Şimdi Ara

2016 LG LCD & OLED WEBOS 3.0 TV (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
647
Cevap
21
Favori
63.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2.000 Tl civarında 40-42" tv bakıyorum tavsiyesi olan varmı ?
  • 49lh604v almayı düşünüyorum. ne dersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 32LH604v kullanan var mi? Ozellikle Ps4 performansi input lag vs hic bi yerde bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar yeni bir televizyon almayı düşünüyorum.

49uh610v

ile

49lh604v arasında kaldım.

Uh'ler daha gelişmiş bir teknoloji olmasına karşın çoğu mağazada daha ucuza satılıyor. Acaba neden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu LG55E6 ya hayran kaldım şöyle fiyarı 8 bin lira seviyelerine bir insa affetmeyeceğim:) her bakımdan gördüğüm en iyi tv lerden biri...
  • 43LH590V siparişi verdim gittigidiyordan 1775tl ye geldi bu üründe wifi den internete girebilirmiyiz? Yani internetden gezinebilirmiyiz? Lh540v de wifi var ama internet tarayıcısı yokmuş heralde o yüzden internete girilmiyormuş. Duvar askı aparatı alcam ek olarak duvara montaj olur demi sorun olmaz? bilen varsa cevaplarsa sevinirim arkadaşlar.

• FERROKROM kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim sizinle. Ama o fiyatı görür mü? ......

İnşallah.

• Arkadaşlar UH855V modelini kullanan var mı? 75" olanı nasıldır fikirlerinizi alabilir miyim?
  • merhaba arkadaşlar ve bilgi sahibi olan küçük büyük dostlar ağabeyler .. ne diyeyim bilemedim.

ben allahın izniyle bugün 55UH615V modelini aldım vatan bilgisayar sitesinde 3300 yazıyordu kasada 2900 aldılar . bilemedim sordum fiyat bu şekilde dediler.

her neyse benim sorum şu evde x-boom lg ses sistemim var bu cihaz kablosuz bağlanacak mı acaba ses sistemimine.şimdi tv de bluetooth yokmuş bağlanmayacak diye düşünüyorum ama biri beni yanıltsın diyede dua ediyorum .

şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saltiks -- 26 Şubat 2017; 16:45:46 >
  • Selamlar,

Ben 58UH635V aldım. Önceki TV 47LM660S'ti.
    Zamanım az olduğundan çok detaylı araştıramadım, üst modellere bütçem yetmediği için hiç bakmadım. Fiyatı merak edenler 3569'a HB'den kapalı kutu aldım. Şu anda en uygun orası. Daha önceden 3200'e de inmiş ama diğer yerlerde 4000'den başlıyor.

Bu modeli almadan 55UH650V'ye karar kılmıştım. Kasası çok güzel diye. Fakat hiçbiyerde stok yok. Teknosa ve Vatan'da stok görünse de teşhir ürünü veya sorunlu ürünler. 58UH635v özellikleri aynı ama kasası biraz daha basit.

55'le 58 arasında çok fark var bu arada. TV yüzeyi %11 daha büyük ağırlık 5-6kg daha ağır.

Görüntü kalitesine gelince odam çok büyük değil ama Tivibu uyduda sd ve hd yayınlar hiç gözüme batmadı. Renkler çok daha canlı ekran parlaklığı çok yüksek. Web Os 3.0 çok güzel hızlı. Ekran ayarları menüleri de başarılı buldum. Kusur bulmamak için ışık sızması ölü pixel çok detaylı bakmadım ama kısa incelememde hiç sorun yok. Başarılı bir paneli var.

Kumandası çok basit. Akıllı kumanda Mr-650 alacaktım. Şimdilik mobil uygulamadan idare ediyorum. Eğer kumanda Tivibu'yu da kontrol ederse veya akıllı kumanda o zaman alırım.

Lg'lerin enerji tüketimi de iyi Samsung aynı benzer modellere göre %15-20 daha az enerji harcıyor. Samsung Curve'lere göre neredeyse yarı yarıya farkediyor. Ben buna dikkat ediyorum.

