Şimdi Ara

2015 SONY ANDROİD TV (281. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.815
Cevap
83
Favori
297.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen onlar olmadan sabitleme imkansız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar

75x8505 sahibiyim. Ps4 pro video çıkış ayarlarında HDR ve Derin Renk Çıkışı Tv'niz bu özellikleri desteklememektedir diyor. Bildiğim kadarıyla desteklemesi lazım.
    Tv de yanlış hdmi mı acaba desem çözünürlük 2160p
    Avr ile tv ye bağlıyım. Onunda çıkışı kontrol ettim ve 4k destekleyen yerde.
  • Emekkk kullanıcısına yanıt
    Metin Bey Merhaba,

Bazı cihazlarda otomatik olarak kalitenin artmadığını tespit ettik, cihaz marka ve model bilginizi öğrenebilir miyiz?

Teşekkürler.

Puhu TV den bu şekilde bir cvp geldi. Çözünürlük otomatik olarak artması gerekiyormuş. Bence mobil sürüm gibi Manuel seçilse daha iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dj_yuxexes D kullanıcısına yanıt
    sende deseydin keşke modeli otomatik yükselmedi 7 bölüm dizi izledim öyle çamur gibi 360p den yüksek olmadı.
    Dedim tabiki marka modeli yazdım TV nin bakalım ne cvp gelecek. Gerçi daha önce de puhu nun normal Android uygulamasını kullanıyordum mis gibi olmadı ona geri dönerim. 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Merhabalar

75x8505 sahibiyim. Ps4 pro video çıkış ayarlarında HDR ve Derin Renk Çıkışı Tv'niz bu özellikleri desteklememektedir diyor. Bildiğim kadarıyla desteklemesi lazım.

bilgisi olan yok mu :(
    Metin Bey Merhaba,

Kalitenin yükselmeme hatasını yeni Android TV versiyonumuzda düzelttik. Uygulamayı güncelleyip tekrar deneme şansın var mı?

Evet uygulama güncellemesi gelmiş. Denedim görüntü kalitesi gayet iyi idi. Puhu TV umarım ilgi ve alakası devam eder.

• dj_yuxexes D kullanıcısına yanıt
    Eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ambiante

Merhabalar

Bende de oldu aynı sorun bir kaç defa, bende HDMI kabloalrının yerini değiştirdim şimdilik sorun yok gibi duruyor çünkü ps4 açıldığında desteklediği max çözünürlük üst siyah barda görünüyor.
  • Arkadaşlar az önce güncelleme yayınlandı haberiniz olsun

https://www.sony.com.tr/electronics/support/lcd-tvs-android-w75xc_w80xc-series/kdl-55w805c/downloads/00014885

Son güncellemeye eklenen avantaj ve iyileştirmeler
    Kumanda kullanımı esnasında TV'nin tepki süresini iyileştirir
    TV'nin bekleme modundan çıktıktan sonra Wi-Fi erişim noktasına bağlanamaması sorununu çözer
    VOL+/- düğmeleri kullanılırken karşılaşılan "No operation shutdown" (Çalışma sonlandırılmadı) iletişim kutusunun kapatılamama sorununu çözer
    YouTube 4K oynatma sorunlarını çözer (2560 x 1440 veya daha yüksek çözünürlüklerde)
    TV bekleme modundayken kayıt için Sabit Disk Sürücüsünün algılanmaması sorununu çözer
    Önceki avantajlar ve iyileştirmeler

Bu güncellemeye aşağıdaki avantajlar ve iyileştirmeler de dahil edilmiştir.

