Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (573. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: N KUL

Motor kaputunu açtım ve bütün vidaları inceledim,gevşek vida ve rötüş boyası yoktu.
    Kapılar ve bagaj kapağını da inceledim,sorun suz.
    Sizinki büyük şansızlık olmuş hocam. Bir daha yeni araç yada 2. El araç alırken bu bölgeleir iyice inceleyeceğim,sonra uğraşmak çok can sıkıcı olur:(

Alıntıları Göster
    Aslında ben şansızlık yaşamadım,araştırmalarıma göre çok fazla kaporta boya sorunu ortaya çıkmış,
    Yaptığım istatistiklere göre son yıllarda VAG fabrikalarından çıkan 10 arabanın 4 ünde kusur çıkmıyor.
    Yani siz şanslısınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• lionscoach L kullanıcısına yanıt
    Sanayide ustam var arabayı götürüp kontrol ettirmek lazım,yürüyen aksam vidalına filan baksın,ironi yapmıyorum yeni araba aldık deyip güvenilmez.
    Robotlar üretiyor bu araçları ben güvenmiyorm.
    Zaten ülkemize gelen araçlar için hafif kusurlu araçların geldiğine dair söylentiler de çok duyuyorum.
    70 bin ile 150 bin tl araçlar için iki katı para ödeyince 140-300 bin iyi araba aldık sanıyoruz,artık iyi arabarın fiyatları malum 💥 İyi bayramlar hocam..

• Merhaba Arkadaşlar;

araç alma arefesindeyim ama kararsızlığım söz konusu

malum fiyatlar yüksek olduğu için bu paraları binek araca bağlamak istemiyorum daha önce binek araçlara bindim şu andada SUV merakı ve satışları daha çok talep olduğunu düşünüyorum.

hali hazırda Golf 7 1.4 tsı araç kullanıyorum.aracımı elden çıkarmam an meselesi araçsız kalmak istemiyorum.
    geçiş için tiguan en uygun araç olduğunu düşünüyorum.
    3008 de aklımı çelmiyo değil ama uzun yıllar kullanımda alt takım ömrü ve zamanla araçtan gelebilcek sesler olabilir test etmedim ama yanılcağımı sanmıyorum.

sarı sitede 1.4 r line uygun fiyatlı olanları mevcut 4 - 5 bin tl tramer olanları var alınabilir gözüküyor
    boş sade görünüm almak istemiyorum
    siz ne önerirsiniz ?
    tavsiyeleriniz önemli
  • Guduset G kullanıcısına yanıt
    bütçe varken almışken en dolusunu almak en iyisi.

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Fiyat olarak çok yükseklere çıkamıyorum
    Bi kaç tane ilan gördüm 240 bin gibi fiyatlara satılıyor

Aslında öğrenmek istediğimde bu fiyatlara r Line alınabilir mi

piyasa çorba denk gelirse neden olmasın? orjinal r line gibi çakma rlinelar da var dikkat etmek lazım.

O fiyatlara zor biraz. Hatasız ve orjinal.

Birde şöyle bir durum var, fiyatı etkiliyor.
    İç-dış r line
    Dış r line
    Comfortline+ dış r line
    Highline + dış r line

Bunlardan en iyi seçenek malum iç-dış r line olan. (19" sebring jantlar, body kit, boyalı ön/arka tampon ve marşbiyeler, r line direksiyon, r line koltuklar, alüminyum spor pedal seti)

Adam r line yazmış ilana. Tamam dışı r line, fakat koltuklar vs. comfortline.

• ft19 F kullanıcısına yanıt
    240 250 binlira gibi fiyatlara r Line bulunması zor biliyorum
    Bi umut bulabilirmiyim diye geziyorum ilanları :)
    Adam ilana iç dış r Line yazmış ama araç comfortline dürüst değil

Comfortline aracı r Line dönüştürülmesi sonuçta fiyatı uygunsa ne gibi eksi si olabilir ki? (bilmediğim için soruyorum)

Dün kaporası alındı yazıyordu ilanda ama bugün o yazı kaldırılmış araç tekrar satışta

İlana Git

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guduset -- 26 Mayıs 2020; 9:59:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guduset

