Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: yzkaragoz
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.111.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nisan ayında dizelin de gelip gelmeyeceği belli olur mu ?
  • Arkadaslar bugun st ile beraber yeni tiguani inceledik. 1.4 tsi (150 PS) manuel/dsg, 1.6 tdi manuel ve 2.0 tdi manuel/dsg gelecek. 1.4 ve 2.0 da 4x4 de olacak. Hatirladigim kadariyla 3 bolgeli klima tum donanimlarda std. Comfort da led stop ve led gunduz farlari std, high da led on far, active info display, elektrikli koltuklar, cam tavan, 18" jantlar std. 2.0 haric diger modellerin gelisi temmuz-agustos. St ye gore fiyati passat in altinda olacakmis. Bana gore benim istedigim model olan 1.4 tsi act 150PS 4x4 high 140-150k olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsunami0108 -- 3 Mart 2016; 17:40:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1.4tsi 150bg opsiyonel 4x4 olması iyi olmuş
  • 1.4 tsi 150hp iyi ve yeterli olur. Yeni kasada 1.4 tsi 125hp versiyonu gelmesin artık. Kafa bulandırmaktan başka bi işe yyaramaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tsunami0108 T kullanıcısına yanıt
    gercekten highline donanımın bu sekilde gelmesi harika olur fakat 1.4 motoru 150 act teyle kısıtlamazlar diye dusunuyorum . cunku bazı avrupa sitelerinde ornegin polonya gibi italya gibi sitelerde 1.4 125 bg lik motoruda bulunuyor. acıkcası kendim icin artık ozellikle aile aracı olarak kullanıcagım icin hem konforu hem genizligi ve en nemliside bagaj hacmi olarak dusunuyorum ve hız artık benim icin eskide kaldı. bu yuzden 125 lik motoru tercih ederim. umarım bizleride dusunur ve bu motoruda getirirler...
  • sphynxatc S kullanıcısına yanıt
    1.4 tsi 125 ps de gelecek ancak manuel sadece. Trend ve comfort olacak sanirim. Comfort ve high da composition media 8" ekranli olarak gelecek. Kafama takilan 2 nokta var. Arastirmalarima ragmen hicbir bilgi alamadim.
    1) hangi durumda bagaj hacmi 615 litre. a) koltuklar one kaydirilmis haldeyken b) stepne yok iken

2) 1.4 tsi 150 ps act dsg 4motion yakit tuketimi degerlerini bulamadim. İtalya ve ispanyada dsg siz versiyonun ortalama yakit tuketimi 6.4 l/100 km olarak geciyor ancak diger ulke sitelerinde henuz belirlenmedi diyor.

• weapon_ps3 kullanıcısına yanıt
    Şu anda 1.6 dizelin geleceği çok yüksek ihtimal. Satış temsilcilerinin söylediği bu yönde. Nisan'da lansmanda daha çok bilgi verilir diye düşünüyorum.
    Videolardan gördüğüm kadarıyla bagajda ekstra bir derinlik var, sanırım bu nedenle 470 den çok daha fazla olacaktır.
    Diğer konu ise, 150 ps DSG'nin verisi şehir için 6.8 olarak gördüm, şehir dışı 5.1, ortalama 5.7 görünüyor. İtalya vw de bu şekilde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tsunami0108

Arkadaslar bugun st ile beraber yeni tiguani inceledik. 1.4 tsi (150 PS) manuel/dsg, 1.6 tdi manuel ve 2.0 tdi manuel/dsg gelecek. 1.4 ve 2.0 da 4x4 de olacak. Hatirladigim kadariyla 3 bolgeli klima tum donanimlarda std. Comfort da led stop ve led gunduz farlari std, high da led on far, active info display, elektrikli koltuklar, cam tavan, 18" jantlar std. 2.0 haric diger modellerin gelisi temmuz-agustos. St ye gore fiyati passat in altinda olacakmis. Bana gore benim istedigim model olan 1.4 tsi act 150PS 4x4 high 140-150k olur.

1.4 tsi act 150PS 4x4 high 140-150k fiyat tahmin mi yoksa duyum mu acaba? o fiyatlarsa çok pahalı olmuş bence...
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyyil

Videolardan gördüğüm kadarıyla bagajda ekstra bir derinlik var, sanırım bu nedenle 470 den çok daha fazla olacaktır.
    Diğer konu ise, 150 ps DSG'nin verisi şehir için 6.8 olarak gördüm, şehir dışı 5.1, ortalama 5.7 görünüyor. İtalya vw de bu şekilde.

2012 de aldığım 1.2 dsg jettanın verileri böyleydi. Bu veriler gerçekçi ise iş yapar. Özellikle benim gibi çok km yapmayanlar için.

• bjQ7 B kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir duyum yok. sadece benim dusuncem. Diger ulkelerdeki fiyatlari inceleyince yaklasik bu rakam cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsunami0108

Herhangi bir duyum yok. sadece benim dusuncem. Diger ulkelerdeki fiyatlari inceleyince yaklasik bu rakam cikiyor.

Bu fiyat çok yüksek olmaz mı sizce? X trail dizeller bu fiyat bnm tahminim de yüksek olacağı ama dizel Dsg 150 geçmemeli. .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0E0B8030F -- 5 Mart 2016; 13:21:38 >
  • Su anda lounge 1.4 tsi dsg fiyati 113k. Mayis ayina kadar bu rakam 118k yi bulur. Yeni tiguan icin 7-8k eklenir fiyat 125k ya cikar. 4motion icin de ekstra 10-15k eklenir. Sonuc olarak 1.4 tsi 150 ps dsg 4motion highline fiyati 135k ve yukarisi olacaktir. Keske bu tahminim dogru cikmasa ancak dogus bu, bekledigimizin hep uzerinde fiyatlarla karsimiza cikiyor.

• 1.6 dizel otomatik gelecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taydin66 -- 8 Mart 2016; 22:42:40 >
    bu kadar ucarlarsa avrupayla makası bu kadar acarlarsa sounda tum pazarı muadillerine kaptırırlar. o kadar cok suv geldi ve gelmeye devam edecekki bu dediginiz fiyatlarla yarısamaz. kimse illakide vw olacak diye dunyaya gelmedi. gercekten isterim ama huzur kacıracak fiyatlarda olacaksa kalsın. buluruz alternatif.
  • 150 ps modelinde benzinli dsg
    4x2 ve 4x4 arasındaki fark açısından bir inceleme yazısı yada video önerebilir misiniz ?
    Bu paraya değer mi ?
    İstanbulda kullanacağım.

• Almanya fiyatlarında Tiguan, passatı biraz geçmiş
    Bu mesaja eklenen görseller:

• quote:

Orijinalden alıntı: taydin66

1.6 dizel otomatik gelecek mi?

Bu yılın sonunda 1.6 dizel manuel geleceği söyleniyor. Otomatik versiyonunun seneye geleceği söyleniyor.
  • 1.4 tsi 150 ps 4motion manuel karma yakit tuketimi 6.4 imis. Dsg de ayni olacaktir.

Şu anki 150 bg dsg'linin karma tüketimi 6,7 imiş. Yeni tiguan 70 kg daha hafif olacak deniyordu. Bunun kısmen faydası olacaktır. Gerçi 4x4'ler 100-150 kg civarında ağır oluyor. Act'nin etkisi de göz önüne alırsa çok büyük bir iyileşmeden söz edilemez ama yine de fena değil.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.