Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
65
Favori
343.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk yüklediğimde 3 gün aynı sorunlar vardı.Sıfıtlandıktan sonra o sorunlarla karşılaşılmıyor.Deneyin bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Philips 7150 kullanıyorum
    Netflix 4k üyeliğinden aldım, 4k diziler ve filmler sorunsuz oynatıyorum, ilk ay ücretsiz deneme veriyor netflix.
    Yalnız 2 günde 50 gb veri harcamışım
  • SerdarS. kullanıcısına yanıt
    Bizim bu adil kota saçmalığında zor böyle üyelikler sadece benim tivibumu al diyor adamlar

• Merhaba arkadaşlar Philips 55 PUS 8700 aldım Vatan dan kutudan 3D gözlükleri çıkmadı mağaza 8700 lerden çıkmıyor sesi ama kutu içeriğinde gösteriyor. 8700 alan varsa içinden 3 d gözlük çıkıp çıkmadığını yazabilirse sevinirim.

• raskolnn R kullanıcısına yanıt
    Sitesine ben de baktım. Kutu içeriğinde var. Ancak 2015 model bir tv olduğu için teşhir, vb. ürün ise kutuda olmayabilir. Bence Philips müşteri hizmetleri ve Vatanla görüşüp ısrar edin. Harici almanız gerekirse de, ben 2 ay önce Philips 3D aktif gözlük almıştım. O zaman araştırdığımda en ucuz Bimekste vardı gözlük. Kullanıcı kitapçığında uygun modeller yazar.
  • goktepe kullanıcısına yanıt
    Ben Türk.net kullanıyorum 73mbit vdsl hızım var, 150 gb adil kotalı
    Telekom kullanmadığım ev telefona bile sabit 20 lira fatura çıkarıyordu her ay, ondan da kurtuldum, 1000 dakika her yöne konuşma verdi türk.net
    Hepsi 59 lira üşenmedim geçtim
  • Teşekkürler, kutulu ürün demişlerdi, sonra 1 hafta teşhirde kaldı sonra kalktı dediler internet fiyatı 4999 dan mağaza indirimi 3999 olunca önemsemeden aldım. Teşhir ürünü olduğundan ziyade içinden çıkmıyor bu modellerde dediler. Bi daha zorlayayım.

• 2015 tv lere android 6 gelecek mi?
    O kadar araştırdım bir bilgi bulamadım

Bilgisi veya fikri olan var mı arkadaşlar?
  • Merak ettiğim bi olay var bi fikri olan yada deneyecek malzemesi olan denerse sevinirim.
    Şimdi google sesli arama olayını kullanamıyoruz, mikrofon yok ne tvde nede kumanda da.
    Mikrofonlu bir webcam ile deneyen oldu mu hiç ? Hem sesli arama özelliğini kullanmış oluruz hemde skype üstünden görüntülü arama yapabiliriz belki
  • :SworD: kullanıcısına yanıt
    hocam hangi model hangi sürüm kullanıuyorsun ben 49puk7150 sahibiyim 2 sürümünü rootladım.son sürüm rootlanmıyor maalesef. 05.06
  • çaylak52 Ç kullanıcısına yanıt
    evet sistem ayarlarından altyazıya git ve ilk önceliği opensubb'sa ver zaten film açıldığında otomatik oalrak altyazıyı bulduğundan giriş vs sadece uyarısını grürsün. ama altyazılı tanımlanır. eğer bulmazsa unoffical opensubtitles var onuda ikincil yap.
  • B.C.K B kullanıcısına yanıt
    7150 modelinde 0.6.24.0 sürümünde kronik sorun bu önceki sürüme dönemk gerek erindiği,mden yapmıyorum. kanal geçişleri daha da yavaşladı.
  • Selam arkadaşlar Philips i aradım sağolsunlar hemen ilgilendiler dün gidip Vatan Söğütözünden kutudan çıkmayan 3D gözlükleri teslim aldım. Philips'i de müşteri memnuniyeti konusunda tebrik ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: raskolnn

Selam arkadaşlar Philips i aradım sağolsunlar hemen ilgilendiler dün gidip Vatan Söğütözünden kutudan çıkmayan 3D gözlükleri teslim aldım. Philips'i de müşteri memnuniyeti konusunda tebrik ediyorum.

Hayırlısı olsun. Güle güle kullanın. Bu olay da teknoloji mağazalarına ne kadar güvenilmeyeceğini bir kez daha ispatladı. Ellerindeki malı satmak için söylemeyecekleri yalan yok. Bu modellerde 3D gözlük çıkmıyor diyerek kimbilir kaç kişiyi kandırdılar. Herkes sizin gibi araştırmayıp satıcılara direk güvenebiliyor.

• arkadaşlar philips 8700 de reklamlarda alttan akan yazılar çok hızlı geçiyor ve okunaksız sizde durum nasıl?
  • byhayati B kullanıcısına yanıt
    Merhaba Hocam, 49PUS7101 var bende version:000.006.152.000, zip dosya , 861.4 MB, tüm koleksiyonu 25 Ocak 2017 Çarşamba bu yeni sürüm gerçi.

Eskiden nasıl rootlarınıyordu ? Dokümanı var mıdır?

Bu android TV lerin gizli menüleri var mıdır ? Devoloper menusu haricinde.

Birde mesela üretici sitesinden indirdiğim firmwareyi 1 kere kurduğumda ikinci kere kurmak istersem temiz kurulum yapamıyorum. Onlar için özel menü var mıdır ? Yeniden temiz kurulum yapmak istediğimde fabrika ayarlarına çeviriyorum sıfırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerdarS.

Merak ettiğim bi olay var bi fikri olan yada deneyecek malzemesi olan denerse sevinirim.
    Şimdi google sesli arama olayını kullanamıyoruz, mikrofon yok ne tvde nede kumanda da.
    Mikrofonlu bir webcam ile deneyen oldu mu hiç ? Hem sesli arama özelliğini kullanmış oluruz hemde skype üstünden görüntülü arama yapabiliriz belki

Telefona linkteki uygulamayi yukleyin. Hem sesle arama yapabilir hem de telefondan tv ye kumanda edebilirsin. 50pfk6510 da sorunsuz calisiyor bende. Sesle kumanda ile hava durumunu ogrenmeden uygulamalari acmaya, muzik calmadan film oynatmaya bircok isi yapabilirsin.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.tv.remote

• Merhaba, arkadaşımun 49puk 7100 modeline güncelleme gelmiş ve kurmuş,

Optimize edilirken 116 da tamamlanması gerekirken gerekirken 113 te donuyormuş. Bikaç kere fişi çekip çıkartmasına rağmen sorun devam ediyormuş,bunu yaşayan varmı acaba.

• 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.