Şimdi Ara

2016 Model Honda Civic Lpg Tankı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni civic alacam lpg li. Acaba daha önce alan arkadaşlar bilgi verebilirler mi bu tank gizli mi nerde tam olarak?

bizim iş yerinin otoparkına lpg li araçları almıyorlar yani bu görülebilecek biryerde mi ?

dolum kapağının benzin dolum yerinin hemen yanında olduğunu duydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi badboyx -- 2 Mart 2016; 0:07:29 >

• Honda sedan oldumu zaten lpg liyim diye bağırıyor araba.Saklamalarinin bir faydasi yok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye bağırsın hocam ya normal benzinlileri de var onların. girişini de saklıyorlar zaten. stepneyi tam göremedim ama bagaja üst tarafa bağlamışlar gibi gördüm. o yüzden soruyorum
  • badboyx B kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum ama tekerleğin yerine koyarlar baska olmaz mantiken.

• kontrollerin hiçbirinde anlaşılmaz
  • KaSaTuRa. kullanıcısına yanıt
    yani avm lere giriyorken adam açığ bakıyor ya bagajı. nasıl farkedemiyor
  • Kardeşim bende 2012 modeli var yeni kasa . Tüp stepnenin olduğu yerde dolum yeride benzin yerinde dışardan hiç belli olmuyor her yere giriyorum sıkıntı yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: badboyx

yani avm lere giriyorken adam açığ bakıyor ya bagajı. nasıl farkedemiyor

stepne yuvasındaki tankı farkedebilmesine imkan yok, ayrıca normal tankı da kamufle etmenin imkanları var, türlü yöntemler var lpg yi sıkıntı yapmana gerek yok
  • eyw kardeşim avm ler neyse de iş yerinin orada koyacak yer yok onu düşünüyordum.

@KaSaTuRa. ben hiç ilgilenmediğim için bilmiyordum, teşekkürler
  • Bagajımı açıp da lpg tankı var mı diye kontrol eden Avm'ye girmem de alışveriş de yapmam. Sanki gümrük memuru da Almanya'ya giriş yapıyoruz altı üstü bir iki mağaza bir sinema bir de hamburger 👎

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.