Miracast'i bilgisayardan denedim. Çok başarılı hızlı.

Şimdilik bu kadar.

• Merhaba arkadaşlar YENİ SMART TV alacaklar kesinlik ile LG MARKA almıyoruz nedeni LG TV ler türkiyede 3000tl başlıyor mesele fiyatı değil tabii kullanımı bende webos 2.0 yazılımlı cihaz var kendinden uydulu modeli 8507 cihaz 2 yıl olmadı fakat cihaz güncelliğini bitirdi neden cihazı smart olarak aldık fakat cihazın smartı bir facia güncelleme yok marka vereğim bir samsung gibi değil samsung devamlı güncel LG TV ile sorunumu yetkililere bildirdim fakat çözüm bulamadık cihaza yeni bir yazılım bile gelmeyecek dedi kısaca cihaz şimdiden bitti tarafımıza şunu yapa bilirlerdi oysa uydu için olan yazılımlar ve smart yazılımlarını bir Converter yazılımı ile cihaza uygun yapa biliriz bunun bilgisini bile vermiyorlar kısaca LG almayın arkadaşlar paneli üretiyor diyorlar bizde bu yönde karar veriyoruz hata yapıyoruz oysaki smart olduğu için smart bölümü güncel mi ona bakalım ben cihaza çin den smart tv box getirdim buda bana 350tl patladı fakat samsung alsaydım bu sorunun yoktu uzak duralım arkadaşlar bilgig

• Oled serisinde 2015 eg serisi ile 2016 55c6p serisi arasindaki farklar nedir arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: FERROKROM

Arkadaşlar şu LG55E6 ya hayran kaldım şöyle fiyarı 8 bin lira seviyelerine bir insa affetmeyeceğim:) her bakımdan gördüğüm en iyi tv lerden biri...

Bende LG55E6 almayı düşünüyorum gerçekten çok şık bir televizyon artık LCD LED tvlere sırf 4k diye 8-7 bin vermeyi mantıklı bulmuyorum
  • 55 inch E serisi 8000 tl olursa 55 inch C serisi de 6000 TL olur ki müthiş olur, keşke olsa :)
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    Hocam ben 55c6 serisinin 7500 bandini gorucegini inaniyorum 6 bin ancak seneye bu zamanlar olur dusuncesindeyim. Dun ingilterede bi dusus yasandi lg55c6 da suan fiyat 8300 tl yazinda bi dususle 7500 civarina geriler sanirim bizde aliriz

• Weboslara KODI yukleniyor mu

• Merhaba; LG OLED55C6V televizyona sahibim. alalı 1,5 ay kadar oldu. özellik OLED55C6V ve OLED55E6V serisini kullananlara sormak istiyorum. Görüntü ayarlarında keskinliği yükseltince nesnelerde parlama, renk bozulması, nesnelerin çevresinda gölge oluşması oluyor mu? LG servisi aradım, bunun normal olduğunu ve bütün oled televizyonlar da olduğunu söyledi. keskinliği azaltınca da görüntünün netliği bozuluyor. Bu konuda bilgi paylaşılmasını rica ediyorum. iyi günler. Not: aşağıdaki resimlerde özellikle yazılara bakınız. Renk farklılıkları çok. Bu Normalmidir ?

• quote:

Orijinalden alıntı: wolverine55

Hocam ben 55c6 serisinin 7500 bandini gorucegini inaniyorum 6 bin ancak seneye bu zamanlar olur dusuncesindeyim. Dun ingilterede bi dusus yasandi lg55c6 da suan fiyat 8300 tl yazinda bi dususle 7500 civarina geriler sanirim bizde aliriz

n11 de 55C6V 7900 TL seviyesine indi. Yurtdışında da fiyatlar düşüşte.
  • Cnrps C kullanıcısına yanıt
    Hocam ne guzel haberler veriyorsunuz

Bende takipteyim n11 den alinirmi tv bilemiyorum goz gormeden alinacak bir alet degil tv bence. Ama bu dusus ister istemez tr nin yamyam teknoloji marketler zinciri gruplarinada yansiyacaktir

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.