Şimdi Ara

2016 İtibarıyla Symbian Hakkında Merak Edilenler (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
137
Cevap
1
Favori
5.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Microsoft görüşmeyi, smsi ve interneti ne zaman engelleyecek bakalım.

Ofis, SkyDrive, senkronizasyon, e-posta sunucuları, hepsini engelledi, öldürdü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babamda n8 var hocam görüntülü görüşme var ama yapamıyoruz neden ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Orijinalden alıntı: LasciateSperanza

Kimse merak etmiyor usta boşa yorma kendini

Tamam.

Ben okuyorum arada. Konuyu yeni fark ettim. Guzel gidiyorsun

• quote:

Microsoft görüşmeyi, smsi ve interneti ne zaman engelleyecek bakalım.

Ofis, SkyDrive, senkronizasyon, e-posta sunucuları, hepsini engelledi, öldürdü.

http://answers.microsoft.com/en-us/mobiledevices/forum/mdasha-mdapps/nokia-c2-series-40-phones-cant-connect-ovi-store/0bfb7227-3a0f-4a2a-b19c-5040ab475bd1?tm=1437595053364

Cinnet getirmemek elde değil. C2 var, özellikleri güzel ama ve lakin Microsoft telefonu öldürdü. Nokia browser'ı güncelleme şansınız yok çünkü "güncelle" dediğinizde Ovi Store açılmıyor MS yüzünden. Opera Mini 4.2 dosya indiremiyor çünkü nedense Ovi Store üzerinden indirme yaptırmaya çalışıyor. Diğer servisler zaten öldü. E-posta ölü. Ne kadar sövsek az. Nah MS telefonu alırım bundan sonra.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    -Özel Mesaj atacaktım ancak bu özelliğiniz aktif değimiş.-

Hocam symbian kullanıcısı değilim ama gösterdiğiniz çaba beni çok duygulandırdı, tutkunuz sayesinde kullanmayacak olsam bile bu konuyu takip ettim Ancak yazmıyorsunuz şimdilerde, yeni geiişmeler yok mu? Microsoft'a mı geçtiniz yoksa
  • makine433 M kullanıcısına yanıt
    Yeni gelişmeler yok. Daha da bişey çıkmaz.

Microsoft'a daha geçmedim. N8-00 ile devam yıl sonuna kadar.
  • Beyler başımız sağolsun, Google Maps artık uydu modunda yakın resimleri yüklemiyor. Muhtemelen sunucular değişti. Android'i mecbur kılmak için yapılan bir eylem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler başımız sağolsun, Google Maps artık uydu modunda yakın resimleri yüklemiyor. Muhtemelen sunucular değişti. Android'i mecbur kılmak için yapılan bir eylem.

Kapitalist düzenin oyunu bunlar insanları belli marka ve işletim sistemlerine mahkum ettiler. Seçme şansınız yok. Ya android ya ios ya da Nokia ' nın velhasıl Symbian ' ın mezarını kazan Windows Mobile.
  • E-posta servisini kullanamayan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: elektrosenol

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Beyler başımız sağolsun, Google Maps artık uydu modunda yakın resimleri yüklemiyor. Muhtemelen sunucular değişti. Android'i mecbur kılmak için yapılan bir eylem.

Kapitalist düzenin oyunu bunlar insanları belli marka ve işletim sistemlerine mahkum ettiler. Seçme şansınız yok. Ya android ya ios ya da Nokia ' nın velhasıl Symbian ' ın mezarını kazan Windows Mobile.

Aynen, sizde S60 Google Maps uygulaması varsa dener misiniz, iyice zoom yapınca uydu görüntüsü kayboluyor.

• programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Hocam s60 bir cihaz yok şu an elimde. Symbıan uıq ve meego cihaz var. Symbıan uıq ' te google Maps 2d modunda çalışıyor. Yani 3 boyutlu uydu görüntüsü alamıyorum :(.

• Beyler HTTPS içerikli sayfalara Nokia tarayıcı veya Opera Mobile ile giremeyen varsa çözümü buldum. Networking Improvements.sis dosyasını kurun. SHA2 desteği geliyor.

• Bende de zamanında c6-01 vardı. Uygulamalar çalışsa hala devam edeceğim bir telefon. Kullanmaktan hiç sikilmamistim. Hala arada şarj eder kurcalarim eski günleri yad etmek için.

En son baktığımda 2015 Şubat harita güncellemesini almıştı ama yine de güncel değildi oturduğum bölgede. Uydu görüntülerini ise goruntuleyemiyor yakın mesafede.

Whatsapp hala çalışıyor mu? Eğer çalışıyorsa elimdeki telefonu satıp bir süre daha devam etmek istiyorum c6 ile.

