Şimdi Ara

2016-2017 Sezonu 5. Hafta | Beşiktaş - Galatasaray | 24.09.2016 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
1
Favori
3.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cenk ilk 11 oyuncusu değil ve neden talisca yok.
  • 3-4 olacakj

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan bu kadar berbat top oynanmaz ya bruma bağıra bağıra gole gitti 2.yarı köklü değişiklikler olmazsa işimiz zor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuzhan önde oynamaz, geride oynamalı. Cenk yapamadığı için birşeyler çenesine vurmuş. Aboubakar-Talisca 35.dk sokardım. Defans evlere şenlik.

• geçen yılki şenol güneş nerede bu sene ki şenol güneş nerede arada dağlar kadar fark var. talisca abubakar yedek kalır mı arkadaş, cenk ilk 11 forveti değil nöbetçi golcü olur ancak. neyse şenol güneşin egosu nüksetti bu sene sanırım yada olcayı cenki kazanmaya çalışıyor
  • Beşiktaş'ın defans hattı çok kötü..
  • Buyuk takim gercekten

• Maç adına tek olumlu şey Fabri.

• BJK defansı resmen uyudu halı saha golü gibiydi. Bu defansla ligde işi zor BJK'ın. Göbekten oyunu da terk ettiler bu sezon itibariyle.

• Talica girip Oguzhan cikmali

Cenk cikip Oguzhan girmeli

2.yarı

• Bu oğuzhanın forvet arkasında olcayın sağ kanatta q7nin sol kanatta oynayamadığını tüm taraftar gördü bu şenol hoca göremedi.

Biz tek önliberoyla gsyi içerde dışarda yendik. Bunların neyinden korkuyosunda iki önlibero sahaya çıkıyosun hocaa.

İnler talisca değişikliği istiyorum

• Pantherus IV kullanıcısına yanıt
    O da bu rezil takım yüzünden arada kaynayacak. Mcgregor gibi Britanya'nın öz evladı kaleciyi beter savunmamız yüzünden gözden çıkarmıştık.

• Bruma adamların içinden geçti

Hile bulmuş

• Burada herkes yazıyodu G.İnler ve Atibayı yanyana. Basbas bağırıyor, oyun düzeni bu değil. Arkada ofansif adam şart oğlu şart.Oğuzhan önde oynamıyor, ama Atibanın yanında çok iyi. İki tane defansif ortasa olmaz.

2. golü yemesek dönebilirdi ama şimdi zor diyorum. Olcay başta oyunu germek yerine toplarını oynasalar her türlü dönerdi oyun.

• Cenk, Olcay, Oğuzhan ve Quaresma. Boşa yer kaplıyorlar ama her maç 11 başlıyorlar. Şenol hocanın Gs ye bir zafiyeti var enteresan. Şu Olcay oynuyor ya, 1 yılına 7m verdiğimiz forvet yedekte ya çok tuhaf. Kaleye şutumuz yok. Bu salça takımdan 2 gol yedik.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fhistle-X kullanıcısına yanıt
    Yeğenim ben ilk defa yazıyorum bu beşiktaş bölümüne..illa ağzımızımı bozalım..yürü git kendi bölümümde yaz..
    Sevinecen mi ne yapacaksan yap..gelip burda ortalığı karıştırmayın...zaten şok üstüne şok yaşıyoruz..

• Maç 2-2 bitecek. Talisca, Marcelo.

• Talisca girer 0-2 den 3-2 ye çevirir beşiktaş.

• quote:

Orijinalden alıntı: coobain

vodafone arenadan hiçbi takım çıkamaz diyodunuz şükrü saraçoğlu mu sandınız la orayı

Yoo ben öyle birşey demedim de demediğim şeyi demiş gibi yapıp Gsye yaranmaya gerek yok, kendi olmayı dene biraz fenerbahçe ol galatasaray olma

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.