Şimdi Ara

2016 model Golf 1.2 TSI BMT 110 PS DSG sizce alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
1
Favori
15.408
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Piyasanin durumu ortada yani fiyatlar belli, vw in uygun fiyata satış yapmadığınıda biliyoruz ama indirimlerle bir nebze alınabilir oluyor işte. Golfün satışları da ortada millet kapışıyor biz burda ne söylersek söyleyelim.Ayrıca 1.2 tsi abarttığınız kadar güçsüz bi motor değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler hocam. Dediğiniz kişiyede danışayım

• Yahu 77 bine dizel focus var : 1.2 motorlu golfü ne yapacaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Piyasanin durumu ortada yani fiyatlar belli, vw in uygun fiyata satış yapmadığınıda biliyoruz ama indirimlerle bir nebze alınabilir oluyor işte. Golfün satışları da ortada millet kapışıyor biz burda ne söylersek söyleyelim.Ayrıca 1.2 tsi abarttığınız kadar güçsüz bi motor değil.

Vw piyasaya göre daha hızlı uçuyor görmüyor musunuz? Rakiplerinin fiyatları, sundukları ortada.

Koyun psikolojisi gibi çok satıyor olayına gitmeyin, fluence, egea da çok satıyor. Yeni astra da iyi satıyor. Gölfe göre çok daha fazla artısı var. Alternatif çok, o fiyata golften mantıksız seçenek yok.

• Buradakilere sorarsan üste para versen vw almazlar ama satış rakamları öyle demiyor. Zaten çoğunun ehliyeti olduğuna bile inanmıyorum. Bu yüzden hoşuna giden araçlar ile test sürüşü yapmanı tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dsg için ek garanti al...
  • 77bin verip benzinli dersen gülerler
  • Forumdaki bazı arkadaşlar 5.0 V8 Mustang sahibi olduğundan dolayı 1.2 TSI'ın o arkadaşlara güçsüz gelmesi normal.

Diğer 150, 140, 136 Beygir olan araçları biliyoruz Golf 1.2 TSI ,başka markaların kendinden daha yüksek beygir gücü olan 1.4 ve 1.6 dizel benzinli bazı araçlardan daha iyi bir performans veriyor. Araç ismi vermek istemiyorum versem konu uzar gider. Golf'ün rakibi olan araçları incelerseniz Golf 1.2 TSI 110 PS, kendinden daha yüksek beygir gücü olan ve kendinden daha büyük motor hacmi olan araçlardan daha iyi veya başa baş 0-100 ve maksimum hız verilerine sahip. Golf'ün motor şanzıman uyumu çok iyi aktarması çok iyi motordan çok iyi verim elde ediyor. O yüzden beygir gücüne aldanmayın 0-100 verisi ve maksimum hızına bakınız. (Rakip araçlar için diyorum.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPECIALIZED -- 18 Nisan 2016; 20:57:26 >
  • 1ay once mıdlıne pls aldım 70000 e ekstra park sensorude takdırdım yerınızde olsam comfotlıne 7 bın fazla verıp almam yıne karar sızın cekıs gucu mukemmel sızı uzmez ben cok memnunum ayrıca sport destegıde var aracta ama mutlaka ek garantı yaptırın ben yaptırdım cunku 3 yıla kadar yapılıyor ben 2 yıl yaptrdım 1600 tl ye bılgınıze

• Herkese görüşleri için teşekkürler bu arada. Bacanakta wv satış müdürü. Onun indirimleri filan var diye vede içimdeki hep bi golf sevdasından bu araca yöneldim. Tabiki fikri sahibi olmakta önemli

• Hayırlı olsun diyelim şimdiden

• Alma o paralara çok araç var dizel bile bulursun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesinlikle alınmaz..
  • Gayette alınır 2 yıl ek garanti ile mis gibi olur
  • Hocam 7 bin farka sadece COMFORTLİNE değil. Açılabilir panaromik cam tavan, hız sabitleyici ve yağmur sensörü, dikiz aynası karartıcı gibi 5500 tl ye denk gelen opsiyonlarda var. Dediğiniz gibi 2 yıl ek garanti yaptıracağım alacağım araçta.

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

quote:

Orijinalden alıntı: ayzam

Alınır o fiyatlarda en mantıklı araç golf

Aynen çok mantıklı, o fiyata daha kazığı yok.

Espri yapmak istemiştim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes wolkswagene laf atıyor ama mılletde sıraya gırıyor arac bılamıyor bu nasıl iş arkadaslar kerız mi millet acaba

• commandx C kullanıcısına yanıt
    77 bin liraya bunlara sahip hangi 0 araba var?
    Merak ettiğimden soruyorum.

• Bende 30 martta 1.2 tsi comfortline ısık görüş sürüş görüş paketli aldım. 1.2 tsi motor 120 kmlere kadar gayet seri gayet ekonomik.120den sonra ekonomiklik dengesi negatifliğe doğru gidiyor.Yüksek hızlarda gidiyorsanız tavsiye etmem onun haricinde seriliği ekonomikliği mantılı bir araç.
  • şu arabaya performanssız aşağılaması yapanları okudum ve güldüm :D böyle şeylerle prim yapmaya çalışmaya gerek yok..şakşakçı(artıcı) lar da hazır..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.