Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501 (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.729
Cevap
45
Favori
165.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GilbertoRodriguez

arkadaşlar çok güzel canlı tv izleme programı buldum tv için. pm atın bana. 370 tane kanal var uhd kanallarda dahil animal planet uhd gibi kanallarda var ve hiç donmuyor anında giriyor. Kodiye iki saat girip açmak istemezseniz muhteşemdir. buraya yazmıyorum çünkü kapanabilirmiş bende başkasından aldım

buradan paylaşabilirsin burada yabancı yok :)
  • 43PUS6501 kullanıyorum elektrik gidip gelince otomatik olarak açılıyor bunun bir çözümü var mı acaba gece elektrik gidip gelince uyanıyorum bi bakıyorum tv açık.
  • BaRoN55 kullanıcısına yanıt
    Tv nizin anroidi güncelmi yaklaşık 6 ay önce bu sorunlar vardi fakat guncellemelerle gitti .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dtceko D kullanıcısına yanıt
    Yazılım güncel
  • merhabalar işyerimde 43pus6501 kullaniyorum 1 hdmi dan uydu diger hdmi dan kamera sistemini kullaniyorum.2 ekrani bolup hem tv hemde kamera sistemini calistirabilir miyim?

• Benim panel bu hale geldi 11 ayda, bu tozlanma sorunu yineleniyorsa daha da görmezden mi gelmeliyim bilemiyorum, açık renkli sahnelerde gözleri kanatıyor.

• ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Hocam servise başvurun temizleyip toz sorunu olmaması için tozlanma kanallarını kapatıyorlarmış eğer bir daha olmazsa sorun yok. Burada temizlik yaptıran arkadaşlar tekrar olup olmadığınız yazarsa çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Periah

Hocam servise başvurun temizleyip toz sorunu olmaması için tozlanma kanallarını kapatıyorlarmış eğer bir daha olmazsa sorun yok. Burada temizlik yaptıran arkadaşlar tekrar olup olmadığınız yazarsa çok iyi olur.

Önceki mesajlarda tozlanma sorununun tekrarlandığını yazanlar vardı. 9 senelik LG'de gram toz yokken bu TV 1 yıl olmadan üstten, alttan tozları çekti. Garanti kapsamında 1 kere yapıldığı daha sonra ücret istendiğine dair yazılarda var, bilemedim. İnsanların kafalarının üzerinden geçen siyah şerit halinde tozu sorun olarak görmeyecek kadar gamsız değillerdir umarım.
  • ozan_26 kullanıcısına yanıt
    Servise verdinizmi hiç tozlanma sorunu icin.ben 2 ay oluyor servisten geleli şuan için tozlanma tekrarlamadi

• quote:

Orijinalden alıntı: dtceko

Servise verdinizmi hiç tozlanma sorunu icin.ben 2 ay oluyor servisten geleli şuan için tozlanma tekrarlamadi

Vermedim henüz, biraz daha beklesin.
  • arkadaşlar merhaba benim tvde de tozlanma sorunu vardı. garantiye yolladım. temizlendi. şimdi yine tozlanma var tekrar servise göndereceğim. 3. kez olursa para iadesi isteyeceğim. dediğiniz gibi 10 yıllık tv de toz yok bu tv de bu sorun neden var? kaldıki garanti süresince hadi bedava temizliyor garanti bitince ne olacak?
  • Dostum güncel kanal listesi var mı

• son güncelleme sonrası bir süre sonra yayın kayboluyor siyah ekranda kalıyor. daha önce böyle bir şey yoktu.

tv yi açtıktan yaklaşık 15-20 dk sonra birden yayın gidiyor ve siyah ekranda kalıyor. kanal değişince tekrar yayın geliyor. sistemi yeniden kurdum ama çözüm olmadı. başına gelen ve çözüm bulan oldu mu acaba?
  • muharrrm M kullanıcısına yanıt
    Bundan ötürü ayıplı mal sayılır mı acaba sayılırsa ödemeyi satın aldigimiz mağaza mi yapıyor yoksa philips firması mi

• TV'nin kendi oynatıcısında tam ekran izleme şansımız var mıdır?
  • Arkadaşlar yeni eve çıkacağım ve evde merkezi sistem var. Bunun için alacağım kabloyu sat girişine mi yoksa anten girişine mi bağlayacağım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen biri yardım etsin. Elektrikçiden kablo aldım. Tvnin Sat girişine bağladım ama hiç yayın yok. Daha önce internet için kullanıyordum hiç kanal kurmadım. Merkezi sistem için ne yapmam lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarahaten -- 30 Nisan 2018; 14:56:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sinilker S kullanıcısına yanıt
    bende de pus6561 var daha 5 ayında tozlanmıştı servis alıp temizledi geçen mart ayında tekrar tozlandı bende ikinci kez olduğunu üstüne basa basa söylememe rağmen herhangi bir ücret belirtmeden alıp servise götürüp temizlediler geri geldiklerinde getiren teknisyenin bile haberi yok ücret alınacağından teslim tutanağında ücretleri görünce farkına vardık. teknik servisi aradım müşteri hizmetlerini aradım illa alınacak diye tutturdular. baya bi telefon trafiğinden sonra anlaşamadık ücreti ödedim bende tüketici hakem heyetine başvurdum servis ücretinin geri ödenmesi ve ürünün ayıplı mal sayılarak iadesini talep ettim. bugün savunmalarını vermelerinin son günü bakalım ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NeshTher

bende de pus6561 var daha 5 ayında tozlanmıştı servis alıp temizledi geçen mart ayında tekrar tozlandı bende ikinci kez olduğunu üstüne basa basa söylememe rağmen herhangi bir ücret belirtmeden alıp servise götürüp temizlediler geri geldiklerinde getiren teknisyenin bile haberi yok ücret alınacağından teslim tutanağında ücretleri görünce farkına vardık. teknik servisi aradım müşteri hizmetlerini aradım illa alınacak diye tutturdular. baya bi telefon trafiğinden sonra anlaşamadık ücreti ödedim bende tüketici hakem heyetine başvurdum servis ücretinin geri ödenmesi ve ürünün ayıplı mal sayılarak iadesini talep ettim. bugün savunmalarını vermelerinin son günü bakalım ne olacak.
    takipteyim haber verirseniz mahkeme sonucunu beklemedeyim.

• bende tozlanma şikayetiyle servis çağırdım ücret karşılığı dediler. bende THH şikayet ettim savunma istendi bakalım benim ki ne olacak
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.