Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.391
Cevap
66
Favori
343.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mağazalar liste fiyatı üzerinden indirim yapabiliyor. İki ürün için de 100-300 arası indirim alabilirsiniz. Bana teklif etmişlerdi. Bu dediğim Sony Center için de geçerli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Bu Tv de Android Kac Var ? Bildiğimiz Android gibi direkt marketten program ındırılıyor mu ?
  • Bu tv'de derken? 2015 modellerinde bir sürü tv var. Bendeki puk7150 ve android 5.0 ile geldi. Güncellemeden sonra 5.1 oldu. Eğer yanlış bilmiyorsam bütün 2015 serisi android 5.0 ile geliyor. Direk marketten istediğiniz uygulamayı indiremiyorsunuz maalesef. Kısıtlı uygulamalar var onların arasından indirebilirsiniz. android 4.2 olan 2014 tv'lerinde bu sorun çözülmüştü bir şekilde, istenilen uygulama indiriliyordu. Belki 2015 serisi içinde bir çözüm bulunur ilerleyen zamanda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezarim

Bu tv'de derken? 2015 modellerinde bir sürü tv var. Bendeki puk7150 ve android 5.0 ile geldi. Güncellemeden sonra 5.1 oldu. Eğer yanlış bilmiyorsam bütün 2015 serisi android 5.0 ile geliyor. Direk marketten istediğiniz uygulamayı indiremiyorsunuz maalesef. Kısıtlı uygulamalar var onların arasından indirebilirsiniz. android 4.2 olan 2014 tv'lerinde bu sorun çözülmüştü bir şekilde, istenilen uygulama indiriliyordu. Belki 2015 serisi içinde bir çözüm bulunur ilerleyen zamanda.

Bu arada kodi kuruluyor mu cihaza? Kuruluyor ise destegi nasil?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

quote:

Bu tv'de derken? 2015 modellerinde bir sürü tv var. Bendeki puk7150 ve android 5.0 ile geldi. Güncellemeden sonra 5.1 oldu. Eğer yanlış bilmiyorsam bütün 2015 serisi android 5.0 ile geliyor. Direk marketten istediğiniz uygulamayı indiremiyorsunuz maalesef. Kısıtlı uygulamalar var onların arasından indirebilirsiniz. android 4.2 olan 2014 tv'lerinde bu sorun çözülmüştü bir şekilde, istenilen uygulama indiriliyordu. Belki 2015 serisi içinde bir çözüm bulunur ilerleyen zamanda.

2015 modelelr hala harici apk kurulamiyor ama mutlaka cozerler diye dusunuyorum.Kodi uygulamasi kuruluyor.Gayet basarili Ben genesisi ve belli basli plug in leri ekledim sorunsuz calisiyor.Her turlu film,video,dizi sorunu cözülmüş oldu.Basarili.

• 14 gün iade hakkı için internet üzerinden alırım heralde hocam

• Bir önceki sayfada 49PUK7100 modelinin Teknoseyir incelemesi paylaşılmış. Panel ve Android çalışması hakkında detaylı bilgiler mevcut. KODİ oradaki listede vardı ve arayüzünü gösteriyorlardı.

Televizyon incelemeleri konusunda yerli olarak ben Teknoseyir incelemelerini tek geçerim. Maalesef Donanım Haber bu konuda çok zayıf. Telefon incelemesi kadar olmasa da zaman zaman TV incelemesi bekliyoruz şahsen. Burada forumda, insanlar belirledikleri modeller hakkında teknik bilgi almak istedikleri zaman 1-2 değerli insanın ağzına bakıyorlar. Bunu kötü manada söylemiyorum. Sitenin de isminin hakkını vermesi lazım. Artık tvler birçok farklı işlevi yerine getirebiliyor ve tek başına inceleme konusu olabilecek seviyedeler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitates

quote:

quote:

2015 modelelr hala harici apk kurulamiyor ama mutlaka cozerler diye dusunuyorum.Kodi uygulamasi kuruluyor.Gayet basarili Ben genesisi ve belli basli plug in leri ekledim sorunsuz calisiyor.Her turlu film,video,dizi sorunu cözülmüş oldu.Basarili.

