Şimdi Ara

2016 MODEL YENİ KASA TİGUAN =ANA KONU= (158. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.523
Cevap
200
Favori
1.112.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlısı olsun aracınız. sanırım ilave ops. jant var rakam o yüzden 89000 TL. Başka ilave bir opsiyon var mı?
    Bir de Şehir içi ve dışı hızınıza göre yakıt tüketiminizi merak ediyorum.
    Bende TIGUAN trendline manuel düşünüyorum.. Alternatiflerim: Ford KUGA akıllı dört çeker otm. vites TrendX paket, Hyundai Tucson 177 HP. Otomatik vites STYLE Paket.
  • RUTS R kullanıcısına yanıt
    Biraz pahalı olsada tiguandan şaşma.
  • Simdi dolar euro artacak gibi pazartesi gunu. Agustos ortasinda araci teslim alacagim... Zam gelir mi. Gelirse etkilenir miyim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • vahittelli V kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer döviz ciddi bir şekilde fırlar ve o düzeyde kalırsa,
    Araçlara zam gelir ve sizde aracınızın parasını henüz yatırmadığınız için zamdan etkilenirsiniz.

-ben aracın ücretini ,darbe teşebbüsünün olduğu sabah yatırmıştım, pzts teslim alacağım

• Böyle dalgalı bir ortamda fiyatların artması beklenmemeli

• çeyiz kullanıcısına yanıt
    Kendi garantisi iki yıl. Üzerine ek iki yıl için 2 300 civarıydı sanırım. Üç yıl olursa 4 bin gibi oluyordu galiba. Yani ek üç yıl olmasın istenmiş.
  • Merhaba arkadaşlar,
    1.4 dsg comfortline alarak aranıza katılmayı düşünüyorum.Bugün aracı inceledim. Yarın kaporuyu vericem. Yalnız renk konusunda baya kararsız kaldım. Tungsten gri ve beyaz düşünüyorum. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Comfortline paketini hangi renk daha iyi gösterir sizce?
    Bir de koltuk kumaşları desen olarak hiç yakışmamış. Bunun için herhangi bir öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: cnryksl

Merhaba arkadaşlar,
    1.4 dsg comfortline alarak aranıza katılmayı düşünüyorum.Bugün aracı inceledim. Yarın kaporuyu vericem. Yalnız renk konusunda baya kararsız kaldım. Tungsten gri ve beyaz düşünüyorum. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim. Comfortline paketini hangi renk daha iyi gösterir sizce?
    Bir de koltuk kumaşları desen olarak hiç yakışmamış. Bunun için herhangi bir öneriniz var mı? Şimdiden teşekkürler

SAF Beyaz diye saçma bir renk adı üretmişler, Onun yerine ONYX Beyaz var. Bunu tercih edebilirsiniz, ama kaç ay sonra verirler bilmem.
  • Arkadaşlar yakıt tüketimleriniz ne alemde bir süredir yazan olmamış

• 3500 km 8.1

• 2300 km 6.3lt

• 480 km şehirler arası yol yaptım 5.3 lt gösterdi. ayrıca kendi hesaplamama göre 24 kuruş tuttu.
  • 1.4 dsg comf

camlar tek dokunuşla açılıp kapanmıyor
    camlar uzaktan kumanda ile açılıyor ama kapanmıyor
    sizde de böyle mi
  • düzeltme
    uzaktan kumanda ile kapanıyor ama aç
  • Teşekkürler arkadaşlar verdiğiniz bilgiler için

• maslan23 M kullanıcısına yanıt
    Kumanda kapama tuşuna basılı tutuyorum kapanıyor. Açma tuşuna basılı tutuyorum açılıyor. Ancak tuşa bir kere bastığımda kapanma açılma yok. varsa da bende bilmiyorum birileri elbet bizi aydınlatır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: manowar34

Anadolu yakasındaki bir VW yetkili servisi aradım, bu rodaj ve yağ değişimi konusu için, yağ ve yağ filtresi değişimi için fiyat almak istedim, bana normal bakım paket fiyatı verdi, 650 TL gibi bir şey dedi.
    Sadece yağ ve yağ filtresi değiştirmek istiyorum dedim, sebebini söyledim.
    Bana ısrarla bu araçta bu tür bir işleme gerek olmadığını, 15.000 Km veya 1 yıldan önce yağ değişiminin anlamsız olduğunu, boşa para vermiş olacağımı söyledi.
    Burada yazılanları söylediysem de ısrarla gerek olmadığını söyledi.
    İlgilenen arkadaşlara duyurulur.
    Fırsat bulursam eski aracımı götürdüğüm Ümraniye oto sanayideki ustama da soracağım bir ara..

evet gerek yok. çünkü yeni nesil motorlarda tolarans ve çapak az. olanlar da filtrede güzelce tutuluyor. çok kasmanıza gerek yok. yüzbinlerce km araç kullandım sıfır alarak rodaja dikkat edin normal kullanırken de sürekli sıkıştırmayın. yıllarca kullanılır. bir de çarpmayın.

• Elektrikli bagaj sunulmaması beni şok etti..Halbuki ikizi seat atECA da opsiyon olarak alınabilecek

• Merhaba,
    Tiguan 1.4 Comfortline DSG standart donanım alan arkadaşlara bir sorum var :
    Benim aracımda üst tarafta köpek balığı yüzgeci şeklinde anten yoktu. Sonradan fark edip aracı teslim aldığım kişiye telefonla sorduğumda, bu antenin sadece ekstra donanım olarak navigasyon alınan araçlarda olduğu, std comfortline donanımda olmadığı söylendi.
    Ama bir arkadaşım daha alacak aynı araçtan, Doğuş Oto Esenyurt'a gitmişti, oradaki ST comfortline donanımda bu antenin mevcut olduğunu söylemiş ama tabi satmak için kafadan var demiş de olabilir, bilemedim.
    Standart Comfortline DSG (ekstra bir donanımı olmayan) araçlarınızda bu anten var mı yok mu bilgi verebilir misiniz?
    Teşekkürler.

Not-1 : +2 yıl garanti kapsamını soran ya da bazı kısıtlamalar var diye yazan arkadaşa şunu söyleyebilirim. Bunu ben de sormuştum telefonla, bu garantiyi aldığım kişiye, Doğuş Oto Maslak, ilk 2 yıl garantide geçerli olan ne varsa +2 yıl garanti için de geçerli dedi. DSG yi sordum, özellikle onun için geçerli dedi

Not-2 : Doğuş Oto Esenyurt Show room'da Tiguan'ın her üç donanım paketi de mevcutmuş arkadaşlar. Hafta sonu arkadaşım gidip baktı.
    Ben alırken Doğuş Oto Maslak'ta sadece ilave donanımlı highline vardı, VW Özön'de ise show room'da araç yoktu hiç, sadece test aracı vardı.
    Yani alacağım aracı birebir görmeden aldım ama birebir her üç donanımı da görmek isteyenler Doğuş Oto Esenyurt a gidebilirler.
    Test aracı yine 2.0 TDI ama, 1.4 test aracı yok oradada.

• manowar34 M kullanıcısına yanıt
    Benim aracimda oyle bir anten yok hocam. ST dogru soyluyor gorunuyor.
  • 
Sayfa: önceki 156157158159160
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.