Şimdi Ara

2016 Philips 49 Pus 6501

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
2.652
Cevap
51
Favori
151.745
Tıklama
Giriş
    90 Mesaj

Ankara Keçiören teknik servisi sorunumu 1 günde çözdü, öbür gün öğlene doğru getirdiler TV'yi. Bence aracı firmayı karıştırmayın, direk teknik servisle iletişime geçin.
    |
    |
    GilbertoRodriguez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Direk ekrana bağlı arka panelimi değiştiriyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    burk_06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: AntiMicrop

Windows 10 bilgisayarımdan 43PUS6501 model televizyonuma görüntüyü bir türlü gönderemedim. Televizyonumun ayarlarında Wi-Fi Direct açık.

Bir fotoğraf ya da video üzerinde sağ klik yapıp Cihaza Yayınla dediğimde cihazım gözüküyor fakat tv ye gelmiyor sonra da fotoğraftaki uyarıyı veriyor.

Fotoğraf ya da videoyu direkt gönderemedim laptopumdaki görüntüyü kablosuz aktarmak istediğimde ise televizyonumu görmüyor komşunun televizyonunu görüyor kafayı yemek üzereyim.

Laptoptan kablosuz görüntü aktaran var mı acaba?

bende bu şekilde sağ tıklayıp cihazda yayınla diyorum video bulunamadı veya okunamadı durduruldu gibi uyarı veriyor tv. laptobu kablosuz nasıl aktarırım veya paylaşıma açtığım klasörleri tv'den nasıl görürüm?
    |
    |

• Çavuş
    90 Mesaj

Tozunu alıp ilgili havalandırma deliklerini kapatıyorlar.
    |
    |
    GilbertoRodriguez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

49Pus6561 TVim var. 5-6 ay anca olmuştur alalı. Herhangi bir problem yokken aksam eve gelince TV açılmadı. Akım korumalı prize de takılı.Bulundugumuz yerde elektrikler de gidip gelmiyor zaten. TV yazılımı güncel. Elle USB den yapmıştım. Nasıl açılır nedir sıkıntısı bir bilen varmı ?

İki olu pixel hatasıyla davayı kazanıp mediamarktan paramı aldım philips musteri hizmetlerine oturttukları kibar tok sesli- tabi beyefendi mahkemeye gitmek yasal hakkınız dört olü pixele kadar yasal diyen olacaktır iletişime geçsin onun bir tarafına s......kararı

gercekten mi bendede 2 ölü pixel var ama uğraşmak istemiyorum ya
    |
    |
    abdhakan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kurtarma için arkadaki tuşa basılı tutun demişti bir arkadaş.. USB ye son yazılımı yükleyin ve o tuşa basılı tutun kurtarma menüsü gelince orda yüklemeyi deneyin

|
    |
    bLaXis_1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cok ugrastim bu sorunu cozmek icin ben de ama sonucta servise verip 1 hafta beklemekten kurtulamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sah!n -- 20 Aralık 2017; 18:51:56 >
    |
    |
    bLaXis_1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    93 Mesaj
    Arkadaşlar yaklaşık 3 aydır bu tv yi kullanıyorum görüntüden cok rahatsız oldum. PS4 oynarken yada aksiyon filmleri izlerken hızlı hareketlerde buzlanma gibi pürüzlenme oluyor sebebini anlayamadım bir türlü hz yüksek diye aldık yetmiyor mu ? özellikle canlı ve doğal görüntü modunda daha da çoğalıyor. ayarları kurcaladım ama çözemedim sinir etti, var mı sebebini bilen çözümünü bilen ?
    quote:

Orijinalden alıntı: hbo2488

Arkadaşlar yaklaşık 3 aydır bu tv yi kullanıyorum görüntüden cok rahatsız oldum. PS4 oynarken yada aksiyon filmleri izlerken hızlı hareketlerde buzlanma gibi pürüzlenme oluyor sebebini anlayamadım bir türlü hz yüksek diye aldık yetmiyor mu ? özellikle canlı ve doğal görüntü modunda daha da çoğalıyor. ayarları kurcaladım ama çözemedim sinir etti, var mı sebebini bilen çözümünü bilen ?

Hareket (motion) ayarlarını kurcaladınız mı? Gelişmiş görüntü ayarları bölümünde bulunur.

Bir de banding durumu var mı yani dikey bulutlanma.

max. yaptım hepsini ama bana mısın demiyor banding nedir bilemedm hareketli sahnelerde hareketli objelerin etrafında buzlanma gibi pürüzlenme gibi sanki görüntü akıyo sinir etti ? sebebi nedir ki hepsi mi böle acaba
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: hbo2488

max. yaptım hepsini ama bana mısın demiyor banding nedir bilemedm hareketli sahnelerde hareketli objelerin etrafında buzlanma gibi pürüzlenme gibi sanki görüntü akıyo sinir etti ? sebebi nedir ki hepsi mi böle acaba

Sadece max yapma. Kapat veya azalt yani çeşitli kombinasyonları dene. Banding çok meşhur Philips panellerde. Yatay ekran hareketlerinde (genellikle maçlarda veya kamera hareketlerinde) beliren dikey bulut şeridi.

yok öle dikey bi bulut görmüyorum hareketli olan alanın etrafin da oluyor herşey actım ayarladım ama onu geçiremedim sebebi ne olaki ?
    |
    |
    programmer_onur kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dikey bulutlanmayı servise sorduğumda led panellerinden kaynaklanıyor her led tvde olur ama eğer böyle olmasını istemiyorsanız OLED kullanmanız gerekir dediler.
    |
    |

USB olayı ise yaramadı malesef. Mecburen servise vericem.

|
    |
    krizalit17 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

motion ayarlarını kapatın ondan oluyor philipslerde sorunlu

|
    |
    hbo2488 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Orijinalden alıntı: bekemyigit

Bu ne biçim televizyon ya ışık sızması ve bandingi kabul ettik şimdide ekran içine toz dolmuş pişman oldum aldığıma.

sormayin bendede pus 6581 var ekran sol alt köşeye yakın gri tozlanma var

Sohbet
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,639
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.