Merhaba, acaba kodi de olmazsa olmaz eklentiler hangileridir öğrenebilirmiyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

quote:

quote:

Merhaba, acaba kodi de olmazsa olmaz eklentiler hangileridir öğrenebilirmiyim.

Benim kullandiklarim
    Film ve diziler için;
    -Genesis(Favori eklentim çok basarili)
    -1channel
    -VK-Xbmc
    Altyazi icin ise;
    -Opensubtitles
    -DivxPlanet

Eklentileri bana fazlasi ile yetiyor.Herturlu film,belgesel,dizi hd veya fhd olarak izlenebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saitates -- 3 Eylül 2015; 16:21:17 >

• saitates kullanıcısına yanıt
    teşekkürler @saitates

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün kodiyi yükledim. Programı ilk defa kullanıyorum. Videos kısmına geldiğimde files ve add-ons var. add-ons tıklayıp get more dediğimde önerdiğiniz eklentileri bulamadım. Bu eklentileri nasıl yükleyeceğimi anlatabilir misiniz? Bir de eklentileri yükledikten sonra herhangi bir film dizi aramak istersem bu program ile popcorntime gibi netten bulup izleyebilir miyim?

Buldum nasıl yapıldığını genede teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezarim -- 3 Eylül 2015; 22:33:13 >
  • Teknosa.com da geçen hafta 49PUK7100 2.999 TL di bu hafta 3.499 TL.Magazalarda aynı fiyatlar mi var acaba 😞

• quote:

quote:

quote:

merhaba

siz 2015 serisine mi Kodi ve eklentileri yüklediniz? eğer çyle ise bu yükleme nereden ansıl yaptınız detay iletebilir misiniz. teşekkürler

• evet 2015 serilerine yükledik. kodi uygulaması google playde var oradan indirip yükledik. Eklentilerin bir kısmını önce internetten kodi add-on downloader gibi bir eklenti var onu bilgisayar indirip bir flasha atıp, kodinin içinde sistem eklentiler bölümünden zip dosyasından ekle diyerek kurdum. Daha sonra o eklentide ara seçeneğinden Genesis, vk-xmbc, 1 channel yükledim. Opensubtitles ve divxplanet için gene internetten pc'ye eklentileri indirip, flasha atıp kodiden sistem eklentiler zip dosyasından yükle diyerek yükledim ben.
  • quote:

evet 2015 serilerine yükledik. kodi uygulaması google playde var oradan indirip yükledik. Eklentilerin bir kısmını önce internetten kodi add-on downloader gibi bir eklenti var onu bilgisayar indirip bir flasha atıp, kodinin içinde sistem eklentiler bölümünden zip dosyasından ekle diyerek kurdum. Daha sonra o eklentide ara seçeneğinden Genesis, vk-xmbc, 1 channel yükledim. Opensubtitles ve divxplanet için gene internetten pc'ye eklentileri indirip, flasha atıp kodiden sistem eklentiler zip dosyasından yükle diyerek yükledim ben.

Arkadasin yazdiklarina ekleme olarak repo'lari direk link girerekte indirebilirsiz.(Kumandanin klavyesi buralarda cok ise yariyor).
    Genesis uygulamasi her film ve dizi icin yeterli bence.Film arama,son filmler l,diziler gibi basliklarida kodi-favorilere eklerseniz saniyeler icerisinde istediginiz icerige ulasabilirsiniz.
    Bir tek torrent stream olayini yapamadim onuda cozersem baska uygulamaya ihtiyac yok:)

• PFK6510 için kullanıcı deneyimleri nasıldır acaba bilgi alabilir miyim (banding,arayüz,ışık sızması vs.) konuları hakkında

• Arkadaslar Kodi nerde cikiyor Play Store da ki listede bulamadim.

• Playstore açtıktan sonra yukardaki arama simgesini tıkla, oradan kodi yaz ve arat. O şekilde çıkıyor.
  • Selamlar sony 55x8505c ve philips 55pus7600 arasinda kaldim sizce hangisi iyi ve philips'in input lag degerini bilen var mı?

• sezarim kullanıcısına yanıt
    Oyle yapmadim uygunsuz icerik filtreleme açıkdı onu kapattım ayrı olarak Uygulamalar kısmı çıktı baya uygulama var.

Kodi de Turkce Dublaj yok mu sadece Altyazı olarak mi var ?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.