Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.695
Cevap
85
Favori
377.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • samsung ju6480 modelimde 1671sürümünü 1680.4 e yukselttim usb ile aşağıdaki linkden indirebilirsiniz......support bölümünü tıklayın.
    http://www.samsung.com/de/consumer/tv-av/tv/uhd/UE55JU6480UXZG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ddkorkut -- 21 Aralık 2016; 7:40:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Bugun Antalya'da Samsung Bayi'nde ju7000 olmadigi icin en mantikli model olarak 60ks8000'i sectim. Yeni yilin ilk gunu izlenimlerimi yazarim artik. Evde kapali kalacak bir sure.

Saygilarimla.

Hocam hayırlı olsun. Bende TV alma arayışındayım. Öncelikle neden ju7000 tercih ettiğinizi merak ettim. Birde ks8000 nekadara aldınız. Yanıtlarsanız sevinirim. İyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Dün maçta gözüme çarptı daha önce 65ju7500 de vertical banding vardı ama yok olmuş test yaptım harbiden gitmis acaba yazılımlamı düzeldi daha önce test yaptığımda yukaridan aşağıya 2 tane çizgi şeklinde hızlı sahnelerde belli olan özellikle maçlarda ve karlı sahnelerde belli olan banding gitmişti

hangi güncelleme? 1471mi?
  • insane1907 kullanıcısına yanıt
    evet hocam 1471 ve bendeki banding gitmiş durumda nasıl oldu bilmiyorum ama yok oldu
  • J6370 yazılım güncellemesi gelmiş
  • quote:

evet hocam 1471 ve bendeki banding gitmiş durumda nasıl oldu bilmiyorum ama yok oldu

ben güncelleyemedim bir türlü. hadi hayırlısı bakalım. bende de vardı banding.. siteden indirip yüliyim dedim. az önce siteye baktım. 1480.4 var güncelleme olarak? kafam karıştı?

http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_TR&CttFileID=6273280&CDCttType=FM&ModelType=N&ModelName=UE55JS8500T&VPath=FM/201612/20161219181121327/T-HKMDEUC_1480.4.exe

Teşekkürler şimdi indiriyorum
  • quote:

Teşekkürler şimdi indiriyorum

ben de indirsek mi diye size soracaktım? sıkıntı çıkmasın sonra? sitede olan güncelleme tv ye neden gelmez ki?
    indir hocam indir problem olmaz tv ye çok daha sonra geliyor güncellemeler ben çoğunlukla indirip kuruyorum.
  • Merhabalar Tv almayı planlıyorum ks8500 ile js 9500 arasında kaldım . Sorum şu js 9500 ün kullandıgı tizen modeli en son sürüme güncellendi mi acaba bilen var mı ?
  • gökhan44 kullanıcısına yanıt
    Sehir degistiriyorum. Eski evde yeni aldigim 55ju7000 vardi ve cok memnundum. Nakliyesi ile ugrasmamak icin tv evde kalacak. Arkadan ledli yani full led olmasi dolayisiyla 65ju7000 bulabilseydim tercihim o yonde olacakti. Ks serisi belki daha kaliteli gosteriyordur ancak kenarlardan ledli olmasi isik sizmasi problemlerini de beraberinde getirir dusuncesiile ilk tercihim olmadi. Yalniz goruyorum kiyorumlar oldukca olumlu. Pelki panel ve ek ozelliklerle bu acigi kapatmis olabilir ks serisi. Bu arada hep hayalim 65" idi ancak curve olmayan en buyuk guncel seri 60" oldugu icin de ks 2. Siradaydi. Aldiktan sonra gerek japon mali olarak lanse edilmesi gerekse forumda yazilan sharp marka panel olmasi degisik deneyimler yasatabilir. 6.800TL'ye aldim. 900TL iadesi de olacak. Bu arada beyaz esya da aldigim icin 12 taksitli olarak alindi. Umarim yardimci olabilmisimdir.

Saygilarimla.

• quote:

Orijinalden alıntı: eiskent

Sehir degistiriyorum. Eski evde yeni aldigim 55ju7000 vardi ve cok memnundum. Nakliyesi ile ugrasmamak icin tv evde kalacak. Arkadan ledli yani full led olmasi dolayisiyla 65ju7000 bulabilseydim tercihim o yonde olacakti. Ks serisi belki daha kaliteli gosteriyordur ancak kenarlardan ledli olmasi isik sizmasi problemlerini de beraberinde getirir dusuncesiile ilk tercihim olmadi. Yalniz goruyorum kiyorumlar oldukca olumlu. Pelki panel ve ek ozelliklerle bu acigi kapatmis olabilir ks serisi. Bu arada hep hayalim 65" idi ancak curve olmayan en buyuk guncel seri 60" oldugu icin de ks 2. Siradaydi. Aldiktan sonra gerek japon mali olarak lanse edilmesi gerekse forumda yazilan sharp marka panel olmasi degisik deneyimler yasatabilir. 6.800TL'ye aldim. 900TL iadesi de olacak. Bu arada beyaz esya da aldigim icin 12 taksitli olarak alindi. Umarim yardimci olabilmisimdir.

Saygilarimla.

Üstad nezaket gösterip paylaştığın detaylı bilgiler için teşekkür ediyorum. Herşey gönlünüzce olsun. Saygılarımla

• gökhan44 kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Guzel dusunceleriniz icin tesekkur ederim. Yüce Allah gönlünüze göre versin.

Saygilarimla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • son yazılımda kısmi olarak hdmi-cec düzelmiş artık ps kapatınca otomatik son kaynağa geçiyor ama kaynak seçiminden seçince ps açılmıyor tekrar hdmi-cec aktif etmek gerekiyor olsun buda yeter şimdilik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antired -- 21 Aralık 2016; 23:34:46 >
  • KS8000 neden TR de yok kimse Curved almaya zorlanamaz geber Samsung Türkiye.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pinky_Demon

KS8000 neden TR de yok kimse Curved almaya zorlanamaz geber Samsung Türkiye.

napican sen ks8000 ni kanka?? sana 32 inc sunny yeter..640p-720p icin ks8000 almana degmez :)

• quote:

Orijinalden alıntı: antired

son yazılımda kısmi olarak hdmi-cec düzelmiş artık ps kapatınca otomatik son kaynağa geçiyor ama kaynak seçiminden seçince ps açılmıyor tekrar hdmi-cec aktif etmek gerekiyor olsun buda yeter şimdilik :)

son yazılım derken 1471 bahsediyorsunuz yoksa yeni yazılımmı geldi
  • alican88 kullanıcısına yanıt
    Scorpio ya hazırlık kanka XO da 640p oyun hiç oynamadım bilemeyeceğim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    evet yeni yazılım geldi 1480.4 eğer kendi yapmadıysa siteden indirip güncelleyin
  • quote:

indir hocam indir problem olmaz tv ye çok daha sonra geliyor güncellemeler ben çoğunlukla indirip kuruyorum.

yüklediniz mi? problem var mı? banding gitti mi şimdi gerçekten?
  • 
Sayfa: önceki 282283284285286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.