Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: grdr

Bugün Eskişehir'deki bayiyle görüştüm benzinli modellerin girişi haziran ayında başlayacağı söylendi.

sipariş gecmeye ne zamn baslı caz

cam tavanlı bır sıprs gecıcem
  • Sipariş konusunu bilmiyorum mayıs ayında tekrar görüşelim dediler.
  • Gelsin artık bizde önümüze bakalım.
  • spor modeline cam tavan istyordum

sadece lange modelin ustune koyuluyormus uzuldum

full tgn ustune cam tavan 110 u bulur ben jettama binmeye devam ederim :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

spor modeline cam tavan istyordum

sadece lange modelin ustune koyuluyormus uzuldum

full tgn ustune cam tavan 110 u bulur ben jettama binmeye devam ederim :))

tahminim full lounge modeli üzerine cam tavan 120 bin üzeri olacaktır. ( ki bence 115 i geçmemeli )
  • Zaten lounge modelinde panoramik cam tavan standart ve fiyatı 113.000 TL (1.4 150ps dsg)

• quote:

Orijinalden alıntı: hasfer

Zaten lounge modelinde panoramik cam tavan standart ve fiyatı 113.000 TL (1.4 150ps dsg)

umarım dediğin gibi olur , zira almanya resmi sitesinde tiguan modelinde highline üzerine herşey opsiyon olarak ayrılmış ve 9bin euroyu bulan opsiyon var eklemeyi ciddi ciddi düşüneceğimiz..

2,0 TD motor boş en ucuz 34 bin euro ile başlarken benim eklediğim opsiyonlar ile araç 49 bin euroyu buldu , hadi abarttım diyelim 45 bin euro rahat oluyor resmi sitesinde..

sadece panaromoik eklerim dersen araba baya boş kalıyor..
  • hasfer kullanıcısına yanıt
    dizel ve yeni kasa diye 15 bin daha alsalar. 125-130 bin arası bir fiyatla gelir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

quote:

Zaten lounge modelinde panoramik cam tavan standart ve fiyatı 113.000 TL (1.4 150ps dsg)

umarım dediğin gibi olur , zira almanya resmi sitesinde tiguan modelinde highline üzerine herşey opsiyon olarak ayrılmış ve 9bin euroyu bulan opsiyon var eklemeyi ciddi ciddi düşüneceğimiz..

2,0 TD motor boş en ucuz 34 bin euro ile başlarken benim eklediğim opsiyonlar ile araç 49 bin euroyu buldu , hadi abarttım diyelim 45 bin euro rahat oluyor resmi sitesinde..

Valla kendileri bilir hocam alternatifler çoğalmakta . Tamam yeni tiguan çok hoş çok güzel ama huzurumuzu da kaçıracaksa maddi ve manevi yönden onun güzelliği şöyle dursun, başka alternatiflere bakarız. Artık keriz yerine konmaktan bıktık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasfer -- 18 Mart 2016; 18:45:51 >

• quote:

quote:

quote:

Valla kendileri bilir hocam alternatifler çoğalmakta . Tamam yeni tiguan çok hoş çok güzel ama huzurumuzu da kaçıracaksa maddi ve manevi yönden onun güzelliği şöyle dursun, başka alternatiflere bakarız. Artık keriz yerine konmaktan bıktık.

kesinlikle..

açıkçası arabanın fiyatı 150bin bandına çıkarsa benim heyecanım söner..

ayrıca satışa çıktığında faiz ve kampanyalarının da cazip olması lazım.

opel ve ford'tan atılım bekliyorum ben bu sıralar.

asıl bmw x1 bir kampanya yapsa tadından yenmez.

• hasfer kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız aynı şekilde düşünüyorum. . Birde şu var benzinli tiguan satışı yapacak rakiplerde aynı fiyat yada biraz fazla dizel satıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

kesinlikle..

açıkçası arabanın fiyatı 150bin bandına çıkarsa benim heyecanım söner..

ayrıca satışa çıktığında faiz ve kampanyalarının da cazip olması lazım.

opel ve ford'tan atılım bekliyorum ben bu sıralar.

asıl bmw x1 bir kampanya yapsa tadından yenmez.

ford kuga 1.5 dizel otomatik bu sene gelicek deniyor gene ford edge de yıl sonu gelecek deniyor

• İste tiguanin detayli incelemesi.

http://youtu.be/Qy6AfT3Aq3M

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsunami0108 -- 20 Mart 2016; 21:03:40 >
  • http://youtu.be/N8t99btihq8

• quote:

Orijinalden alıntı: tsunami0108

İste tiguanin detayli incelemesi.

http://youtu.be/Qy6AfT3Aq3M

Asil soru isareti bagaj hacmi. Kac litre net degil.

Videoda 100x70x44 olcuyor. Bu da 308 litre yapar. Nerede 615 litre nerede 308 litre. Benim cmax in olculeri bile 105x90x55.

• Vw canli destegin cevabi fotoda.
    Bu mesaja eklenen görseller:

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

• quote:

Orijinalden alıntı: tsunami0108

http://youtu.be/N8t99btihq8

Araç şahane olmuş ama beklemesi çok zor :)
  • tsunami0108 T kullanıcısına yanıt
    Hocam bizim için bagaj çok önemli suv bir araç tercih etmemizdeki en büyük sebep bagaj içindi. 300 lt gibi bir bagajla gelirse çok buyuk hayal kırıklığı olur.
  • Bagajı davlumbaz çıkıntısından ölçtüğü için 100 cm çıkıyor. Davlumbaz üstünden ölçse en az 130-140cm çıkar. Bu da 460 litre falan eder. Aracın genişliği 185 cm civarı. Bir de 615 litreyi arka koltukları ileri aldığı zaman elde ediyormuşsun. Videoda 47:50'de gösteriyor. Katalogda da bununla ilgili bilgi var. Google şöyle çevirdi: "luggage compartment volume in langs adjustable rear bench in front position"

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 21 Mart 2016; 11:37:46 >

• su fiyatı bir acıklansada önümğze baksak. valla yuksek gelirse hoscakal tiguan ... hosgeldin ateca.... ne yapalım herkes kesesine gore...
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.