• Halilowich kullanıcısına yanıt
    Evet.

WhatsApp Messenger 2.12.205

www.whatsapp.com/nokia/WhatsApp_2_12_205.sis

http://app.box.com/s/arw1v1y4jokdjpyu4bohtllartb48fla

WhatsApp Messenger, SMS'e para vermeden mesaj alisverisi saglayan bir çapraz platform mobil mesajlasma uygulamasidir. WhatsApp Messenger iPhone, BlackBerry, Android, Windows Mobile ve Nokia için kullanilabilir ve evet, bu telefonlarin hepsi birbirine ileti gönderebilir! WhatsApp Messenger, e-posta ve web taramasini saglayan ayni internet veri paketinizi kullandigindan, mesajlar için hiçbir maliyet yoktur ve böylece arkadaslarinizla rahatça baglantida kalabilirsiniz.

Normal mesajlasmaya ek olarak, WhatsApp kullanicilari gruplar olusturup, birbirlerine sinirsiz görüntü, video ve ses medya mesajlari gönderebilirler.

Symbian: X7 · E6 · N8 · C6 · C7 · E7 · 500 · 600 · 603 · 700 · 701 · 808

S60 5th edition: Nokia 5800 · Nokia 5530 · Nokia 5230 · Nokia 5233 · Nokia 5235 · Nokia N97 · Nokia N97 mini · Nokia X6 · Nokia X5-01 · Nokia C6 · Nokia C5-03 · Samsung i8910 Omnia HD · Sony Ericsson Satio · Sony Ericsson Vivaz · Sony Ericsson Vivaz Pro

S60 3rd edition: Nokia 5700 · Nokia 6110 · Nokia 6120 · Nokia 6121 · Nokia 6124 · Nokia 6700 · Nokia 6290 · Nokia E51 · Nokia E63 · Nokia E66 · Nokia E71 · Nokia E90 Communicator · Nokia N76 · Nokia N81 · Nokia N81 8GB · Nokia N82 · Nokia N95 · Nokia N95 8GB · Nokia 5320 · Nokia 5630 · Nokia 5730 · Nokia 6210 · Nokia 6220 · Nokia 6650 fold · Nokia 6710 Navigator · Nokia 6720 · Nokia 6730 · Nokia 6760 Slide · Nokia 6790 Surge · Nokia C5 · Nokia E52 · Nokia E55 · Nokia E72 · Nokia E73 · Nokia E75 · Nokia E5 · Nokia N78 · Nokia N79 · Nokia N85 · Nokia N86 8MP · Nokia N96 · Samsung GT-i8510 · Samsung GT-I7110 · Samsung SGH-L870 · Samsung SGH-G810 · Samsung SGH-iNNN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 3 Kasım 2015; 18:20:53 >

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. Peki kendi harita uygulaması haricinde kullanılabilen güncel bir navigasyon uygulaması mevcut mu acaba?

• moralim bozulunca şu konuyu açıp defalarca okuyorum yorumları. Param olsa da keşke kendime qwerty bir symbian alsam, ben nasıl bir manyağım ya.

• makine433 M kullanıcısına yanıt
    Sende de aynı şey oluyor dimi :)

• cuteTube2 0.2.5 (Symbian Anna/Belle)

cuteRadio 0.4.0 (Symbian Anna/Belle)

X-plore 1.62 - Symbian S60 3rd/5th edition, Symbian ^3 / Anna / Belle

QuasarMX Pro 2.0.1267 (2015-10-08) Türkçe

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=94487526&p=11

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

cuteTube2 0.2.5 (Symbian Anna/Belle)

cuteRadio 0.4.0 (Symbian Anna/Belle)

X-plore 1.62 - Symbian S60 3rd/5th edition, Symbian ^3 / Anna / Belle

QuasarMX Pro 2.0.1267 (2015-10-08) Türkçe

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=94487526&p=11

hocam bende yillardir direndim gecmedim herkes elimde nokia gorunce sok geciriyordu ama sonunda bircok servisin ve destegin kesilmesiyle bende yenik dusutum ve iosa gectim fakat su anda elimdeki cihazin imei si kopyalanmisti ve sadece benim hatla calisiyordu simdi telefonu degistirdigimden baska sim kartla calismiyor cihaz imemi degisimi yapmak mumkunmu ornegin androidteki gibi hex editorle yapilabilir mi?

• Hangi cihazın imeisi kopyalandı? İphoneun mu nokianın mı?

Beni görenler de şaşırıyor toplu mekanlarda da onları kim beğensin.

Az kaldı ama, ben de geçeceğim symbiandan. Eli kulağında.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.