Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (160. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14.528
Cevap
199
Favori
1.112.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    AppConnect Aktivasyon Paketi
    KDV Dahil: 1.208,00 TL

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/tiguan/tiguan-ad/appconnect-tiguan.html

Ürün Teknik Özellikleri :
    •Orijinal Volkswagen Yedek Parçasıdır
    •Bu ürünün uygulanabilmesi için aracınızda MENU tuşuna bastığınızdaki listede App-Connect veya CarPlay seçeneklerinden birinin geliyor olması gerekir
    •Aracınız bilgisayara bağlanarak aktivasyon kodları girilir ve sistem aktif edilir
    •İşlem sonunda ekteki resimlerdede görebileceğiniz menuler aktif olur.
    •Navigasyon sistemini bu şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
    •Dikkat!!! Hayalet göstergeli araçlarda navigasyon haritası APP-Connect üzerinden göstergeye yansımaz.

Uygulanabilen Modeller :

•Ana Menusünde "App-Connect veya Car-Play" seçeneği olan tüm modeller

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 20 Temmuz 2016; 1:17:39 >

• manowar34 M kullanıcısına yanıt
    O antenin hiçbir işlevi yok sadece süs.

http://enderelektronik.com.tr/oem-parcalar/volkswagen/tiguan/tiguan-ad/anten.html
  • teşekkürler appconnect bilgisi için. Ben yaptırmayı düşünüyorum. Servis önceliğim olur (tabi verdikleri fiyat yine bin lira olursa) aksi halde enderelektronik gibi özel bir firmaya yaptıracağım. Ama Ankara dayım... Sırf bunun için İstanbul a gidemem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vahittelli V kullanıcısına yanıt
    Siz ender ile iletişim kurun diğer illerdede yaptırabiliyorsunuz detayını bilmiyorum ender ile görüşürseniz size söylerler.Ama servis yapıyorsa servisin verdiği fiyat daha makul.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 20 Temmuz 2016; 10:53:12 >
  • cam tavanı kumandayla kapatamıyorum. böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu
  • arkadaşlar yeni tiguanlere kışlık lastik alan oldumu fiyatlar ne alem de ? ben petlasın pt411 modeli 250 tl petlas kullanan var mı tercih edilmeli mi?

aracımı alalı 13 gün oldu uzun süreli yakıt tüketimi 7 lt 1,4 TSI manuel
    https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/735866/3fa07059-10f7-4ace-9f19-3284e91d70c9.jpg

• fotoğraf neden ters çıktı normalde düz bilemedim kusurabakmayın...
    birde petlas PT 411 4 mevsim lastiğimiş kışlık olanı W671 buda 256 TL tanesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: empusa83

fotoğraf neden ters çıktı normalde düz bilemedim kusurabakmayın...

forumda yan paylaşanı çok gördüm de ters paylaşanı ilk kez görüyorum.

aracınızı güle güle kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: frostburn

quote:

forumda yan paylaşanı çok gördüm de ters paylaşanı ilk kez görüyorum.

aracınızı güle güle kullanın

resim normalde düz ama nasıl ters çıktı bilmiyorum

• empusa83 E kullanıcısına yanıt

Bu hangi renk oluyor.Sanırım iridyum grisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 20 Temmuz 2016; 16:41:47 >

• quote:

Bizim sipariş Comfortline aracın lastikleri 255 45 19 olacak.
    İnternette araştırınca pek alternatif yok ve 850TL'den başlıyor tanesi:(
    selam hayırlısı olsun aracınız hani şehirde bahsettiğiniz değer "aracimi alali 13 gün oldu uzun süreli yakit tüketimi 7 lt 1,4 TSI manuel "
  • RUTS R kullanıcısına yanıt
    ankara-gölbaşı ilçesi inişli çıkışlı ankarayı bilenler bilir...
  • Cango69 kullanıcısına yanıt
    indiyum grisi alırken görmeden aldık... koyu olurmu diye endişeliydim ancak koyu düşmedi. güzel duruyor yani bence :D
  • "Araci nakliye asamasinda satin aldigimdan olusabilecek hasarlardan dolayi hak talep etmeyecegim." diye kağıt imzalatmaya calistilarmi? Normalde hangi aşamada satin aliniyo araclar?.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Asil renk güzel bence hayırlı olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
  • Bir sorum olacak. Hayalet göstergeli (ekstra) comfortline paket araç aldım. (Haftaya teslim) bu araçta hayalet göstergeyle kastedilen direksiyonun arkasındaki dijital gösterge değil mi. Birde bu özellikle birlikte ön cama yakın konumlandırılan yansıtma özelliği de geliyor mu, yoksa o da ekstramı. Ya da daha kötüsü acaba ben mi yanlış anladım, yani aracın göstergeleri normal ama küçük cama yansıtma mı geliyor bu ekstrada. (Bana söylenen ifade dijital gösterge şeklinde)

Hayalet gösterge bu oluyor. "Head-Up Display"

Buda "Active Info Display".Digital gösterge paneli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 21 Temmuz 2016; 2:06:45 >

• Tamam teşekkürler anlaşıldı şimdi bana dijital gösterge dendiğine göre active info display gelecek bana.... Tekrar teşekkürler

"Active Info Display".Digital gösterge paneli. Confortline donanımda olmuyor ücret vererek opsiyon olarak eklettirdiyseniz onu bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cango69 -- 21 Temmuz 2016; 2:45:31 >
  • 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.