Şimdi Ara

2016 İtibarıyla Symbian Hakkında Merak Edilenler (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
5.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: e-Militarist

Hangi cihazın imeisi kopyalandı? İphoneun mu nokianın mı?

Beni görenler de şaşırıyor toplu mekanlarda da onları kim beğensin.

Az kaldı ama, ben de geçeceğim symbiandan. Eli kulağında.

nokianin hocam 2 yil once kopyalanmisti tabi bu aslinda btk nin sucu imei arti yaninda bir seri no olsaydi kimse sallayarak birbirinin imeiyi kopyalayamazdi ama btk nasil bir mantikla is yapiyorsa bizi magdur ediyor resmen hakkimi helal etmiyorum btk yuzunden tek hat kullanmak zorundamıyım ben

edit: cihaz nokia c5-03 s60v5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6917628EB -- 3 Kasım 2015; 21:41:04 >
  • İmei kopyalama hakkında hiç bir bilgim yok maalesef. Google'a c5-03 imei değiştirme yazınca bişeyler çıkıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

İmei kopyalama hakkında hiç bir bilgim yok maalesef. Google'a c5-03 imei değiştirme yazınca bişeyler çıkıyor.

Hadi ya ciddimisiniz hocam hic bi yerde konuyla alakali bi bilgi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opera Link Aralık 2015'te kapanıyor. Geçiş seçenekleri hakkında bilgi edinmek içinhttp://link.opera.com/

Opera Link yer imlerini taşımanız için araçhttp://sync.opera.com/web/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 24 Kasım 2015; 17:31:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba. Whatsapp sizce ne zamana kadar destek vericektir symbiana? 3sene 5800 kullandim 2 senedir s3 ve s4 kullandim sirayla ama 5800 kadar sevemedim. Cekmecedeki emaktari cikaricam yakinda tekrardan. Opera ve whatsapp calistikca kullanabilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: KoşanBalık

Merhaba. Whatsapp sizce ne zamana kadar destek vericektir symbiana? 3sene 5800 kullandim 2 senedir s3 ve s4 kullandim sirayla ama 5800 kadar sevemedim. Cekmecedeki emaktari cikaricam yakinda tekrardan. Opera ve whatsapp calistikca kullanabilirim

En son 2 gün önce güncellendi. Bence fazla ömrü kalmadı. 1 sene daha destek verir en az.

• Symbian telefonlara en son yazılımı yüklemek için Nokia Software Updater 4.3.2 kullanın.

Nokia Software Recovery Tool 6.0.5 eski sürüm yüklüyor.

Microsoft - Nokia Araçları / Lumia - S40 - Symbian - Ashahttp://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=97386041 /https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=97386041

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    2 sene destek verirse bence gayet iyi.
    En dusuk android 2.1e destek veriyor whatsapp. Android 2.1 2010 senesinde yayinlanmis.
    Uygulamayi guncellemesede olur sorvirlari acik kalsa yeter.
    Whatsapp ve twitterden baska pek birsey kullanmiyorum androitte bana sybian rahat yeter.
    Tek guzel yani s4un ekrani buyuk oldugundan ist trafiginde dizi izlemeye iyi geliyor.
    5800lada izliyordum. Convert et at tele izle.
    Ne gunlerdi :/

• 2016 a dayansada hala kullanıyoruz :)

5800 için çalişan youtube uygulaması bilen varmı? ucplayer falan yazmışlar biryerlerde ne denediysem çalişmiyor.
    tarayıcı üzerinden açılıyorda genede bir uygulama iş görür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoşanBalık -- 25 Aralık 2015; 14:59:29 >
  • bazen insan teknoloji bu kadar gelismeseydi de android telefonlar ihtiyac haline gelmeseydi diyor :)zamaninda 6600 ve n8 den aldığım zevki ikibin tl lik telefonlar veremiyor

S60 3rd veya 5th edition için var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

S60 3rd veya 5th edition için var mı?

Vardı en son. Nokia Software Updater 4.3.2 ile yazılımlarını güncelleyebilirsiniz.

Hocam benim tarihi eser E55 zaten 34.001 (RM482) adlı en güncel firmware ile devam ediyor sanırım lakin Allah muhafaza brick veya yazılımsal bozulmada sizin adını verdiğiniz updater/recovery iş görür mü, ben PHOENIX adlı daha eski ve profesyonel bir program vardı hatırlıyorum:

http://nokiarevolution.com/how-to-flash-your-nokia-device-via-phoenix-usb-dead-flashing/

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Nokia Software Updater 4.3.2 iş görür de, onunda fişi çekilmezse tabi.

• e72 için eposta ayarlarını nasıl yapacağım hakkında bir bilginiz var mı :ı

edıt: konuyu okumaya fırsat buldum bastan sona kadar, destegın kesıldıgını ogrendım. tesekkur ederım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bozkurtovski -- 9 Ocak 2016; 15:58:18 >
  • Hocam durun nereye ben daha n97 mini alacaktım

Bendeki Sony Xperia tipo'ya en son cyanogenmod 11 yükledim artık ondada ölmek üzere. Anlayacağınız sonu gelmiş durumda. Orjinal sistem yükleyip köşeye koyacağım. Nokialar en azında biraz tasarımda iyiler benimkinin arkası tek parça dandik plastik. Ne derlerse desinler. 6600 alamıyorum, bari n97 mini alayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.