Şimdi Ara

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA ALANLAR BURAYA GELSİN (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5.209
Cevap
39
Favori
316.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: coyoote

quote:

Orijinalden alıntı: connectgücü

quote:

Orijinalden alıntı: kingofdoom

şimdi anlamadım hocam kusura bakma leonla 5.20d arasında yarıs yapıldı desem yeridir demişsin sen o anda onların önündemiydin?? eğer öyleyse aracınız opc mi çünkü 180 lik olan bile 5.20d ye tutunamıyordu 170 liğin hiç şansı yok diye düşünüyorum bu işte bi yanlışlık olmasın

Ben en öndeydim 520d arkamda onun arkasında leon şeklindeydi sırala , yanlışlık yok hocam çünkü araçların hepsini tanıyorum , manuele aldım zaten aracıda

bu arada 180lik ile 3.20d yi geçmiştim maraştan adanaya dönerken(arkadaşa maraştan insignia almıştık) adanaya ben sürmüştüm , bayağı zorlamıştı zaten 240küsür hıza kadar çıkmıştım onda da , yani 0 dan kalkmadığımız için 170liği küçük gormeyin 50-60 la giderken bastığımız için dezavantajımız minimumda oluyor

vites aralıklarımız da uzun olduğu için çok kayıp yaşamıyoruz
    ama işin açığı bmw den korktum başta

şuraya bi kendi aracınızın 0-100 ve max hız değerlerini ve de 520d'ninkileri yazar mısınız?

Çok şükür onu geçtim bunu geçtim diye hayatım boyunca sallamadım, o yüzden polemiğe girmeye gerek yok ben olan biteni yazdım , eğer aracımı övmek için birşey yazmak istesem 2.0tdi passat vardı , birde peugeot 508 derdim sallar geçerdim

8 senedir üyeyim , 8000 e yakın mesaj var araştırabilirsiniz birde araçların 60-180 , 100-200 80-220 gibi ara hızlanma değerleri olsa daha güzel olurdu

• ogretmenht O kullanıcısına yanıt
    dün merakımdan arkadaşımın insignia la 5.20d li kaldırdık arkadasımın insignia 180 hp olandan yaklaşık 4 boy fark olduktan sonra bıraktık sonra rolling yaptık onda da sonuç değişmedi nasıl 170 lik 3 4 boy açtı hayret
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şimdi anlamadım hocam kusura bakma leonla 5.20d arasında yarıs yapıldı desem yeridir demişsin sen o anda onların önündemiydin?? eğer öyleyse aracınız opc mi çünkü 180 lik olan bile 5.20d ye tutunamıyordu 170 liğin hiç şansı yok diye düşünüyorum bu işte bi yanlışlık olmasın

Ben en öndeydim 520d arkamda onun arkasında leon şeklindeydi sırala , yanlışlık yok hocam çünkü araçların hepsini tanıyorum , manuele aldım zaten aracıda

bu arada 180lik ile 3.20d yi geçmiştim maraştan adanaya dönerken(arkadaşa maraştan insignia almıştık) adanaya ben sürmüştüm , bayağı zorlamıştı zaten 240küsür hıza kadar çıkmıştım onda da , yani 0 dan kalkmadığımız için 170liği küçük gormeyin 50-60 la giderken bastığımız için dezavantajımız minimumda oluyor

şuraya bi kendi aracınızın 0-100 ve max hız değerlerini ve de 520d'ninkileri yazar mısınız?

Çok şükür onu geçtim bunu geçtim diye hayatım boyunca sallamadım, o yüzden polemiğe girmeye gerek yok ben olan biteni yazdım , eğer aracımı övmek için birşey yazmak istesem 2.0tdi passat vardı , birde peugeot 508 derdim sallar geçerdim

8 senedir üyeyim , 8000 e yakın mesaj var araştırabilirsiniz birde araçların 60-180 , 100-200 80-220 gibi ara hızlanma değerleri olsa daha güzel olurdu

ben itham etmeden önce değerleri sordum. şu hesaplara girmeye gerek yok. 0-100 değerleri arasında neredeyse 2 sn var. ne ara hızlanması? son hızı sanırım 220km/h aracınızın. 320d geçtim yazmışsınız yok artık diyorum daha da bir şey demiyorum. araç kötülemek gibi bir niyetim de yok fakat opel'İn 195 hp 400Nm torklu dizelinin performans ve yakıt tüketimine bakınca bmw'nin 2.0d motorlarının ne kadar ilerde olduğunu siz de görürsünüz.

