Şimdi Ara

2016-2017 Sezonu 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 24.09.2016 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
1
Favori
3.851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shockwave23

Laaaan 2-2 be yazdik ustte

3-2 filan yazsaydın keşke. 3 olur inşallah.
  • Böyle biter inşallah
  • 2-2 bitse de bir 250 yıl sizin çenenizi dinlemesek.
  • Ulan bi ter bastı ..soyundum var ya ne varsa üstümde attım ..yanıma kimse gelmesin
  • Yeter bu kadar atmayin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lene

Ulan bi ter bastı ..soyundum var ya ne varsa üstümde attım ..yanıma kimse gelmesin
    2-2 biter atarsa GS atar.Onu da Selçuk
  • Hoca niye çıkardı Cenki oyun bize dönmüşken. 3. Golü atıcakken çıkardı
  • Senin beynini q7
  • Ah ulan ahh..nasıl kaçtı o gol ya
  • Ah Şenol Hoca resmen kurtardın Gs yi. 3 ü atınca yapacaktı bu değişikliği !!!!
  • Quaresma senin beynine çakayım ulan.
  • Topu cek kenara ver adam.bombos at golu bitsin ulan q7
  • quote:

Orijinalden alıntı: shockwave23

Topu cek kenara ver adam.bombos at golu bitsin ulan q7
    Q7
  • fenerlilerde mal bulmuş gibi seviniyor adamlar 11.yarın anteple 10. mücadelesi maçına çıkıyor umut fakirin ekmeği
  • Muslera'yı çıkartsanız Anadolu takımınızdan farkınız yok be.
  • Efsana geri dönüş oldu. Gs kaybetseydi bu moral bozukluğuyla lige havlu atardı.
  • Farka gidecek maç 2-2 bitti paçayi kurtardik net
  • Noldusesinizcikmıyor N kullanıcısına yanıt
    Bu bebe kayıt yaparken cep no vermiş olması lazım. Savcılığa verelim de aklı başına gelsin
  • Klasik anadolu kalitesindeki gsyi izledik. Maça beraberlik için gelmiş, zaman geçirme ve çirkeflik yapmak için her yolu denediler. İlerleyen maçlarında da kendinden iyi top oynayan tüm takımlara bunu yapacak(Kasımpaşa hariç).

Bizim içim en büyük sorun ilk gole verilmeyen reaksiyondu. Oguzhan'ın yerinde oynamaması, Atiba-İnler orta sahası rakip kalitesindeki bir takım için fazla defansifti. Maça veya 2. yarıya Atiba-Oğuzhan-Talisca olarak başlasak gol bu kadar gecikmeyecekti. Quaresma birkaç şansı akıllı kullansa yenmiştik. Ama bu da bize ders olsun, futbol oynamaya gelmeyen, aklındaki tek düşünce beraberlik olan takımlara karşı oynamayı öğrenmeliyiz. Arada olur böyle ufak tefek puan kayıpları kafaya takmamak gerek.

Puan kaybının en büyük sorumlusu Fikret Orman'dır bu arada. Sen rakip takım taraftarını stata sokarsan rakip takımı da motive edersin, kendi tribünlerini de demoralize edersin. 2000 bilet parası için veya nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı karşı takım taraftarını almayacaktın. Defalarca faul yapan Hakan Balta'nin kart görmeden maçı bitirmesinde senin bile payın var Fikret Başkan.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.