Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (285. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yükledim hocam hiçbir sorun yok hala banding yok gözlerim alıştı diyeceğim ama youtubeden banding testi yaptım gene yok birşeyler olmuş ama nasıl düzeldi bende bilmiyorum
  • 60ks8000 kuruldu. Ucaga binmeden 2-3 saat vaktim varken deniyorum. Kalite ju7000'den daha ileri diyebilirim. Samsung vivid renk gamina geri donmus. Bunu olumsuzluk olarak soylemiyorum. Isteyen ayarlardan renkleri softlastirabilir ama bu haliyle canlilik, parlaklik sanki objeler ekrandan cikacak gibi diyebilirim. Gordugum kadariyla moition plus ayarlarinda hazir gelen netlestir, duzlestir gibi hazir formatlar kalkmis. Siyah tonu ten tonu gibi ayarlar artik yok galiba. Merkezi uyduya bagli olark seyrediyorum belki hdmi portlari baglaninca cikabilir ayarlar. 4k'yi manuel olarak ilave ettim ve gayet guzel gosteriyor. 8 serisi klasigi olarak samsung yazisi ledli sekilde yaniyor. Kumanda ju7000'e gore basitlestirilmis ve sadelestirilmis. Pointer ozelligi kaldirilmis. Ilk izlenimler bu sekilde. Kutu uzerindeki ulke kodlarinda Turkiye olmamasi bu tv'nin sanki son anda planlama degisikligi ile bize geldigi gibi bir izlenim uyandirdi bende. 900tl iade dusunuldugunde 5.900tl'ye 60" ve bilindigi uzere oldukca ust seviye olan 8 serisinin fiyati bugune kadar ki en uygun duzeye geliyor. Tani tv yeni oldugu icin optimist dusuncelerim cok daha on planda olabilir. Kullandikca eksi olusursa yazarim. Koselerden isik sizmasi, olu nokta gibi olumsuzluklar yok. Ju7000'deki gibi parlaklik 35 ustune ciktiginda ekra uzerinde ek katman gibi bir grilik olusuyor. Daha once yazmistim ancak problemin benim tv'mde olabilecegi soylenmisti ancak ks8000'de de ayni etkiyi gormek benim icin cok surpriz olmadi cunki goruntu ayarlarim fazla kontrast gerektirmeyecek sekilde ayarli ve oldukca memnunum.

2015 SAMSUNG TİZEN TV

2015 SAMSUNG TİZEN TV

S

2015 SAMSUNG TİZEN TVaygilarimla.

• hayırlı olsun keyifle kullanın güzel bir seçim yaptınız tv nin ön camını silerken çok dikkatli bastırmadan silin yoksa iz kalıyor haberiniz olsun siz ju 7000 de parlaklık ayarını 35 seviyesinin altındamı izliyorsunuz netklik kaçta acaba
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    Dikkat ederim tesekkur ederim. Ju'da 35'te evet. Netlik 50'de kontrast 100. Arka isik 12.

Saygilarimla.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vivid renk gamı 2015 serilerinde yokmu acaba.. 65js9000 ile 65ks9500 arasında renklerde fark görememiştim..
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Olmazmi hocam esas vividleri ben 2015lerde gördüm daha yeni kayın pedere 55ks8500 alıp kurduk bayağı bir inceledim ama bendeki 65ju7500 ün yanına yaklaşamadı. Bir çok kişisellestirilen ayarlarda gitmiş 3d yok vs vs tvmin kıymetini birkez daha anladım.

• eiskent E kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzel günlerde kullanın gayet hoş gözüküyor
  • ju7500 lere 1480 ne ara geldi :)) tesaduf konuyu okudum 1480 yaziyor dedim tv ye bir bakayim 1470 te :)) 1471 i buldu onu guncelliyor 1480 daha tv uzerinden bana ulasmamis :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Teşekkürler şimdi indiriyorum

hocam samsung 55ju7000 uhd 4k son yazılımı nerden indirebilirim sitede ju7000 için yazılım bulamadım yoksa bütün modellere aynı yazılımmı geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: tema59

quote:

hocam samsung 55ju7000 uhd 4k son yazılımı nerden indirebilirim sitede ju7000 için yazılım bulamadım yoksa bütün modellere aynı yazılımmı geliyor

Buyur hocam hepsi aynı değilhttp://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_TR&CttFileID=6273280&CDCttType=FM&ModelType=N&ModelName=UE55JU7000T&VPath=FM/201612/20161219181121327/T-HKMDEUC_1480.4.exe

• quote:

quote:

quote:

Buyur hocam hepsi aynı değilhttp://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=UNI_TR&CttFileID=6273280&CDCttType=FM&ModelType=N&ModelName=UE55JU7000T&VPath=FM/201612/20161219181121327/T-HKMDEUC_1480.4.exe

çok teşekkür ederim elinize sağlık akşam yükleyim

Rica ederim.
  • quote:

quote:

quote:

küçük bir soru bu linki indirip direk usb atıyoruz değilmi usb içinde kurma faln yapmıyoruz

linkteki dosyayı indirip bilgisayarda kurulum yapmanız lazım kurulum sırasında nereye kurayım diye soracak, sizde usb yi gösterip usb içine kurup tv ye takıyorsunuz
  • quote:

linkteki dosyayı indirip bilgisayarda kurulum yapmanız lazım kurulum sırasında nereye kurayım diye soracak, sizde usb yi gösterip usb içine kurup tv ye takıyorsunuz

bu kurulum olayı çok uzun sürüyormu hala bitmedi yaklaşık iki saat olucak daha yarı oldu
    yok hocam okadar sürmemesi lazım. 2-3 dk sürüyor
  • Arkadaşlar daha önce kullandığım usb3 hdd yi tv görmemeye başladı. Usb 2 ye takınca görüyor. Usb 3 e Usb2 Başka hdd takınca görüyor. Elimde başka usb 3 hdd olmadığı için deneyemedim..
  • saheemr kullanıcısına yanıt
    Js'yi bilemem..ben ju'ya gore yorum yaptim. Yanliz tv'lerin kendi uydu alicilari ile harici uydulari arasinda canlilik farki oluyor. Belki bu da etkendir. Tv'ler sonucta benim. Birini digerine karsi basarili bulmam sahiplik psikolojisinden degil. Ju700p'den memnunum ama 8000 cok daha canli geldi bana.

Saygilarimla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eiskent -- 24 Aralık 2016; 0:28:20 >
  • Kendi uydu alıcısı ile daha iyi oluyor değilmi ?
  • Maalesef dsmartin uydu alicisi ju7000'in dahilisine gore daha net. Belki ks8000'de bu degismis olabilir. K8000'i modulle kullanacagim ama deneme icin binanin dahili uydu sisteminden kendi uydu alicisi ile guzel sonuclar verdi.

Saygilarimla.
  • 
Sayfa: önceki 283284285286287
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.