Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.814
Cevap
83
Favori
297.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba

Acaba kumanda da arıza olma ihtimali mevcut mudur ? Aynı cihaz bende de var denedim bir sorun yok güncelleştirmeden sonra , ana menüde çalışır durumda mı başka bir fonksiyonda denediniz mi ?
  • Dün son yazılımla gelen bir arıza keşfettim, playstation 4 oynarken genellikle oyun modunu açıyordum ve renkler olabildiğince canlanıyordu ama farkettim ki dün oyun modunu aktif hale getirdiğimde hiçbirşey değişmedi, zaten bir şeyi yaparken başka bir şeyi bozmasalar şaşarım.
  • Kumanda sorunu bende de mevcut, sanki donuyor sonra çalışmaya başlıyor gibi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barlasbltn

Merhaba

Acaba kumanda da arıza olma ihtimali mevcut mudur ? Aynı cihaz bende de var denedim bir sorun yok güncelleştirmeden sonra , ana menüde çalışır durumda mı başka bir fonksiyonda denediniz mi ?

Şehir dışındayım dönünce biraz kurcalayayım bakalım :) Kumandada arıza olacağını sanmıyorum.
  • dj_yuxexes D kullanıcısına yanıt
    tivibu uygulamasi icinde twitter ve mail uzerinden yazdim baya ancak donus yapmiyorlar..Beraber yazarsak belki donus saglanabilir :)

• quote:

Orijinalden alıntı: saracevic

tivibu uygulamasi icinde twitter ve mail uzerinden yazdim baya ancak donus yapmiyorlar..Beraber yazarsak belki donus saglanabilir :)

Ne gibi sıkıntılar var bende iletmek isterim. Bir elin nesi var iki elin sesi var :)

• film izlerken karanlık sahnelerde siyah bölümlerin bazı kısımları parlama yapıyor, ne kadar ayar yapsam da bu sorunu cozemedım. resım ayarlarınızı paylasabılır mısınız ? w807c

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • saracevic kullanıcısına yanıt
    Tivibu normal Android ile ios için bile güncelleme yapmıyor vasat bi uygulaması var Android tv için yapacağını hiç sanmıyorum ama denemekte fayda var.

• maxalanya kullanıcısına yanıt
    ben ayar yapmıyorum modlara kendi geçiyor..
    xbox one da arada bakıyorum hep otomatik geçiyo..
  • Son 1-2 haftadır dikkatimi çekti Android uygulamaların yeri kendi kendine değişiyor. Mesela kodi ile terrarium u başa alıyorum bakıyorum yerine başka uygulama gelmiş onlar yan tarafa kaymış oluyor. Yeni bir uygulama yüklemesi yapmadım mevcut uygulamaların yeri kendi kendine değişiyor. Var mı bu sorunu yaşayan ya da çözüm önerisi olan

• Merhaba bir sorum olacak, 43w805c kullanıcısıyım. Bu seri ya da benzeri modellerde kullanılabilecek kablosuz kulaklık var mıdır? Yoksa bluetooth aparatlar oluyor 3.5 girişi olan o tarz bir çözüm olabilir mi ? Amacım gece oyun oynarken ses olmasın diye
  • arkadaşlar, 43W850C modelini kullanıyorum. digiturkplay android uygulamasını kurdum lakin görüntü kalitesi yerlerde. çünkü sanırım uygulama mobil telefon için optimize edildiğinden çözünürlük bir noktaya kadar destekleniyor.

bu konuda çözüm sağlayabilen var mıdır?
  • Selamlar,

50W805C televizyonum ilk önce ekranda titremeler yaptı, sonrasında sol alt köşede aşırı ısınma ile birlikte siyahlık oluşmaya başladı.

Sonrasında da ekran kendini komple kapatmaya başladı. Servis bildimiz bir hasar olmamasına rağmen, köşedeki siyah yanan bölgeyi görüp hasar olduğunu iddia ediyor.

Bende düşük ihtimal olsada oğlum tarafından kırılmış olabileceğini düşünüyordum fakat tam sol alt köşede ve metal çerçevenin altında. Metal çerçeve ve ekranda görünen bir darbe izi yok. Metal çerceveyi geçen gün kontrol ettim, olası darbeyi tam altına geçirecek gibide durmuyor, baya sağlam bir metal.

Az önce yurtdışında 55w805c sine aynı şekilde ekran olan bir kaç yorum-yazıya denkgeldim.

Servis Sony nin merkez servisi Bursa ve Mersinde olduğunu TV yi Bursa ya gönderdiğini ve darbe hasarı dediklerini belirtiyor ama resmen yalan söylüyor.
    Tv nin bir yere gönderildiği falan yok. Darbe olmadığını ispatlayabilir miyim?

50W805C yi geçen yıl Ağustos 28 de almıştım. Tv henüz 16 aylık.

Bu arada servis sonucunu beklemeden, servise gidip gelen üründen hayır gelmez mantığı ile 55XE9005 aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Discovery_ -- 21 Aralık 2017; 0:26:34 >

• quote:

quote:

Ne gibi sıkıntılar var bende iletmek isterim. Bir elin nesi var iki elin sesi var :)

Beinconnect ,TivibuGo gibi uygulamalarin android tv lere de yayinlanmasi icin birlik olursak cozum olabilir.Puhutv icin 2-3 mail atmistim 2 ay sonra donus yapmislardi talebinizi gerceklestirdik diye..

Mail iletisim adresleri ilgilenmek isteyen arkadaslar icin;

Konu Adi : BEINCONNECT SONY SMART TV

Mail Adresi : destek@digiturk.com.tr

Aciklama : Merhaba Sony Android Smart Tv lere de uygulamanizi beklemekteyiz.

Konu Adi :TIVIBUGO SONY SMART TV

Mail Adresi : destek@tivibu.com.tr;iletisim@turktelekom.com.tr

• Merhaba arkadaşlar

Albüme girince klasör ve ana ekran seçenekleri çıkıyordu artık sadece sol üst köşede albüm yazıyor siyah ekran çıkıyor,defalarca reset attım düzelmedi

Ben menüyü bildiğim için hislerimle fotoğraflara gidiyorum, böyle sorun yaşayan varmı acaba.

Video da ve müzikte sorun yok onların menüsü çıkıyor.

• quote:

quote:

quote:

Beinconnect ,TivibuGo gibi uygulamalarin android tv lere de yayinlanmasi icin birlik olursak cozum olabilir.Puhutv icin 2-3 mail atmistim 2 ay sonra donus yapmislardi talebinizi gerceklestirdik diye..

Mail iletisim adresleri ilgilenmek isteyen arkadaslar icin;

Konu Adi : BEINCONNECT SONY SMART TV

Mail Adresi : destek@digiturk.com.tr

Konu Adi :TIVIBUGO SONY SMART TV

Mail Adresi : destek@tivibu.com.tr;iletisim@turktelekom.com.tr

Yolladım hocam bende.

• Hep destek tam destek

Eğer standart ayarları duruyorsa en son açtığınız app en başa gelir. Öyle ise ayarlardan bunu değiştirebilirsiniz. Apps lar sabit bir yerde kalir.

• marsli61 kullanıcısına yanıt
    Ayar menüsünün hangi kısmından yapacağız bunu ven öyle bir yer aradım ama bulamadım.

Ayarlar - sistem tercihleri - ana ekran - uygulama ve oyun satırları - sıralamayı özelleştir ı seçmen lazım. Sonra uygulama satırını yeniden sırala ya gir ordan yerlerini değiştirebilirsin.

• 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.