Merhaba Arkadaşlar;

araç alma arefesindeyim ama kararsızlığım söz konusu

malum fiyatlar yüksek olduğu için bu paraları binek araca bağlamak istemiyorum daha önce binek araçlara bindim şu andada SUV merakı ve satışları daha çok talep olduğunu düşünüyorum.

hali hazırda Golf 7 1.4 tsı araç kullanıyorum.aracımı elden çıkarmam an meselesi araçsız kalmak istemiyorum.
    geçiş için tiguan en uygun araç olduğunu düşünüyorum.
    3008 de aklımı çelmiyo değil ama uzun yıllar kullanımda alt takım ömrü ve zamanla araçtan gelebilcek sesler olabilir test etmedim ama yanılcağımı sanmıyorum.

sarı sitede 1.4 r line uygun fiyatlı olanları mevcut 4 - 5 bin tl tramer olanları var alınabilir gözüküyor
    boş sade görünüm almak istemiyorum
    siz ne önerirsiniz ?
    tavsiyeleriniz önemli
    Tam bağımsız süspansiyonlu tiguan sonrası torsiyonlu 3008 alınmamalı bence çok pişman eder b-suv da tamam ama c ve üzeri torsiyon alınmamalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Comfortline araç r line dönüşüm orjinal veya muadil kaliteli body kit, tampon vs. ile ve kaliteli iscilikle yapıldı ise sorun olmaz. Sadece fabrikasyon olmaz. R line direksiyonun zaten orjinali var bildiğim kadarıyla. İç dış orjinal r line alamıyorsunuz, highline+dış r line daha iyi olur. Dolu bir araç olur. Comfortline 2019 önceki modeller maalesef boş. Led far aracin görünüşünü çok farkettiriyor. Halojen far+ r line görünüm düşünemiyorum.

2019 modellere çıkamıyorum malum piyasanın içinden geçtiler 20 tane r Line ilandan 2 tane düzgün ilan yok
    Direksiyon normal birde adam iç dış r Line yazmış
    300 bin lira fiyatı da yazmış

Bi önceki mesajımdaki ilan da atladığım nokta olabilir belki ama yarın arayıp görüşmek istiyorum büyük tramer kaydı yoksa alınabilir gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guduset -- 26 Mayıs 2020; 12:49:29 >
  • Ptolomeo kullanıcısına yanıt
    Bağımsız süspansiyon ve artı olarak 2019 2.yarısından itibaren 6 ileri ıslak dsg yerine dq381 ıslak 7ileri dsg standart oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: ft19

Bağımsız süspansiyon ve artı olarak 2019 2.yarısından itibaren 6 ileri ıslak dsg yerine dq381 ıslak 7ileri dsg standart oldu.
    Çift kavramaya hala soğuğum ıslak ya da kuru o yüzden vw almadım açıkcası zaman gösterecek yeni dsg leri de tabi.

• Ptolomeo kullanıcısına yanıt
    Sizin bahsettiğiniz dq200 kuru kavrama, sıkıntılı olan. Golf7,leon,a3,octavia vs kullanılan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ft19

Sizin bahsettiğiniz dq200 kuru kavrama, sıkıntılı olan. Golf7,leon,a3,octavia vs kullanılan.
    Henüz yeni o yüzden eskisi tukaka gösteriliyor zaman gösterecek ilk çıktığında bu çigt kavramalar herkeste bir aşşağılama duygusu hasıl olmuştu şimdi kaçan kaçana zira ıslaklık çözüm olsaydı ford terketmezdi diye düşünüyorum dediğim gibi yine zaman gösterecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ptolomeo -- 26 Mayıs 2020; 16:7:36 >
  • 1.5tsi 150bg dsg comfortlineların 2.eli ne olmuş öyle 😱 bayi kaça bırakıyorki?

• En son 285e bırakıyorlardi. Highline ise 310 a.

25bin fark. kimse comfortline almaz.

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Nisan'daki kur artışından sonra bir üst vergi dilimine girdiğinden aradaki fark azaldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ft19 -- 26 Mayıs 2020; 20:45:44 >
  • 4,200km oldu Tiguan, arabaya alıştım golf’e dönüp bakmam bile:)
    Bisiklet kullanıyormuşum yahu😎

• 
Sayfa: önceki 571572573574575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.