HDMI girişi aracılığıyla HLG (Hybrid Log Gamma) HDR formatı desteği ekler
    4K HDR oyunlar için giriş gecikmesini azaltır
    Girişi HDMI'dan (4K sinyal girişi) Karasal'a geçirirken ekranın sağ tarafının parlaması sorununu çözer
    Sonos sound bar kullanırken sesin atlaması sorununu çözer
    ACTION MENU (İŞLEM MENÜSÜ) veya VOL+/- düğmelerine basarken Amazon Video'da oynatılan videonun takılması sorununu çözer
    BBC iPlayer'da "Watch from start" (Baştan izle) özelliğini kullanırken düşük video kalitesi sorununu çözer
    Bu cihaz yazılımı güncellemesi, Sony'nin Android TV'lerinde Android Marshmallow işletim sisteminin kullanılabilmesini sağlar
    Bu cihaz yazılımı ile şu sorunlara çözüm getirilir:
    Cihaz yazılımı sürümü 3.845 yüklendikten sonra cihazın sürekli olarak yeniden başlatılması
    Cihaz yazılımı sürümü 3.845 yüklendikten sonra görüntü alınamaması ve sarı/yeşil LED'in yanıp sönmesi
    Tüm frekanslar SWF-BR100 Kablosuz Subwoofer'dan alınır
    21:9 içerik için USB videolarda yanlış en-boy oranı görüntüleme
    Astra sinyali ile yavaş TV tepki oranı
    Düşük güçte bekleme sonrasında HDMI Ultra Yüksek Çözünürlüklü (UHD) sinyalle titreme sorunu
    Stofa Neotion Çift Kamera ile kayıt sorunu
    Video ve ses etkinken satış veya reklam (Barker) kanalı izlenen durumlarda elektronik program kılavuzu (EPG)
    Sesli komut sorunları
    Yeni listeleri içe aktarırken kanal listesi sorunu
    Ağ bağlantısı sorunu (WLAN/LAN)
    Danca yanlış çeviriler
    Danca DR sorunu: iletişim kutusu kapatıldığında oynatmanın durması
    TV uzaktan kumandayla kapatıldığında, ekran kapandıktan sonra 2-3 saniye boyunca cihazdan ses gelmeye devam etmesi
    İspanyol TVE'de EPG bilgilerinin olmaması
    Uydu kanalı ayar ekranlarında yavaş tepki süresi
    Kanal değiştirirken duyulan olağan dışı "patlama" sesi
    Fabrika ayarlarına sıfırlama işleminden sonra TV'nin açılmaması
    CI+ CAM takıldığında siyah görüntü
    FunBox 4K UHD uydu kanalında görüntü/ses olmaması
    Kılavuz açılırken yanıp sönen ışık görünmesi
    Dil İbraniceye ayarlandığında oluşan YouTube yayın sorunu
    HDMI Dinamik Aralık arızası
    "Otomatik görüntü" modu sorunu
    Güç kapatılıp açıldıktan sonra oluşan futbol modu işlev sorunu

• Arkadaşlar televizyonda Türksat 4A yı nasıl tarabilirim?
  • gençler ben usb kullanarak yaptım güncellemeyi buna rağmen 40 dk sürdü, usb ile yapmanızı tavsiye ederim böyle bir güncelleme OTA üzerinden yapılmaz 1,4 GB dosya inerken bir sıkıntı olur uğraşır durursunuz servisle.
  • maxalanya kullanıcısına yanıt
    Hocam cihazda gözle görülür bir düzelme oldumu görüntü ve ses anlamında yada güncellemeden sonra oluşan bir problem oldumu,
    Açıklamalarda Özelliklede 4K ile ilgili bazı düzeltmelerden bahsedilmiş bu cihaz 4K değil , örneğin youtubeden 4K videolar izlenebilecekmi ?
  • Tvyi kapattıktan sonra harici diskin çalışmaya devam etmesini ve Tvnin bekleme modundayken sık gerçekleştirdiği uyanmalar (wake up) sebebiyle yüksek standby güç tüketimi sorunlarını 3.925 ile de cozmemisler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtolgae -- 28 Ekim 2017; 1:2:51 >
  • iyi geceler arkadaşlar. KD-55x8505c kullanıyorum. tv den çok memnunum. yaklaşık 1 senedir güncelleme almıyorum. Sony' nin bilinçli eskitme yaptığı ve tv nin yavaşladığı duydum. Fikriniz nedir ? özellikle aynı seriyi kullanan arkadaşlar güncelleme sonrası bir sorun yaşadımı ? teşekkür ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legend_84

Hocam cihazda gözle görülür bir düzelme oldumu görüntü ve ses anlamında yada güncellemeden sonra oluşan bir problem oldumu,
    Açıklamalarda Özelliklede 4K ile ilgili bazı düzeltmelerden bahsedilmiş bu cihaz 4K değil , örneğin youtubeden 4K videolar izlenebilecekmi ?

EVET youtube videoları 4k açılıyor

görüntü ve ses anlamında büyük fark yok

daha seyrek android çöküyor
  • ambiante A kullanıcısına yanıt
    tv hdmı ayarlarını gelısmıs olarak aktıf ettınız mı acaba
  • Tvye dün güncelleme geldi. W807C. Güncelledim. Bir sorun görünmüyor. İyi günler dilerim...

• skyskyy S kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Benim cihazda KDL50w805c bende televizyonu aldığımdan beri hiç güncelleme yapmadım ancak son zamanlarda eski yazılım ile netflix kullanmaya başlayınca arasında uyuşmazlıklar çıkınca sonuda güncelleme yaptım son gelen ile birlikte.

açıkçası herhangi bir soruna rastlamadım sorunsuz çalışıyor , geçişler ana menüde hızlı olmuş ben şu anlık memnunum diybilirim
  • Merhabalar bir sorum olacaktı 50w805c tv sahibiyim. Kumanda da bir önceki kanala döndüğümüz tuşa bastığımda artık çalışmıyor. Güncellemelerden sonra mı böyle oldu acaba?
  • 
Sayfa: önceki 279280281282283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.