1600cc 170 hp bir motor var elimizde, diğer tarafta 184 hp 380Nm bir motor ile ara hızlanma falan diyorsunuz?? size tavsiyem ara hızlanma iyi falan diye yanlışlıkla bir 320d ye falan bulaşmayın.son hıza geldiğinde aynasında falan kaybolursunuz o kadar da net söylüyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

ben itham etmeden önce değerleri sordum. şu hesaplara girmeye gerek yok. 0-100 değerleri arasında neredeyse 2 sn var. ne ara hızlanması? son hızı sanırım 220km/h aracınızın. 320d geçtim yazmışsınız yok artık diyorum daha da bir şey demiyorum. araç kötülemek gibi bir niyetim de yok fakat opel'İn 195 hp 400Nm torklu dizelinin performans ve yakıt tüketimine bakınca bmw'nin 2.0d motorlarının ne kadar ilerde olduğunu siz de görürsünüz.

1600cc 170 hp bir motor var elimizde, diğer tarafta 184 hp 380Nm bir motor ile ara hızlanma falan diyorsunuz?? size tavsiyem ara hızlanma iyi falan diye yanlışlıkla bir 320d ye falan bulaşmayın.son hıza geldiğinde aynasında falan kaybolursunuz o kadar da net söylüyorum.

teşekkur ederim

• cihan-41 C kullanıcısına yanıt
    ben su sekılde cozdum bu videolardan playlist olusturdum
    calarken hanı sanatcılar turler albumler calma listeleri dıye bir ksıım cıkıyor ya orda videolar playlistini secınce hepsını calıyo ve ılerı gerı gecıs yapabılıorum vıdeolar arasında,klasordekı butun vıdeolarım teker teker dınlenıyo o zaman
  • beyler sizce yakıtı hangi benzin firmasından almalıyız ben shellden 97 alıyom dorumu bilmedim icin sizden cvp bekliyorum

artı 95 oktanmı 97 oktanmı almalıyız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakıt konusunda ben bir fark göremedim, shellden alıyorum.
  • connectgücü kullanıcısına yanıt
    bu insignia 272 bg gücünde !
  • Fiyat nasıl arkadaşlar bu aracı kaça bulabiliriz ?

2014 YENİ MODEL İNSİGNİA  ALANLAR BURAYA GELSİN
  • burcink kullanıcısına yanıt
    98000 civari belki alirsin da bana sacma geldi flexi sasi dururken navigasyon tercih etmek.

• Onu'da ekleriz hocam 3 lira daha öderiz istediğimiz gibi olduktan sonra :)

Saygılar
  • burcink kullanıcısına yanıt
    stil paketi ile kış paketi olmuyor..

• quote:

Orijinalden alıntı: ogretmenht

98000 civari belki alirsin da bana sacma geldi flexi sasi dururken navigasyon tercih etmek.

hocam son zamanlardaki yakıt değerlerinizi paylaşabilirmisiniz
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    1300 kmlik ortalama hız 32 ortalama tüketim 9.9 L/100k
  • teşekkürler hocam kullanım sakin mi ?
  • TSuNaMi_ kullanıcısına yanıt
    bazen sakin bazen hırçın. ışıkta en ön sırada oldum mu dayanamam..
  • Foruma ne oldu ya msjlar mı silindi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhuntus81

Foruma ne oldu ya msjlar mı silindi?

genel bi problem oldu sanırım
  • Kimse bir şey yazmıyor. Forum boş kalmasın diye ben yazayım dedim. Standard Cosmonun ses sisteminden memnun musunuz? Memnun olmayan varsa iyileştirmek için neler düşünüyor? Ben tweeterlardan çok hoşlanmadım. Daha tiz ses arzu ediyorum. Acaba orijinalin yerine önerilebilecek tweeter marka ve modeli biliyor musunuz? Ya da Bose sistemli araçlar geldikten sonra onların tweeterlarından bulmak mümkün olursa mevcut sisteme uyum gösterir mi? Yada piyasada mevcut olan Pioneer TS-S20 gibi bir tweeter uygun olur mu? Orjinalinin çıkarılıp yerine takılabilir mi?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.