Şimdi Ara

2015 PHİLİPS ANDROİD TV (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.390
Cevap
65
Favori
343.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,1Channel ve Vk-Xbmc yi nerden yüklediniz. Icefilm yüklemeye çalışıyorum zip dosyasından ama İcefilm hatası yazıp açmıyor. Genesis ve Altyazıları etkinleştirebildim.

1Channel da 20 saniyeden geri sayıyor update diyor ama sonra hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 6 Eylül 2015; 10:58:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonic35

Merhaba,1Channel ve Vk-Xbmc yi nerden yüklediniz. Icefilm yüklemeye çalışıyorum zip dosyasından ama İcefilm hatası yazıp açmıyor. Genesis ve Altyazıları etkinleştirebildim.

1Channel da 20 saniyeden geri sayıyor update diyor ama sonra hata veriyor.

https://superrepo.org/get-started/
    Burdaki anlatilan sekilde superrepo uzerinden kurun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Merhaba,7100 serisi görüntü için profesyonel ayar bulabildiniz mi ?

• saitates kullanıcısına yanıt
    Teşekkür Ederim bilgisayar da olmamiştı tv de denedim oldu.
    1channel da filmler Sd olarak gosteriyor Hd ayarı yapabildiniz mi ?
    Genesis de filmler 1080p digerine gore daha iyi.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    şimdilik birşey yok standart yada doğal modlarda izleyin.
  • Arkadaşlar kodiyi bende yükledim harbiden gayet güzel oldu @saitates in dediği kolay olan yöntem araştırın direk öyle yapın flash vs uğraşmayın arkadaşlar.

Bide ekstra seyirturk diye bi eklenti var onuda araştırıp eklentilere ekleyin derim. Kaliteli türkçe online film sitelerinin içerikleri var tavsiye ederim onuda

• 3d demo denedim gayet güzel onceki sayfada bulunan 4k video mkv denedim mx player ve vlc de ses var goruntu resim olarak gosterdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 6 Eylül 2015; 19:17:58 >
  • quote:

3d demo denedim gayet güzel onceki sayfada bulunan 4k video denedim mx player ve vlc de ses var goruntu resim olarak gosterdi.

VLC,MX player bu gibi media playerların 4k destek codeği stabil değil LAV codek bile 4K açamıyor şu anlık
  • wogn8r W kullanıcısına yanıt
    SeyirTurk de 3d kategorisindeki filmlerde 3d yi etkinlestirebildiniz mi ? Yanyana gosteriyor.

• sonic35 kullanıcısına yanıt
    Biraz uğraşdım fakat yapamadım. Çokda üstüne düşmedim işin açığı. Ufakdan bi araşdırdım birisi 1080i ye almanız lazım tv yi filan diyo. Birisi full hd olması lazım görüntünün filan diyo çözemedim bende.

• Arkadaşlar,

bende vatandan 49puk7150'i vatandaki kampanyadan 3,000TL alarak aranıza katıldım, vatanda satan bayan arkadaş ürünün mouse kumandası çıkmadığı için Logitech k400R'yi önerdi benimde 4k olduğu için içime sinerek aldık. Henüz tv ünitemiz olmadığından vatanda bekliyor ürün, dün giderek tekrar denemek istedim fakat imleç ( pointer, mouse ) özelliğinin çalışmadığını farkettim.

İnternetten film izlemek istiyorum bunun için bir siteye girip videoyu açtım fakat video içerisindeki full-screen tuşuna kumandanın sağ-sol tuşlarına basarak erişemedim ve filmi tam ekran yapamadım. Bunun bir çözümü var mıdır ?

Bu tv ile alınabilecek aksesuarlar nelerdir ? Teknoseyir sitesinde joystick ile oyunların oynanabildiğini gördüm acaba internet gezinmesini daha rahat yapabilir miyim ?
  • Ben kumandayla uğraşırken arkadaki klavye tuşlarıyla ekranı büyütmeyi başardım fakat pek tatmin edici olmuyor. Sanırım güncellemeyle düzeltirler.

• Weya258 W kullanıcısına yanıt
    49Puk7150 mi? Vatan da suan 3.799 TL haftasonuda ayni fiyatdı.
    2.999 TL ye 49PUK7100 aldim.

Ayrıca film için Kodi yukleyebilirsiniz onceki mesajlarda bahsedildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sonic35 -- 7 Eylül 2015; 20:47:56 >
  • albani kullanıcısına yanıt
    hocam phil pfk6510 panel için görüşlerinizi alabilir miyim şuan için sony w805c ve phil arasındayim phil için direkt led sony de ise edge led olduğunu öğrenmiştim kıyaslama yaparsak sizce agir basan ürün hangisi olurdu

• Merhaba.Bende forumu bayadır takip ediyorum. Benimde hiç aklımda philips markası yokken bende vatandaki haftasonu indiriminden 2999 tl ye 49puk7150 alarak aranıza katıldım ilk sorum ntvspor hd şifre girdiği zaman nasıl girebiliriz kanala

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kodi uygulamasını cep telefonuma indirerek ( henüz tv gelmedi ) denedim gayet güzel gibi duruyor, umarım filmler günceldir :)

bu televizyona mouse özellikli bir kumanda gelse tadından yenmez ozaman :) sadece klavye yada joystick ile uğraşacağız.
  • quote:

49Puk7150 mi? Vatan da suan 3.799 TL haftasonuda ayni fiyatdı.
    2.999 TL ye 49PUK7100 aldim.

Ayrıca film için Kodi yukleyebilirsiniz onceki mesajlarda bahsedildi.

Ankaradaki, istanbul yolundaki ve ankamall içindeki vatan bilgisayarlarda 2 haftadır 49PUK7150 2,999TL olarak satılıyor.

Samsung 55j6370 FHD tv almıştım hepsibuarada dan fakat kargo hatalı geldiği için iade ettim, vatandaki satıcı bayan aynı fiyata bu tv'yi önerince aldık bakalım pişman olmaz, eve gelsin kurulsun :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weya258 -- 8 Eylül 2015; 8:52:08 >
  • Weya258 W kullanıcısına yanıt
    Izmir deki Vatan Bilgisayar da 3.599 TL etiket vardı.Cuma günü 49PUK7100 3.499 TL di bende Teknosa dan aldım 2999 TL ye.Burda ki magazada olsaydi derlerdi diye dusunuyorum veya varsa niye demediler diyorum 😃

• Mouse özellikli kumanda şart, diğer kumandayla nette sörf baya zor oluyor :/ 7100 modelinde de kumanda aynı galiba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 657 6 kullanıcısına yanıt
    +1 Ambilight
    +1 Hoparlor
    Birde stand tasarım farkı var. 7150 ile 7100 arasinda donanimsal fark yok.

Evet kumandadan sag sol yaparak kullanmak biraz zor oluyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.