınin çakısmaşı ile alakalı ben de var aynı durum. Philips de farkında son güncellemeden sonra böyle oldu umarım yeni güncellemeyle hallolur durum.

• quote:

Orijinalden alıntı: muharrrm

Kardeş durum digiturk kumandası ile tv kumandasinin frekanslarınin çakısmaşı ile alakalı ben de var aynı durum. Philips de farkında son güncellemeden sonra böyle oldu umarım yeni güncellemeyle hallolur durum.

Hocam çözüm sanırım yok değilmi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler bir sorum var. Bilgisayarda filmlerin olduğu klasörde paylaşımı açıp, tv den burayı görmenin bir yolu yok mudur?
  • Benimde Panel sorunlu tv yenisiyle değişti. Bu paraya bu tv cok iyi. Alacaklara tavsiye ederim. Tasarim ambilight harika..... banding sorunu azda olsa tüm tv lerde var.

• LaNcEt kullanıcısına yanıt
    Galiba son gelen mm update ile bendede aynı sorun var.

• Diginin fişini çekip, digi kumandasından 266 tuşladığımda tv scarta geçiyor, sizde de aynı durum olsa gerek

• tv güzel bir tv fakat normal ps4'ü bu tvde oynayan arkadaşlardan bir şey soracağım sizde de oyunlarda özellikle bazı objelerdeki parlaklık var mı mesela tomb raiderdeki zıpkın veya silahındaki parlama gibi.

• lg tv kirilinca bu tv ye gectim android gercekten epey guzel web os falan hikaye kalir. kodi tv ve sportzone yi yukleyin mutlaka

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar goruntu ayarlarimlnizi paylasirmisiniz. En canli ve renkli goruntu icin hangi ayarlari onerirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: tigerito

birden fazla LNB seçeneği ile arama yapın, sonrasında turksat ve tkgs çıkacaktır

Hepsini denedim fakat türksat ve tkgsyi bulmuyor bu sorunla başka karşılaşan kullanıcı yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhemlhizchay -- 8 Mart 2017; 22:32:59 >
  • dhemlhizchay D kullanıcısına yanıt
    şimdiye kadar 2-3 kere denedim hepsinde buldu. tv yi en baştan mı kursanız, yoksa uydu ve disec sorunlu akla gelecek.
  • O değil de YouTube üzerinden burdan daha fazla soru geliyor... En iyisi videoların altına forumun linkini paylaşayım...

• BU TV DE BEN BİRDEN FAZLA GOOGLE HESAP EKLEMEYİ BULAMADIM BULAN VARSA YARDIMCI OLABİLİR Mİ ?
  • Arkadaslar 49 pus 6561 almaya magazaya gittim magaza satış elemaninin da fikrini alayim dedim bana dedigi olay görüntü olarak guzel sadece tv icin alacaksan al ama internetten filim izlerken 30 dakika sonra ara belle hatasi yada ara bellek doldu derse bana sovme dedi .

• 49pus6561 tv aldım pazartesi montaj yapılcak. Ünite üzerinde 6561 tv kullanan arkadaşlar rica etsem bir ayak ile diğer ayak arası kaç cm ölçebilir mi tv ünitesinde 80cm ekstra bi yükselti var sanırım ayakları oraya sığmıcak

• Piyasada Philips TV var mı hala ya?
  • PHILIPS 49PUS6561/12 Gittigidiyor Teknosa mağazasında %7 indirimle 2789 TL. Düşünenler için bilgilendirme olsun.

3 yönlü Amblight, 100hz, 10bit (8+2), özelliklerinden dolayı tercih ettim. Umarım memnun kalırım.
    Bulutlanma dışında şu anki 3000TL civarındaki paneller içerisinde en az sorun gözlemlediğim ürün.
    Maalesef Plazma teknolojisinden sonra televizyon piyasası inanılmaz bir kalite düşüşü yaşadı. Ürün geldikten sonra değerlendirmemi paylaşacağım.
    Yorumları okumayı bitiremediğim için birkaç sorum olacaktı. (69 sayfa olmuş)

1) HDR Playstation 4'de çalışıyor mu? ve Input lag testi yapma şansınız oldu mu? (34 ms olduğu yazıyor, optimumu 20 ms olarak değerlendiriliyor)
    2) D'Smart kartı dahili alıcıda kullanılabiliyor mu?
    3) Dahili uydu ile Ses sistemini (Sony STR DN-840) nasıl iletişim kuruyorsunuz? (Optik kablo aklıma gelen şu anki tek yöntem)

Değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spondylus -- 11 Mart 2017; 22:31:32 >

• ps3 gamepad ile android oyunlar oynanabiliyor mu? deneyen varsa yazabilir mi. aliexpressten gamepad sipariş etmek istiyorum.
  • Arkadaşlar bugün öğle satinde Televizyonda beklenmedik bir şekilde sorunla karşılaştım. açıkçası şok oldum.

Televizyon açılmıyor. açınca Philips logoda kalıyor. kumandadan kapatmıyor ve açmıyor. kumandadan bir tuşa bastığımda televizyon power ışığı yanıp sönüyor. pil ile alakası yok yani. fişini çekip taktığımdada aynı sorun devam ediyor.. yapabileceğim hiç birşey kalmadı..

bu yorumdan hemen 10 dk önce oldu.

Televizyonum 49PUS6561/12. o kadar memnun olmuştumki. bu sorun olması üzücü bir durum..
  • 
Sayfa: önceki 6768697071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.