Şimdi Ara

2015 SAMSUNG TİZEN TV (286. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.696
Cevap
85
Favori
377.969
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: saheemr

Arkadaşlar daha önce kullandığım usb3 hdd yi tv görmemeye başladı. Usb 2 ye takınca görüyor. Usb 3 e Usb2 Başka hdd takınca görüyor. Elimde başka usb 3 hdd olmadığı için deneyemedim..

hocam bende de 1471 yazılımdan itibaren bu sorun oldu .. 500 gb lık fılm arsivi yapmıştım tv içindi ama artık açmıyor usb 2 ye takınca agır agır acılıyor ama 3 e takınca acıp donuyor vs acamıyor ben hdd bozuldu dedım yenı hdd alacaktım sizin yazınızı görünce yazılım kaynaklı mı diye düşündüm şimdi .. arkadasımda sony hdd var onu takınca sorunsuz açıyor usb 3 ama bendekı wd hdd yi açmıyor 10 defa format attım hdd ye ama sorun yine aynı .

tavsyesi olan arkadaşlar var mı pc de açılan hdd tv de açılmıyor . tv nın usb girişi bozuktur dedim ama başka hdd yi açıyor kafayı yiyecem :)

• hdd i NTFS mi yoks fat32 olarakmı biçimlendirdin
  • quote:

Orijinalden alıntı: antired

hdd i NTFS mi yoks fat32 olarakmı biçimlendirdin

hocam ntfs zaten fat 32 olursa buyuk boyutlu dosyalar atılmıyor
  • doğrudur ufak bir dosya atıp o şekildede deneyebilirsin bakalım ne olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

quote:

Arkadaşlar daha önce kullandığım usb3 hdd yi tv görmemeye başladı. Usb 2 ye takınca görüyor. Usb 3 e Usb2 Başka hdd takınca görüyor. Elimde başka usb 3 hdd olmadığı için deneyemedim..

hocam bende de 1471 yazılımdan itibaren bu sorun oldu .. 500 gb lık fılm arsivi yapmıştım tv içindi ama artık açmıyor usb 2 ye takınca agır agır acılıyor ama 3 e takınca acıp donuyor vs acamıyor ben hdd bozuldu dedım yenı hdd alacaktım sizin yazınızı görünce yazılım kaynaklı mı diye düşündüm şimdi .. arkadasımda sony hdd var onu takınca sorunsuz açıyor usb 3 ama bendekı wd hdd yi açmıyor 10 defa format attım hdd ye ama sorun yine aynı .

tavsyesi olan arkadaşlar var mı pc de açılan hdd tv de açılmıyor . tv nın usb girişi bozuktur dedim ama başka hdd yi açıyor kafayı yiyecem :)

Arkadaşınızın hdd si usb 3 mü acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: veysel_lowe

quote:

Arkadaşınızın hdd si usb 3 mü acaba

Evet Evet Sony nin 1 tb lük usb 3.0 hdd

• veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Bendede 1 TB WD USB 3.0 var.Pc görüp Tv'de görmüyordu default password özelliği vardı.Onu kaldırdım TV görmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: kkarakoyun

Bendede 1 TB WD USB 3.0 var.Pc görüp Tv'de görmüyordu default password özelliği vardı.Onu kaldırdım TV görmeye başladı.

O nedir hocam nasıl kaldırılır ? My pasword essential mi ne bu da oyle ama kac defa format attım icinde şifreleme vs kalmadı

• quote:

Bende bilgi alayım lütfen. Aynı sorun bendede var. Usb 2 portunda çalışan hdd, usb 3 portunda görmüyor tv de..
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    Google'dan araştırın isterseniz bu program indirmistim.Onunla password kaldırdım.

• arkadaşlar samsung 55ju7000 1471 yazılımının linki varmıdır 1480.4 yazılım benim hoşuma gitmedi
  • Bildiģim kadarıyla downgrade yapılamıyor. Önceden sıfırlama yazılımı varmış ama o açığı da kapatmışlar

• WD Security bu yazılımla password kaldırdım USB 3.0 den sorunsuz kullanıyorum.

• quote:

WD Security bu yazılımla password kaldırdım USB 3.0 den sorunsuz kullanıyorum.

Herhangi bi sifre girmedim ben ama deneyeyim bi hocam

• Bende youtube girmiyor sizde durum nedir?
  • açık hocam birde tv yi kapatıp açınca ps otomatik açılıyormu hdmi-cec yine kafayı yedi
  • arkadaşlar sizin son güncellemeden sonra görüntü kalitesinde düşüş oldumu..
  • antired kullanıcısına yanıt
    Ok tvnin fisini çekince düzeldi ps icinde maalesef hdmi seçince acılmıyor kapatınca eski hdmi a geçiyor ama

• guguk kullanıcısına yanıt
    demekki hdmi-cec i kullanamayacağız adam akıllı :(
  • tema59 T kullanıcısına yanıt
    bi fark göremedim 4k da mı hd yayındamı hangi kaynakta
  • 
Sayfa: önceki 284285286287288
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.