Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (159. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
14.522
Cevap
200
Favori
1.112.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hem aciliyor hemde kapaniyor kumanda ile. Ayarlar bolumunden tekrar bakin isterseniz.
  • Servise sordum açılmıyor diyor şimdi canlı desteğe yazacam vw araç aldım diye arayacak demi trafik seti vereceklerdi oyalayıp duruyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DespotHkn D kullanıcısına yanıt
    servise gittim basılı tuttu kapandı
    basılı tuttu açılmadı
    bunlarda sadece kapama var dedi
    insanımız çok zeki :D
  • maslan23 M kullanıcısına yanıt
    Ayarlar bolumune baksinlar :) Kapaniyorsa aciliyordur, eger acilmiyorsa sikinti var demektir.

Benim ilk basta ne aciyordu ne kapatiyordu, ayarlar bolumunden yapinca her ikiside oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manowar34

Merhaba,
    Tiguan 1.4 Comfortline DSG standart donanım alan arkadaşlara bir sorum var :
    Benim aracımda üst tarafta köpek balığı yüzgeci şeklinde anten yoktu. Sonradan fark edip aracı teslim aldığım kişiye telefonla sorduğumda, bu antenin sadece ekstra donanım olarak navigasyon alınan araçlarda olduğu, std comfortline donanımda olmadığı söylendi.

Ben aracı alırken hiç bir araçta distribütöre ailt navigasyon olmayacağı söylenmişti. O zaman göründüğü kadarı ile satış politikaları mal üzerinden değil, ne zaman nasıl para alırız diye düşünüp laf üzerinden oluyor. :( Söylenen hiç bir lafa güvenmeyeceğiz yani. :(
  • ariesx A kullanıcısına yanıt
    benim araçta 1.4 comfort dsg ekstra cam tavan var navigasyon yok ama o anten var
    2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU=
  • cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    ben yapabilirmiyim hiç gidesim yok
    hiç güler yüz yok
    Evet setup a girmelisiniz aksam bulup yazarim ya da kitapciktan sizde bakip yapabilirsiniz.
  • cagdasgun C kullanıcısına yanıt
    sağolun.

o zaman siz hiç zahmet etmeyin akşam ben bi bakayım yapamazsam tekrar size sorarım
  • Golf'te shark anten sunroof'lu araçlar ile birlikte geliyor. Tiguan'da da durum öyledir diye tahmin ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    cam tavan ile geliyor dese mantıklı olur ama arkadaşa navigasyon ile demiş nerden bağlamış onu
    sahibindene girip cam tavansız comf bakmak lazım

anahtarla cam açma ile ilgili bi ara getrin o özelliği açalım dediler
    bu aracın açılması gereken başka hangi özellikler var
  • Arkadaşım cam tavansız alacak, yani benim gibi std Comfortline 1.4 DSG, bugün ST'ne tekrar sordurdum, var dedi eleman.
    Belki ilk gelen partilerde veya benim aldığım zaman gelenlerde yoktu, aracımı 18 Haziran'da teslim almıştım.
    Radyonun çekişinde vb bir problem yaşamadım ama bu anten olsa şehir dışında daha mı iyi olurdu yoksa sadece süs için takılıyor, bir fonksiyonu yok mudur bilemedim.
    Ender elektronik te satılıyor 80 TL idi galiba, sadece yapıştırılıyor, bir fonksiyonu yok yazıyordu.
  • manowar34 M kullanıcısına yanıt
    bana süs gibi geliyor
    artık telefonlar bile antensiz :)
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    o zaman bende bir tez çürüteyim. Benim araç 1.4 comf man. cam tavan var ama anten yok :)

Şehirler arası yolda radyoda pek sıkıntı yaşamadım.
  • DespotHkn D kullanıcısına yanıt
    benim araç da 1.4 comfortline manuel. cam tavan var. anten var
  • araçla ilgili servise gidip açtırdığınız özellikler neler
  • Benim aracım trendline manuel. Benim aracımda var

• Bugün vw'ye gittim. Highline siparişler kapalıymış. Comfortline ama iç dış highline paket + cam tavan + renk = 125.000₺ fiyat verdiler.

• Comfortline in 8 inç radyo teybine serviste ücretli güncelleme yapılınca (1000 tl diye fiyat aldım) iPhone veya android tabanlı cihaz bağlayıp navigasyon vs gibi özellikleri kullanabiliyor muyuz... Yoksa yanlış bilgi mi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.