Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.730
Cevap
45
Favori
165.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne yaptınız tv acildimi sorun duzeldimi

Bence bu Android tv ler kapatılırken aynen tabletler telefonlar pc ler gibi kapat yeniden başlat seçeneği olmalı tv ayrı Android ayrı acilabilmeli çünkü tutarsızlık cokoluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dtceko

Ne yaptınız tv acildimi sorun duzeldimi

Bence bu Android tv ler kapatılırken aynen tabletler telefonlar pc ler gibi kapat yeniden başlat seçeneği olmalı tv ayrı Android ayrı acilabilmeli çünkü tutarsızlık cokoluyor

hiç birşey yapmadık kendisi oldu. sorun düzelmedi. arıza bildirimini yaptık. bakalım. ben varya sinir oldum böyle sorun olmasına
  • Arkadaslar televizyonda yansıma olayı çok fark ediliyor mu. Birde siyah renk görüntüsü nasıl.

• quote:

Orijinalden alıntı: mintmax

ps3 gamepad ile android oyunlar oynanabiliyor mu? deneyen varsa yazabilir mi. aliexpressten gamepad sipariş etmek istiyorum.

Logitech marka joystick oluyor ama ps3 olur mu bilmem

• geçmiş olsun inşallah çabuk düzelir
  • abidig kullanıcısına yanıt
    arkadaşım bana da böyle bir sistem lazım, tv de oyun oynamak için. sizin logitech joystik nasıl bir şey burada model yazar mısınınız? gamepad i olan varsa deneyebilir mi? ben de almak istiyorum ama çalışacak mı emin değilim?

biz minecraft oynamak istiyoruz mesela?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tigerito

arkadaşım bana da böyle bir sistem lazım, tv de oyun oynamak için. sizin logitech joystik nasıl bir şey burada model yazar mısınınız? gamepad i olan varsa deneyebilir mi? ben de almak istiyorum ama çalışacak mı emin değilim?

biz minecraft oynamak istiyoruz mesela?

Ben kullanmadım ama geçmiş sayfalarda youtube da ve aldığım mağazada denemiştim gayet iyiydi

• quote:

geçmiş olsun inşallah çabuk düzelir

inşallah.. eğer bidaha olursa philipsi aklımdan çıkartacam..
  • Arkadaşlar servis gelince kurulumda hangi testleri yapmalıyız Tv'de ?

• Guzmann G kullanıcısına yanıt
    1,5 aydır kullanıyorum, her gün en az bir film izliyorum netten, hiç donma kasma vs olmadı bugüne kadar. YouTube dan bir kaç video izledikten sonra sapıtıyor gibi yorumlar vardı ben almadan önce ama hiç alakası yok. Valla canavar gibi kullanmasını bilene ...

• bLaXis_1907 kullanıcısına yanıt
    Banding azda olsa hepsinde var. Çok incelerseniz mutlaka kusur çıkıyor. Benim ilk aldığım panel altında üretim hatası çıktı, servis ilgisiz ama aldığım satıcı ilgiliydi birebir değişim yaptı. Ben çok memnunum. Maşallah bu fiyata alınabilecek en iyilerin başında geliyor.
  • Luckyfor kullanıcısına yanıt
    Gardas bi phlips alacam resmen millet tarafindan linc edildim o yüzden 2 haftadır tv alamadim . Benimde aklim 6561 de kaldi biraz gaz verinde alayim su tv yi.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefe04

Merhaba bende 2 gün önce 49pus6501'i 2899 - 442 bipara = 2457 liraya aldım, kurulumunu kendim yaptım.

ilk izlenimlerim

Karşılaştığım tek sorun banding, onuda kabullendim
    4k performansı oldukça iyi
    dahili uydu alıcısı başarılı
    Wifi başarılı
    Android çok iyi
    Görüntü kalitesi fiyatına göre çok çok iyi
    Ses şiddeti daha fazla olabilirdi
    Giriş portları yeterli
    ambilight vazgeçilmez ( gündüz dahi )
    izlerken keyif alıyorum açıkçası, 3500 liranın altında bu boyutta alınabilecek en iyi tv, tavsiyemdir.

6561 bugün kuruldu ve izlenimlerim bu arkadaşla bire bir. bariz banding var test yapma gereği bile yok. Bunun dışında henüz bir sorunla karşılaşmadım.
  • Bugün kurulum yapıldı. İlk tespitlerimi paylaşayım.

İlk olarak dsmart ile denedim, tam bir hayal kırıklığı ile izledim. Hd kanallar eh işte sd kanallar vasat seviyedeydi.

Daha sonra guncelleme yapıp dahili uydu alıcısını denedim. İnanılmaz bir fark ve bende derin bir ohhh çekmemi sağladı. Sanırım elveda dsmart diyeceğim.

Işık sızması yok.

Banding var malesef. Maç izlemedim, deneyeceğim.

Ev müsait olmadığı için kapsamlı test yapamadım. Okuduğum kadarıyla ihtiyaç duyulan testleri yapmaya çalışacağım.

Şimdilik dipnot: 4k arayislarina girdiğimde plazma tv gibi bir tecrübe yaşadıktan sonra beklentim çok yüksekti. Ancak malesef panel kalitesi ciddi derecede düşmüş. Acil bir durumunuz yoksa ve plazma tv kullanıyorsanız iyi bir panel teknolojisi oluşana kadar sabretmeniz yönünde.

• greenpeace16 kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam bipara surekli oluyor mu zamam zaman kampanya mi yapiyorlar. Biraz bilgi verir misiniz?

• abidig kullanıcısına yanıt
    gamepad olarak, logitech f710 ve f310 modellerinin android ve phlips tvlerde çalıştığını söylüyor. Elinde android tv ve bu gamepadlerden olan var mı acaba, kullanıp deneyimini yazar mı bize?
  • kml_77 K kullanıcısına yanıt
    Ben arkaştan alıntı yaptım sadece bipara konusunda bilgim yok.

• quote:

gamepad olarak, logitech f710 ve f310 modellerinin android ve phlips tvlerde çalıştığını söylüyor. Elinde android tv ve bu gamepadlerden olan var mı acaba, kullanıp deneyimini yazar mı bize?

f710 çalıştı örneğin real racing 3.
  • 55pus6501 son 2 aydır tv akşam kapatılıyor ertesi gün saat 17.00 civarı açılmak istendiğinde yayın kaldığı yerden devam etmiyor ve sinyal yok uyarısı alınıyo bu hem d smart kutusu varken hemde normal uydu yayını varken geldi başımıza. Tv kapa aç dsmart kapa aç düzelmiyor sorun. Cihazın arkasından dsmart bağlantısı veya direk uydu bağlantısı alıyosanız onu çıkarıp takınca düzeliyor. Varmı durduk yere sinyal yok uyarısı alan bu şekilde? Bu sorun 10 günde bi tekrarlıyo ortalama belli bi zamanı yok

• Bende de aynı sorun oluyor. Televizyonu yeniden kurmayı denedim, uyduyu 2-3 kere tekrardan kurdum olmadı.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.